antep usulü yoğurtlu patates bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. antep usulü yoğurtlu patates hakkında bilgi ediniyorsanız, bu ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES makalesinde antep usulü yoğurtlu patates’yi Hometown Inn ile analiz edelim.

ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES içindeki antep usulü yoğurtlu patates ile ilgili genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için antep usulü yoğurtlu patates dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  TEK BAŞINA YETER ❗ Havuçlu Brokoli SALATASI TARİFİ /Meze TARİFLERİ🥗SON DERECE LEZZETLİ ve KOLAY | Yeni güncellenen yoğurtlu brokoli mezesi ile ilgili içeriğe genel bakış

Paylaşım konuyla ilgilidir antep usulü yoğurtlu patates

Antep yöresinden sizler için lezzetli bir yemek hazırladım. Yoğurt ve patates etli harika bir lezzet, çok pratik, deneyin, çok seveceksiniz.

Bazı resimler antep usulü yoğurtlu patates konusuyla ilgilidir

ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES
ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES

Okuduğunuz ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn Güncelleme Güncellemesi’nin hemen aşağıda daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Diyet Dereotlu Tam buğday Poğaça tarifi | diyet poğaça tarifi hakkında en iyi içeriği sentezleyin

Daha fazlasını burada görün

antep usulü yoğurtlu patates ile ilgili birkaç öneri

#ANTEP39İN #MEŞHUR #YEMEĞİ #YOĞURTLU #ETLİ #PATATES.

antep,meşhur,yemek,etli,patates,urfa,antepin,gaziantep.

ANTEP'İN MEŞHUR YEMEĞİ l YOĞURTLU ETLİ PATATES.

antep usulü yoğurtlu patates.

antep usulü yoğurtlu patates bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com antep usulü yoğurtlu patates hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Nezihe Ocak diyor ki:

    ellerinize sağlık ama yoğurtlu patates böyle yapılmaz haspirsiz olmaz yoğurt az olmuş meyane olarak değil yoğurtdu sıcak ilave ederiz .çok yoğurt kullanırız .

  2. hakan yılmaz diyor ki:

    Bir antepli olarak ben bu yemeği.once etimi haşlarim uzerine patetesleri koyar yanmasin diye suda koyarim biraz goz karari.ayri tencerede yoğurtu bir kasik unu ve yumurtayi fokurdatana kadar kaynar pismis nohutuda katar birleştiririm.uzerine nane kavirurum .tabi tercih meselesi

  3. Тургут Север diyor ki:

    Gaziantepli.olarak soyluuorum yogurtlu patatesle alakasi olmayan bsey bu ne bulambaç gibi yorgurdu ayri suyu ayri duruy resmen ayran gibi lutfen kendize ait tariflerle gaziantep yemeklerini karalamayin 1 antepliye bu yorgutlu patates desen herif arvadini bosar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.