Makalenin içeriği düzce şelale etrafında dönecektir. düzce şelale hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG) makalesinde HometownInn düzce şelale konusunu netleştirelim.

120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG) bölümünde düzce şelale ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Meryem Ana Efes Şirince Günübirlik turumuz | günübirlik efes turu ile ilgili genel bilgiler en doğru

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için düzce şelale dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar düzce şelale

#düzce #gölyaka #vlog Düzce İli Gölyaka İlçesi’nde bulunan Güzeldere Şelalesi bir doğa harikasıdır. 120 metre yükseklikten dökülen şelale görenleri hayrete düşürüyor. 2011 yılında milli park olarak tescil edilmiştir. Restoranı, kamp çadır alanları, piknik alanları, bungalovları vardır. ve hobi evleri. Çocukların oyun oynayabilecekleri ve vakit geçirebilecekleri geniş bir alan bulunmaktadır. Güzeldere Şelalesi’ne geldiğinizde arabanızı park edebileceğiniz geniş bir alan bulunmaktadır. Şelaleye gitmek için 350 basamak inmeniz gerekiyor. İnişte bir problem yok ama tırmanırken oldukça yorucu olduğunu söyleyebilirim. Şelale Gölyaka’ya 11 km, Düzceye’ye 21 km uzaklıktadır. Şelaleyi gördüğünüzde hayran kalacaksınız. .Yol durumuna geldiğinizde yokuştan yukarı çıkıyorsunuz. Yol virajlı ama asfalt olduğu için herhangi bir sorun yaratmıyor. Yukarı çıktıkça Düzce Ovası’nın görkemini görürsünüz. .

SEE ALSO  Havadan Gümüşlük - Bodrum | gümüşlük bodrum hakkında en iyi bilgiler

düzce şelale hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG)
120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG)

Görüntülediğiniz 120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG) hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün yayınlanan diğer konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  ALACASU CENNET KOYU KEMER ANTALYA( 4 GÜN ÜCRETSİZ KAMP ) | antalya kemer ücretsiz kamp alanları ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Daha fazlasını görün

düzce şelale ile ilgili bazı öneriler

#METRE #YÜKSEKTEN #DÖKÜLEN #DOĞA #HARİKASI #BİR #ŞELALE #DÜZCE #GÜZELDERE #ŞELALESİ #VLOG.

düzce,güzeldere şelalesi,kamp,çadır,düzcede gezilecek yerler,karavan,bungalov,doğa,gezi,seyahat,travell,trekking,holiday,hafta sonu,vlog.

120 METRE YÜKSEKTEN DÖKÜLEN , DOĞA HARİKASI BİR ŞELALE , DÜZCE GÜZELDERE ŞELALESİ (VLOG).

düzce şelale.

düzce şelale hakkındaki bilgilerle HometownInn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn düzce şelale hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Basak Test diyor ki:

  Geçen hafta gitme fırsatı buldum, şahsi görüşüm aracımdan özür diledim. Neden diye sorarsanız, Güzel bir yer olabilir fakat o kadar dar ve eğimli bir yolu 20 25 dk boyunca çıkmak zorunda bıraktığım için aracımdan özür diledim. Çünkü değmedi. Ben sorun yaşamadım fakat , nefes sorunu olan insanlar kesinlikle şelalede en aşağıya kadar inmesin çıkarken çok fazla zorlanan insan gördüm. Sormak istediğiniz farklı sorular var ise cevaplamak isterim.

 2. Salih Kul diyor ki:

  Merhaba Rıdvan Bey, çok güzel paylaşımlarınız var, çok teşekkür ederiz. Güzeldere şelalesinde mangal yakabileceğimiz mekanlar var mı?

 3. Cem diyor ki:

  I think this is one of the top travel channels I follow regularly. Hope to see more videoes like this one in the future. Keep going Mr. Disli!

 4. EVRENTUĞ diyor ki:

  Merhaba Sizi severek takip ediyorum
  Yaptığım mini karavan'da bir başıma yaşam mücadelesi veriyorum, karavana merakı olan herkesi kanalıma bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.