Makalenin içeriği antep usulü yoğurtlu patates ile ilgili olacaktır. antep usulü yoğurtlu patates hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Antep usulü yoğurtlu patates 🥔🥔🥔 makalesinde antep usulü yoğurtlu patates konusunu netleştirelim.

Antep usulü yoğurtlu patates 🥔🥔🥔 içindeki antep usulü yoğurtlu patates ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için antep usulü yoğurtlu patates dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  LİMONLU SODALI KEK YAPIMI 🥧 | Yeni güncellenen limon sodalı kek ile ilgili bilgilere genel bakış

Paylaşım konuyla ilgilidir antep usulü yoğurtlu patates

Created by InShot patatesin pişme aşamasında eti, nohutu ve suyu tencereye alıyoruz ben basınç altında pişirdim eğer normal tencerede pişirecekseniz 2 saat kadar pişirmenizi tavsiye ederim 🥔🥔 Kılçıklı etler diğer etlere göre biraz daha geç piştiği için tencereye alıp kaynamaya başlayınca ocağa alıyoruz. Yüzeyde köprüler birikecek arkadaşlar bu köpükleri almanızı tavsiye ederim orası yemeğin keyfi dediğimiz kısmı bu yemeğin hem daha berrak hem de daha lezzetli olmasını sağlıyor 🥔 tuz, karabiber ve ince doğranmış soğanları ekliyoruz 1 saat pişmeye bırakın 1 saat piştikten sonra etimizi kontrol ediyoruz 🥔pişmişse patatesleri ekliyoruz patatesler kabarmış 10 dakika ateşte kaynatıyoruz 🥔🥔 bu arada yoğurdu hazırlayalım ve üzeri için yoğurt, yoğurdun içindeki malzemeleri yukarıda sıraladık, pürüzsüz bir kıvam alana kadar önce ocağa sonra ocağa koyuyoruz ve yoğurdu 1-2 su bardağı oluncaya kadar karıştırıyoruz. durmadan. Millet bir iki dakika deyince kapatıyoruz hoca ve patateslerin piştiğinden emin oluyoruz ve yemekten yoruluyoruz arkadaşlar mümkünse yavaş yavaş ekleyelim daha sonra yemeği iyice karıştırıyoruz 🥔🥔 yoğurdu yemeğin suyuyla özdeşleştirelim diye son yemeğe haspir ekliyoruz 🥔🥔 dilerseniz zeytinyağı ile karıştırıp ekleyebilirsiniz ama ben kemiksiz et kullandığım için yeterince yağlı olduğunu düşünüyorum o yüzden koymadım ihtiyacınız var kendi zevkinize göre hareket edebilirsiniz umarım beğenirsiniz arkadaşlar beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim teşekkürler.

SEE ALSO  Magnolia Yapımı | Refika'dan Ev Yapımı Çilekli Magnolia Tarifi | çilekli magnolia tarifi arda nın mutfağı ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

antep usulü yoğurtlu patates ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Antep usulü yoğurtlu patates 🥔🥔🥔

Görüntülediğiniz Antep usulü yoğurtlu patates 🥔🥔🥔 hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Taş kadayıf tatlısı nasıl yapılır -Taş kadayıf hamuru tarifi - Şerbetli tatlı tarifleri | künefe çeşitleri isimleri ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

antep usulü yoğurtlu patates ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Antep #usulü #yoğurtlu #patates.

#inshot.

Antep usulü yoğurtlu patates 🥔🥔🥔.

antep usulü yoğurtlu patates.

antep usulü yoğurtlu patates içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. antep usulü yoğurtlu patates hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.