Bu makale levrek bursa hakkında açıklama sağlayacaktır. levrek bursa arıyorsanız, bu 7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri makalesinde HometownInn ile levrek bursa’yi keşfedelim.

7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri içindeki levrek bursa ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için levrek bursa dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  ELAZIĞ SİVRİCE HAZAR GÖLÜ VLOG | elazığ sivrice plajı hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Konuyla ilgili bazı içerikler levrek bursa

Kıyıdan Yakalanan Dev Levreklerin Her Anına Şahit Olacaksınız Her Pazartesi ve Perşembe günü yayınlanan yeni videoları kaçırmamak için abone olun: ++ Balık Tutma ve Teknikleri Tüm Videolar : ++ Yeni Başlayanlar : ++ Kefal Avı : ++ Nasıl Yapılır : + + Teknik Bilgiler : VİDEOLARI BEĞENMEYİ VE KANALIMA SEVGİLERLE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN Merhaba Arkadaşlar Ben Lokman Çil Balık Tutma Ve Balık Tutma Teknikleri Balık Tutma Hakkında, Av Yerleri, Hangi Balıklar Hangi Takımda Kullanılır, İğ Nasıl Olur, Rapala Nasıl Yapılır Her Türlü Balık Avı Nasıl Yapılır Balıkçılık Adına Bilgi Ve Balık Videoları Bulabileceğiniz Bir Kanal #FishAviVeTeknikleri ++++ Abone Ol : #lokmancil .

SEE ALSO  Zevk-İ Safa özel günler için | zevk i safa ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

levrek bursa içeriği ile ilgili resimler

7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri
7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri

Görüntülediğiniz 7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Fikri Karayel - Keyfinin Kahyası (Official Audio) | Yeni güncellenen keyfin kahyası ile ilgili genel bilgiler

levrek bursa ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#KİLOLUK #PAŞA #Sizden #GelenlerBalık #Avı #Teknikleri.

balık,balık avı bursa 2019,lokman çil,balık avı ve teknikleri,av market,deniz,fish,fishing,balık avı 2019,mera,dev levrek,kıyı avı,kıyıdan levrek avı,avlak yeri,balık avı,olta,balık günlükleri,bursa körfez balık avı,levrek,levrek avı,mudanya balık avı,çapari denemeleri,istavrit,mezgit,çapari ile balık avı,kordon balık avı,balik,kıyıdan balık avı,kıyıdan levrek,7.5 kiloluk paşa,sizden gelenler.

7.5 KİLOLUK PAŞA (Sizden Gelenler)Balık Avı ve Teknikleri.

levrek bursa.

levrek bursa bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. hometown-inn.com levrek bursa hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Lokman ÇİL diyor ki:

    Vay Amam Vayyy Kefal Katili rumuzlu Arkadaşımızın Bu Avı mükemmel Bir Kuzu ile sonlandı kendisini tebrik ediyorum herkese rast gelsin

  2. Cihan Kaygısız diyor ki:

    Yemsiz ne demek abi kuru iğneye mi saldırıyor bu balık yada kefale çarpma iğne atıyordu levreğe mi geldi çarpma ile levrek alınmışsa mucize valla

  3. Timuçin Kaan diyor ki:

    Hay maşallah bu kadar büyük levrek avlayanı ilk defa görüyorum hayvanda çok yakışıklıymış , hayalini kuran her avcıya nasip olsun inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.