Bu makale erzincan ın neyi meşhur netleştirecek. erzincan ın neyi meşhur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ağzımın Suyu Aktı

erzincan ın neyi meşhur ile ilgili içeriğin en eksiksiz Ağzımın Suyu Aktı

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  dj kirizma&dj ayışığı | sinop ayışığı ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için erzincan ın neyi meşhur dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik erzincan ın neyi meşhur

Erzincan daha önce gitmediğim şehirlerden biriydi ve burada ağız sulandıran leziz lezzetler yedim. Erzincan döneri ve dürümü favorimdi gerisi videoda o yüzden Erzincan’da 50 liraya ne yedim yayında 🙂 Beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum #erzincan #döner #sarma .

SEE ALSO  Munzur Gözeleri - Tunceli [4K] I Harika Bir Yer! Munzur Baba Efsanesi (Ovacık) | tunceli munzur vadisi gezisi ile ilgili tüm bilgiler doğru

erzincan ın neyi meşhur içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Ağzımın Suyu Aktı | 50 Liraya Ne Yedim-34 Erzincan
Ağzımın Suyu Aktı | 50 Liraya Ne Yedim-34 Erzincan

Okuduğunuz Ağzımın Suyu Aktı , O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

erzincan ın neyi meşhur ile ilgili birkaç öneri

#Ağzımın #Suyu #Aktı #Liraya #Yedim34 #Erzincan.

SEE ALSO  Büyüteç: 50 lira neydi, ne oldu? | "Türk lirası bozdurulduğu anda eriyor" | tl nin değerli olduğu ülkeler 2016 ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

erzincan,döner,sarma,yemek,yemek tarifleri,mumbar,tulum peyniri,erzincan tulum peyniri,suat durmuş,bir yemek iste,doğu anadolu,erzincanda ne yenir.

Ağzımın Suyu Aktı | 50 Liraya Ne Yedim-34 Erzincan.

erzincan ın neyi meşhur.

erzincan ın neyi meşhur hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com erzincan ın neyi meşhur hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. A K diyor ki:

  Yaklasik bir on yil önce Erzincana gitmistim. Üc cesit dönercide döner yedim. Öncesinde bana hep anlatirlardi, Erzincanin döneri baska diye. Neyse, acik ara en lezzetli döneri "Kebabistan" dönercisinde yemistim. Böyle lezzet yok. Sanirim fazla baharat kullanmiyorlar, cünkü etten selale gibi yag akiyor ve o lezzetin ana maddesi o yaglardi bence. Zaten fazla, daha dogrusu neredeyse hic baharat tadi almadim. O gün anladimki, bizim Almanyada yedigimiz döner eti et degilmis.

  Öteki dönercilere haksizlik etmek istemem, sonucta denediklerimin hepsi gayet iyidi, ama Kebabistan gercekten bir baskaydi. Videodaki dönerciye maalesef gitmedim.

 2. xhamzat8866 diyor ki:

  usta düve eti diyor, sen kuzu diyorsun ya. bu nasıl bir özensizlik be. yaptığın işe saygınız olsun biraz. ben de diyorum erzincan gibi bir doğu şehrinde kuzu etinden döner mi olur!

 3. NMNDY ! diyor ki:

  Hocam Erzincan’a gidecek olanlar Çaglayan Girlevik
  Selalesi yolu uzeri Çaglar Restaurant var. tulum peynir , cacik , salata , mezeler , kizarmis ekmek izgara et balik ne istersen yanindada soguk suyun kenarinda buz gibi raki icin yapmayan pisman olur soyliyim

 4. özkan ercan diyor ki:

  Sözüm ilk çıkan dönerci abimize Dönerin terbiyesi meslek sırrıymış özel soslar meslek sırrı marinasyon diyen ustaların hiçbiri gerçek usta değil benim kanaatimce . Usta meslek sırrı dediğin marineyi gramına kadar ver en iyi ustalar senin tadı tutturamaz bunun meslek sırrı ne önemli olan el lezzeti aynı miktarda aynı malzeme ile 10 ustayı yarıştır ustaların hepsi kendine özgü tat çıkarır

 5. qwerty asdfgh diyor ki:

  Kral bu bölgenin (erzincan erzurum sivas bayburt gümüşhane vs) dönerinin tadını türkiyenin kolay kolay hiç bir yerinde bulamazsın bulamaç gibi sosa batırılmış kıyma döneri sevenler hataya adanaya gitsin :))) güzel çekim olmuş yorumlarının çoğunda haklısın başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.