Makalenin içeriği bahçende ile ilgili olacaktır. bahçende’yi arıyorsanız, bu Aşık Maksut Feryadi – Yüreğin Yansın makalesinde bahçende’yi tartışalım.

Aşık Maksut Feryadi – Yüreğin Yansın içindeki bahçende hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  BİZİM BURADA PEYNİR ZEYTİN YERİNE YENİYOR!!! SİVAS SOKAK LEZZETLERİ | En eksiksiz sivas kahvaltı ile ilgili içeriğe genel bakış

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için bahçende dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  İstanbul'da Afyon Kahvaltısı mı, Afyon da İstanbul Kahvaltısı mı? / VLOG22 | afyon işisağ kahvaltı hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Konuyla ilgili açıklamalar bahçende

Aşık Maksut Feryadi – Kalbin Yansın.

Bazı resimler bahçende içeriği ile ilgilidir

Aşık Maksut Feryadi – Yüreğin Yansın

Görüntülediğiniz Aşık Maksut Feryadi – Yüreğin Yansın hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

bahçende ile ilgili öneriler

#Aşık #Maksut #Feryadi #Yüreğin #Yansın.

SEE ALSO  Beyaz Yalı Cafe & Restaurant | izmit beyaz yalı restaurant ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

Aşık Maksut Feryadi,Leyli Can,Yüreğin Yansın.

Aşık Maksut Feryadi – Yüreğin Yansın.

bahçende.

bahçende hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bahçende hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Seda S. diyor ki:

  Bu şarkıyı dinleyecek ADAM önce kaç masum insanın yüreğini yaktım desin.

  Küçük bir kız çocuğuydum bu şarkıyla tanıştığımda. Babamın boşandığı eşi için dinlediğini annemde biliyordu bende. Yüreğinizde ki acıyla başkasını hayatınıza almayın.Sonra o küçük kız çocuğu 30 yaşına geldiğinde sevmekten ve sevilmekten korkuyor.

 2. Akrnrjdldn diyor ki:

  Allah’ın emriyle eşim oldu 3 tane dünya malına sebep ayrıldık aradan 3 ay geçmedi başkasıyla nişanlanmış boğazım düğümlendi..

 3. Sibel Danışan diyor ki:

  Madem gidiyorsunuz neden seviyor mus gibi yapıyorsunuz neden inandiriyorsunuz hakkımı helal etmiyorum… Her iki cihanda zalım olmasın yerin….

 4. İ. E. diyor ki:

  Ölürcesine Aşık olup çok sevip Evlendiğin ;Allah da Yiğit bir Evlat da verdiği halde Evliliğin güzel giderken Dereyi geçtikten sonra bir gün seni ömür yolunda 30 yıl sonra seni yarı yolda bırakıp NANKÖR çıkarsa ben zaten seni sevmemiştim diye 30 sene sonra parmağına takdiğın evlilik yüzüklerini kırıp atarsa sevgine, sevmene Aşkının kıymetini bilmeyip birde hiç sevmediğini itiraf ederse başından saçından yüreğine kadar kaynar sular dökerse sende her gece akşam yemeği yerine MAKSUT kardeşimim bu yanan yüreğine ortak olan türküsünü her gece dinler ve '''HER İKİ CİHANDA DA OLMASIN YERİN''' BAĞINA YUVANA BAYKUŞLAR YILANLAR DOLSUN'' diye her gün feryat edersin.sen benim sessiz kalan yüreğimin sesisin MAKSUT FERYADİ Kardeşim.İYİ Kİ VARSIN.Benim gibi binlerce kan ağlayan yüreklerin merhemisin. ALLAH HER İŞİNİ KOLAY EYLESİN KARDEŞİM ALLAHA EMANET YANAN YÜREKLERİN SESİSİN CAN KARDEŞİM. (ANKARA dan İlhami KARDEŞİN)

 5. Zeynep Çıracı diyor ki:

  Duruşuyla görünüşüyle tam bir türk ozanı ağzına ve sesine sağlık deli kanlı bir ozanımız zonguldaktan selamlar nabi çıracı

 6. Gulsen Gülenç diyor ki:

  sözleri yaşanmışlıkları anlatıyor yürekleri yakanlar aynısını yaşasın azıma gelipte dıle getıremedıklerım maksut ustadın yüreyıne sağlık esgilere götürdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.