Bu makalenin içeriği kanada alaska turu hakkında net bilgiler sağlayacaktır. kanada alaska turu ile ilgileniyorsanız, bu ALASKA SON SINIRDA HAYATTA KALMAK – 1.Sezon – 5.Bölüm makalesinde HometownInn kanada alaska turu’yi açıklığa kavuşturalım.

Yakın zamanda güncellenen ALASKA SON SINIRDA HAYATTA KALMAK – 1.Sezon – 5.Bölüm içindeki kanada alaska turu ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için kanada alaska turu dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Yeni Favorim Plaj Voleybolu | En eksiksiz maltepe sahil otel ile ilgili içerik

kanada alaska turu ile ilgili bazı bilgiler

Yepyeni İçeriklerle Karşınızdayız… Lütfen videoyu izledikten sonra abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın… İyi seyirler. .

kanada alaska turu ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

ALASKA SON SINIRDA HAYATTA KALMAK – 1.Sezon – 5.Bölüm

Okuduğunuz ALASKA SON SINIRDA HAYATTA KALMAK – 1.Sezon – 5.Bölüm hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  Güvercinlik Vadisi 2022 Vlog Kapadokya Turu 1. Gün#kapadokya#capadoccia#gezivlog#turkeyvlogs#gezi | kapadokya turu ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

kanada alaska turu ile ilgili bazı öneriler

#ALASKA #SON #SINIRDA #HAYATTA #KALMAK #1Sezon #5Bölüm.

alaska,hayatta kalmak,eddstaford,kurtuluş öyküleri,belgesel,doğa,bilgi,ilginç bilgiler,hayat,kalmak,soğuk,soğukta yaşamak,soğukta hayatta kalmak,alaskada hayatta kalmak,kurtuluş.

ALASKA SON SINIRDA HAYATTA KALMAK – 1.Sezon – 5.Bölüm.

kanada alaska turu.

kanada alaska turu bilgisiyle HometownInn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘ın kanada alaska turu içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Adiyok soylu diyor ki:

  Bu insanların bu zorlukları aşmaları boşuna değil. Orda yaşadılar bilim adamlarına yol açtılar.biz keyfimizi bozmuyoruz.sonrada harp silahı neymiş şaşa kalıyoruz.

  bozmuyoru

 2. Ayten Samurkaş diyor ki:

  ‼️Tv Ekranına‼️
  Belgeselini yaptığınız,
  Şehir veya Ülke ismi yazmak çok mu zor!!!??
  Niçin yazmıyorsunuz.‼️⁉️

 3. Luşinobal diyor ki:

  yer alaska mıdigome le dağları rüzgarın kemiklerine kadar işlediğini hissedebilirsiniz bunun orjinalini ararken bunu buldum

 4. Ariz Huseynov diyor ki:

  "Tanrinin bile unutdugu yer" lafi da ne boyle? Aptalmisiniz siz? Bilip bilmediyimiz her seyin sahibi ve yaraticisi o Allah c.c Allahtan korkun iman edin her seyin ona ait olduguna iman edin ve unutmayin ki kendi basiniza diyilsiniz!!!

 5. Kara Frekans diyor ki:

  Araştırmak uğruna 60 kg arlığında bir yükle , kilometlererce bu soğukta ,bir hedef berirlemişler ,oraya doğru yürüyorlar.
  Bunların yapdıklarını biz
  ALLAH TEÂLA NIN RIZASI ve DAVASI için yaparmıydık.
  Aynı şartlar altında ,Yapanlar mutlaka olurdu, bunu düşünmek bile Insanı ısıtıyor.
  Es Selamu Aleykum ve Rahmetullah

 6. Hasan Yıldırım diyor ki:

  Alaska,kelimenin tam haliyle,buz kütlesi olduğu halde,Dünya'nın yaşanabilecek nadir coğrafyalarından biri.Çünkü tabiatı şahane,madenleri de çok zengin ama,nüfusu 1 milyon bile değil.Niye,peki? Çünkü,şımarık ABD'liler,soğukla uğraşıp,rahatlarını bozmak istemiyor.Enayi Rusya da,bu eşsiz coğrafyayı ABD'ye sattığına pişman olmuştur muhakkak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.