Bu makale, konyaaltı yemek yenecek yerler ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. konyaaltı yemek yenecek yerler ile ilgileniyorsanız, bu Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor? makalesinde konyaaltı yemek yenecek yerler hakkında bilgi edinelim.

Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor? içindeki konyaaltı yemek yenecek yerler ile ilgili içeriğe en eksiksiz genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için konyaaltı yemek yenecek yerler dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Sultanahmet & Ayasofya Camii - Serkan Demir | Yeni güncellenen istanbul ayasofya camii ile ilgili içeriğin özeti

Konuyla ilgili bazı bilgiler konyaaltı yemek yenecek yerler

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde 1 hektarlık kumlu alanın 10 ayda erozyon nedeniyle yok olduğu ortaya çıktı. Akdeniz Üniversitesi’nde uydu görüntüleri karşılaştırılarak hazırlanan rapora göre kıyı şeridinde gerileme 19 metreye ulaştı. #haber #haberglobal #canlı #sondakika #türkiye #canlı #haber #türkiye #haber .

konyaaltı yemek yenecek yerler içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor?
Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor?

Öğrendiğiniz Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Gizli Kamp Yerleri Serisi 1 - Zeytinler/Urla/İZMİR | En doğru ağaçaltı kamp yeri ile ilgili tüm içerik

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

konyaaltı yemek yenecek yerler ile ilgili anahtar kelimeler

#Antalya #Konyaaltı #Sahili #Neden #Geriliyor.

antalya,konyaaltı,sahil,neden geriliyor,antalya konyaaltı,konyaaltı sahili,erozyon,kumsal,akdeniz üniversitesi,rapor,haber,global,tv.

Antalya Konyaaltı Sahili Neden Geriliyor?.

konyaaltı yemek yenecek yerler.

HometownInn ‘ın sağladığı konyaaltı yemek yenecek yerler bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn konyaaltı yemek yenecek yerler hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. semih bacaksız diyor ki:

  Burada yaz kış düzenli olarak yüzerim denizin derinliğinden belli oluyor direk deniz resmen aşağıda plajdan ve direk derinleşiyor eskiden biraz daha ayak basılabiliyordun ve bu son 2 yılda hızlı oldu. Ayrıca öğleden sonra iğrenç bir kahverengi pislik geliyor suya girilemiyor yazın özellikle rüzgarda. Kaç kere foto video çekip attık deniz temiz diye geri döndüler

 2. Hüsne Nişancı diyor ki:

  Ben de orada yaşıyorum sahil diye bir şey kalmadı , arkadaş.Her yer çöp denize girsen girecek gibi değil o gün içinde çekirdek çıktı ya rezil ettiniz artık önceden ne güzel deniz vardı

 3. Umut Top diyor ki:

  sahilin içeriye uzanan boğaçayı kısmında gerileme var sadece fotoğrafta da orayı koymuşlar çalışmanın olduğu yer zarar görmüş diğer yerler de bir şey yok 7 km sahil sadece 400 metresinde mi ne sıkıntı var orada da erozyon olmasa bile kimse denize girmez zaten çünkü yanında içeriye doğru uzanan boğaçayının akıntısı var yüzenler yerine de balıkçılar var yani şu 2:07 gördüğünüz sahilin başı ve erozyona uğrayan yer oradan ortalama 5-6 kilo metre uzakta.ben eski halinden çok daha fazla seviyorum san francisco sahili gibi olmuş ve dünya da en iyi sahillerden birisi haline gelmiş son projeyle hele pazar günleri herkesin sahili ve bahçesini kullanmasını görmek çok güzel basket sahalarını falan sadece biraz daha temiz tutulmalı birde geceleri eğitimsizlerin dolması sıkıntı.
  oraya habere konyaaltı sahili yok oluyor diye propaganda yapmışlar ama sadece körfezin olduğu yerde sıkıntı var be olum hadi çok olsa doldururuz hangi devirde yaşıyoruz.
  boğaçayı projesi yüzünden oluyor üzücü fakat 7 km lik sahili yok edemez.

 4. Zelcestan diyor ki:

  Konyaalti bolgesinde 15 yil oturdum; gunbegun betonlasmasi, rant kapisi haline gelmesi bir yana; kirolarin yeri oldu adeta. Once Beach Park bitti; simdi de Konyaalti sahili….

 5. Siyah İnCi diyor ki:

  İyi oluyor Antalya’da yaşayanlara her seçim akp kazanıyor alın size akp ohhh..
  ülkem adına bu durumdan dolayı üzgünüm ama yapıcak pek bişey yok akıllı olsunlar oy vermesinler …

 6. SelçukMilne diyor ki:

  Menderes ve partisi Katar'dan kum getirsin plaj yapsın Konyaaltı'na. Şehrin o kadar sorunu varken gidip abuk subuk bir park ve kanal işine girdiler. Menderes gitti olan olduğuyla kaldı.

 7. hdhd diyor ki:

  bizum Türk milleti kadar
  kendi milletine dusman
  bindigi dali kesen insan daha dunyada yok
  antalyada Turzim den ekmek yiyen %90i gelen turisti nasil s. keriz diye dusunuyor
  s. keriz derken mala vurma anlaminda deil
  ha mala vurma ayri
  ama yolma anlaminda
  ulan siz ordan turist den ekmek kazanioyorsunuz
  ben antalyada calistim 10 yil
  şerefsiz haysiyetsiz karektersiz bir cok insan var
  ipini kopraran orda

 8. Ege Ailesi diyor ki:

  Bilimi geri plana alacaksın, boğaçayı diye bir proje yapacaksın, sunulan bilimsel raporları dikkate almayacaksın, doğayı kandırdım sanacaksın ve işte kaçınılmaz son. Kanal İstanbul dada doğa hesap soracaktır. Bilim , bilim rant değil.

 9. Ömer Erdemir diyor ki:

  Bu ülke sadece coğrafi konumu sebebiyle hem turistik Hemde arkeolojik olarak dünyanın en önemli yerlerinden biri… bırakalım teknolojiyi sadece bu açıdan bile değerlendirebilseydik şuan Türkiye döviz basan bir makina gibi çalışıyor olurdu. Her ili ayrı güzellikte sanki başka ülkeye geçmiş gibi hissettiriyor Nevşehir Mardin Antalya İstanbul İzmir Rize AnkarA Antep …. farklı kültürlerin harmanlandığı bu güzel ülkemizi (hepbirlikte) mahvetmeye devam ediyoruz. Sorunu kökten çözmek için çocuklarınıza iyi eğitim ve gerçek ahlaki değeler yükleyin mesela kimsenin diline dinine ırkına rengine karışmasın. Düşenin elinden tutmayı bilsin. Çalmamayı hak yememeyi öğrensin kendi çıkarını karşısındakinin çıkarından üstün görmesin paylaşmayı bilsin. Yatmayı değil üretmeyi calısmayı sevsin kitap okusun ,, ülkesini gezsin .. 1 kişi çok şeyi değiştirir. Öyle yetiştirilen bir nesil çok degil 20 yıl sonra ülke nasıl değişiyor izleyin.. örneğin Japonya ? Almanya ? … kafaları değiştirelim artık yoksa en büyük zararı yine biz .. kendimize veriyoruz.

 10. mina B diyor ki:

  Bogacayi projesini neden devam etmihor ChP? neden acaba deniz pislensin akpye camur atalim diye. Serefsizler sizlerde atin su at gözlüklerinizi , gòrünen köy klavuz istemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.