alkolde cl nedir bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. alkolde cl nedir ile ilgileniyorsanız, bu Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk makalesinde alkolde cl nedir’yi keşfedelim.

En eksiksiz Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk içinde alkolde cl nedir ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için alkolde cl nedir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Biranın Tarihi Hakkında Bilmediğiniz 13 Şey | En eksiksiz bomonti filtresiz kalori ile ilgili içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili içerik alkolde cl nedir

Alkol ve sigaradan alınan özel tüketim vergisini yüzde 47,40 oranında artıran hükümet, milyonlarca vatandaşın hayatını doğrudan etkiledi. Halihazırda fahiş fiyatlara satılan içki ve sigara fiyatları fırladı. Fiyatların fahiş olması nedeniyle birçok kişinin başvurduğu kaçak içki can alırken, yeni zamlar bu nedenle can kayıplarını artıracak. Bu şekilde bazı vatandaşların alkol ve sigara tüketimi devlet tarafından kısıtlandı. Tüketiciler açısından hayati sonuçlar doğuran bu politika, pandemiden bu yana alkol ve sigara satan esnafın içine düştüğü ekonomik ve sosyal darboğazı daha da ağırlaştırdı. Pandemi döneminde likör satışları kısıtlanan küçük işletme sahipleri fahiş fiyatlar karşısında müşteri çekmek için kârdan fedakarlık yaptıklarını söylerken, 20 CL ​​(1 litrenin sadece beşte biri) bira bardakları, Daha önce görülmeyen mekanlarda görünmeye başladı. Böylece alkol tüketilen yerlerdeki ‘porsiyonlar’ küçüldü. Salgına rağmen ayakta kalabilen esnaf kısmı şimdi “Biz de batacağız” diyor. Yaklaşık 3 milyon kişinin ailesiyle birlikte gelir elde ettiği bu sektörde kitlesel işsizlik kapıda. 🔗 Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter ► Facebook ► Instagram ► Tiktok ► Telegram ► Podcast ► Universal’ı desteklemek için ► .

SEE ALSO  Evde bira yapımı şişe dolumu | efes pilsen alkol oranı hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

alkolde cl nedir konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk
Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk

Okuduğunuz Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün Hometown Inn güncelleyen diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Bomonti filtresiz icim nasildir | bomonti içki hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

alkolde cl nedir ile ilgili anahtar kelimeler

#Alkollü #içki #sigaraya #yapılan #fahiş #zammı #tekel #bayi #bar #restoran #işletmecileriyle #konuştuk.

evrensel,evrensel webtv,evrensel video,alkol,sigara,içki,zam,ötv,erol dündar,gürsel yenilmez,baykuş,hasan durmuş,no 5,beşiktaş,esnaf,zeliş ırmak,özgür gültekin,alkollü içki,bira,rakı.

Alkollü içki ve sigaraya yapılan fahiş zammı tekel bayi, bar ve restoran işletmecileriyle konuştuk.

alkolde cl nedir.

alkolde cl nedir içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın alkolde cl nedir içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Fırat İst. 1973 diyor ki:

  Bende lezzet alarak içki içerdim, son 3 yıldır almıyorum.
  Bilmeniz gereken bir nokta varki alkole gelen zamlara itirazın olamayisin asıl sebeplerinden birincisini belki.
  20 yıldan fazla alkol kullandığım için bağımlılığını ve yaptırımlarını bilirim. Kimsenin keyfine karışılmasın isterim.
  Kimsenin de alkol aldıktan sonra sokaklarda huzursuzluk çıkartmaya hakkı yok.
  Alkol alıp çıkartılan tartışmalar sokak kavgaları alkol ile birlikte gelen uyuşturucu tüketimi , sokağa taşan işeme olayları, uyaran mahalle sakinlerine tehditler, polise açılan telefondan sonra polisin ilgilenmeyişi vs, mahalle sakinleri artık bıktı.
  Şimdi şunu diyeceksiniz benmi içimde milletin kapısına işedim, birde mahalleli ile kavga ettim ??
  Hayır sen etmedin ama bu taskinliklarin olacağını, ve o sokaklarda alınan alkol ve uyuşturucuların böylesi sonuçlarını doğuracağını, biliyordunuz.
  Uyarmadiniz sokakları kabusa çeviren gençleri, korktunuz başıma bela alırım diye, ama o mahalleli hergun aynı şeyi yaşadı yıllarca.
  O sokakları kabusa çeviren terör estiren gençlerde ve bu olayları görüp susanlarda aynısınız
  Ama tüm bunlar bir planın parçasıydı ,gençlerin sokakların huzurunu bozmasına göz yumulacakti ve halk direnmez sokağının huzuruna sahip çıkmazsa gereği yapılacaktı.
  Gereği bu Şimdi boş boş konuşmayın sokaklarda i ki uyuşturucu içip halkı rahatsız etmenin bedeli bu.
  Sahip çıksaydınız sokağınıza iti kopuğu sustursaydiniz, bu gün alkolü nüzü ucuz ucuz icerdiniz.

 2. Murat Bulut diyor ki:

  Vatandasin sagligi falan degil kardesim tek derdi alkolun fiyatlarini yuksek tutarak millet almasin icmesin baska birsey degil tamamiyla seriat islam ideolojisi ile insanlarin yaşam şekline müdahaledir kardesim güya müslüman adamlar ya dedikleri ile yaptiklari birbirleriyle celişiyor samimi degiller sadece din sömürüsü din tacirligi yapiyorlar

 3. KÜRSAD diyor ki:

  BU HÜKÜMETiN HER KEZ NE MAL OLDUGUNU BiLiYORDU OY VERMEDEN ÖNCE DÜSÜNECEKDiNiZ BUNLAR DiNDAR KESiM LAiK DÜZENi BÖYLE BÖYLE BOZMAYA CALISIYORLAR AKILARI SIRA

 4. Furkan Ceylan diyor ki:

  İçki zamları 10 kat daha artsın devleti bu konuda destekliyorum. Ben çocuklarımızın gençlerimizin her sokak başında meyhane tekel bayi pub görmesini istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir