Makalenin bilgileri amasyaya nasil giderim tartışacak. amasyaya nasil giderim ile ilgileniyorsanız, bu Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya) makalesinde hometown-inn.com ile amasyaya nasil giderim’yi keşfedelim.

Yakın zamanda güncellenen Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya) içindeki amasyaya nasil giderim ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için amasyaya nasil giderim dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ENDONEZYA BALİ ADASINDA GÜNLÜK YAŞANTIM | endonezya da tatil hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

Paylaşım konuyla ilgilidir amasyaya nasil giderim

Ülkemizin bir diğer güzel şehri ise Yeşilırmak’ın ortasından geçen Amasya’dır. Tarihi ve kültürel zenginliği ile göz dolduran Amasya bir buçuk güne sığmayacak kadar büyük olsa da kısıtlı bir zamanda bol bol gezmeye ve sizler için videolar çekmeye çalıştım 🙂 Amasya’yı sizlere tarihi ile tanıtmaya çalıştım ve kültürel zenginlikler, Amasya’ya bir buçuk günlük gezim ile. Pontus Krallığı’ndan Amasya Kalesi’ni, Hitit Uygarlığı’nın nadide bir parçası ve mumyalarını barındıran Amasya Arkeoloji Müzesi’ni, Amasya sokaklarını ve Yeşilırmak’a bakan güzel evlerini gezi vlogumda ağırladım. Umarım keyifle izler ve yorumlarınızı benimle paylaşırsınız. ————————— ►🎬ABONE OL: —————— – ——– ►☕ KAHVE YAPMAK İSTER MİSİNİZ? : ————————— ► SEYAHATLERİM: ► VLOG’LAR : ► İSTANBUL TURLARIM: ► AMERİKA ARAMALARI: —– — ——————- 👉 TAKİP ET 👈 ►🎬Youtube: ►📸 Instagram : ►📘Facebook : ————- — ———— 🎧 Müzik: @dcuttermusic / #Amasya #Travel #Vlog .

SEE ALSO  Büyük İskender ve Makedon İmparatorluğu | büyük iskender asya seferi ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

amasyaya nasil giderim içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya)
Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya)

Okuduğunuz Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya) hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Dünyanın En Değerli Paraları | dünyanın en değerli parası 2018 ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Daha fazlasını burada görün

amasyaya nasil giderim ile ilgili bazı öneriler

#Amasya #Gezisi #günde #Amasya.

Amasya,amasya,amasya gezisi,amasya gezilecek yerler,gezilecek yerler,amasya genelgesi,seyahat,AMASYA,mert sezer,vlog,türkçe vlog,türkiye,gezgin,gezi videoları,gezi videosu,gezi vlog,amasya yemekleri,günübirlik,günübirlik gezi,amasya turu,yeşilırmak,amasya trip,turkey amasya,visit turkey,visit amasya,turkey.

Amasya Gezisi (1,5 günde Amasya).

amasyaya nasil giderim.

amasyaya nasil giderim hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. amasyaya nasil giderimHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Nurdane Yediler diyor ki:

  Amasyaya tere fikirler isteyin
  Devletimiz iyidir yapar
  Çünkü dağı bayırı çok ve
  Güzel gezilmeli oraya
  Telefirik şart o zaman
  Çok turis çeker bende
  Avrüpadan duyurmak
  Istiyorun telefirikler
  Olsun hepimiz ve
  Melmeketimiz ve
  Vatan için çok para
  Çekecek bir gelir ölü
  Başarılar selamlar
  Avrupa türkleri olarak

 2. DMP TV diyor ki:

  Yeşilırmak ve kenarlarındaki evlere bayıldım, muhakkak görülmesi gereken yerlerdenmiş 🙂 Pandemide en iyisi gezi videoları izlemek, en azından şimdilik kendimizi böyle avutuyoruz, kendimiz yola çıkana kadar 🙂

 3. Hüseyin Emre Şen diyor ki:

  Amasya gelini olarak ikinci.memleketimi izlemek çok güzeldi özlem giderdim sayenizde çok özlemişim teşekkürler emeğinize sağlık

 4. ali pontiac diyor ki:

  Thanks Dear for the video…i was looking for one night stop between Safronbolu to Ordu… my options was Sinop or Amasya..your video helped me to decide.

 5. Satzide Nteli Achmet diyor ki:

  Bu video eksik kalmis ,Ćocukluĝumda gittiĝimde çok guzel çinili camiler vardi kesje onlara da yer verseydiniz, çocukluk imgelerimi hatirlatir dūşūncesiyle izledim amma eksik kaldı…bu şekliyle de gūzel kesitlerdi tesekkūrker Yunanistan dan selamlar

 6. Macide Kabakcı diyor ki:

  En sondaki Kral kaya mezarına giden yol kayalara oyulmuş tünel şeklinde. Oraya kadar çıkıp da o muhteşemlik çekilmemiş. Amasyaya özgü yemekler dururken mantı tanıtımı???

 7. Anadolu Zamanı diyor ki:

  harikulade bir video olmuş. Mert bey hangi drone u kullanıyorsunuz ayrıca hangi video kamerayla çekim yaptınız çok merak ettim. Bilgi verebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir