Bu makale negroni içindekiler hakkında tartışma sağlayacaktır. negroni içindekiler ile ilgileniyorsanız, bu 3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni makalesinde HometownInn ile negroni içindekiler’yi keşfedelim.

3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni içinde negroni içindekiler ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için negroni içindekiler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar negroni içindekiler

Negroni Haftası burada! Size evde nasıl kolay bir Negroni kokteyli yapacağınızı göstereceğim. Standart Negroni tarifinin rifflerini görmek için 3 barı ziyaret edeceğiz. Hepsi cin kullanıyor ve bazıları Campari kullanıyor. Bir brewpub, bir zincir restoran ve bir aperitivo bara bakacağız. PostModern Spirits Giniferous Gin (burada Tennessee’de yapılmıştır) kullanarak evde son bir Negroni yapacağım Hepsi hakkındaki düşüncelerimi duymak için sonuna kadar izleyin! Ayrıca Alchemix Bar’da Carl ve Riley’den çok havalı bardak altlıkları paylaşacağım. Mükemmel kanallarına buradan göz atın: Bu kanalı beğendiyseniz, abone olmayı düşünün: ———————— The Three Bars 1. Harrah’s Wicked Weed Brewing Kumarhane, Cherokee, Kuzey Karolina (Uzun süredir devam eden Asheville Bira Fabrikasının kumarhane karakolu) 2. Harrah’s, Cherokee, Kuzey Karolina’da Brio Tuscan Grille (kumarhanede bir zincir restoran) 3. Brother Wolf, Knoxville, Tennessee’de (Knoxville’de bir aperitivo barı) , TN – negroni çeşitlerinde uzman) ———————— Negroni Tarifi (kolay kampari kokteyli) 1 ölçü Cin 1 ölçü Tatlı Vermut 1 ölçü Campari Build buz üzerinde, karıştırın ve Negroni Haftasının tadını çıkarın! ————————— Video İçeriği 00:00 Giriş 01:02 Otel Odası Negroni 04:25 Bar 1: Wicked Weed 05:48 Bar 2: Brio 06:38 Bar 3: Brother Wolf (negroni bianco) 09:21 Kapanış Yorumları ——————————– Barware (bu bağlantıları kullanmak size hiçbir şey kazandırmaz, ancak kanala yardımcı olur!) – Japon tarzı Double Cocktail Jigger: – Kristal Kokteyl Karıştırma Bardağı: – Buz Kovası: – OXO Kokteyl Süzgeci: – Paslanmaz Çelik Boston Shaker Seti: – GE Opal 2.0 Nugget Buz Yapıcı: – Paslanmaz Çelik Kokteyl Muddler: – Coupe Bardak, 4’lü Set: – 3 oz. Mini Martini Gözlük, 6’lı Set: Kullanılan Kameralar ve Ekipman (bu bağlantıları kullanmak size hiçbir şey kazandırmaz, ancak kanala yardımcı olur!) – Sony ZV-E10 Aynasız Kamera: – Rode VideoMicro Kompakt Mikrofon: – Google Pixel 3a Telefon: – Softbox Aydınlatma Kiti : – Joby GorillaPod 1k: .

SEE ALSO  Heineken Biraları Nasıl Üretiliyor? (Heineken Experience/Amsterdam) | heineken nerenin birası hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

negroni içindekiler içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni
3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni

Okuduğunuz 3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  NASIL 45 GÜNDE 19 KILO VERDIM! ÇOK ZOR SARTLAR ALTNDA YAPTIM! ARALIKLI ORUÇ, BESLENME VE SPOR! | 50cc bira kaç kalori ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

negroni içindekiler ile ilgili bazı öneriler

#Bars #Serve #Variations #Classic #Negroni.

SEE ALSO  Mandalina Likörü Nasıl Yapılır? | aperol alkol oranı ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

negroni,negroni recipe,negroni cocktail,negroni riffs,wicked weed brewing,brio tuscan grille,campari,gin,sweet vermouth,white vermouth,negroni bianco,how to make a negroni,how to make a negroni cocktail,gin cocktails,giniferous gin,sweet vermouth cocktail,negroni week,negroni week 2022,gin cocktail,campari cocktail,negroni cocktail recipe,white negroni,campari cocktails,negroni variation,negroni variations,gin cocktail recipe,white negroni recipe.

3 Bars That Serve Different Variations of the Classic Negroni.

negroni içindekiler.

negroni içindekiler bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. Hometown Inn negroni içindekiler hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Nessel Sigua diyor ki:

  Good day. Sharing my support .
  Im a new friend here now .
  See you at my Home. wishing you success and more additional true friends to come
  God Bless Us Always

 2. A Beer A Day With TK diyor ki:

  Never had one of these. May have to try one. Would like to visit Wicked Weed one day. Hope you enjoyed it. Cheers!

 3. Riggin Farm diyor ki:

  We just picked up some Campari, sweet vermouth, and gin (2 types to ensure we have enough for our Shaker & Spoon box this month). The Boulevardier is a personal favorite, and of course we always keep bourbon in the liquor cabinet! Great video, Bonnie. Love the map animation.

 4. The Whiskey Nerd diyor ki:

  The Wicked Weed cider sounds interesting, but Brother Wolf seem to have put a lot of care into their offerings!

 5. This Guy’s Thoughts diyor ki:

  Very creative video. You have some serious dedication. Haha. Great that those locations had staff cool enough to partake in the videos. Cheers!

 6. The Home Bartender with Ann diyor ki:

  Your channel is such a great idea. I love traveling and it was fun to see you getting out and making cocktails. Super fun. Cheers!

 7. The Spirit of the Cocktail diyor ki:

  Nice video!!!! To me, the second version from the bars looks good. This was a lot of traveling for this research!!! Thanks!! HAPPY THANKSGIVING!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir