Bu makalenin içeriği, olimpik konak restaurant bursa ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. olimpik konak restaurant bursa hakkında bilgi ediniyorsanız, bu ASTIM -KALP-HASTANESİ_YATIRIMCI ARIYORUZ-SEEKING INVESTORS for ASTHMA & HEART HOSPITAL makalesinde hometown-inn.com ile olimpik konak restaurant bursa’yi analiz edelim.

ASTIM -KALP-HASTANESİ_YATIRIMCI ARIYORUZ-SEEKING INVESTORS for ASTHMA & HEART HOSPITAL bölümünde olimpik konak restaurant bursa ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için olimpik konak restaurant bursa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  PAZAR KAHVALTISI🌹ŞAHANE BİR MEKAN🌹MERSİN ERDEMLİ DE SANDAL RESTAURANT I GEZELİM... | En doğru silifke kahvaltı yerleri ile ilgili tüm içerik

Paylaşım konuyla ilgilidir olimpik konak restaurant bursa

Balıkesir’in Burhaniye Taylıeli köyünde bulunan Avrupa’nın en büyük ve tek 400 yataklı Astım İhtisas Hastanesi ve Kalp Kliniği, başta AOK olmak üzere Alman Sigorta Şirketleri tarafından İsviçreli ve Hollandalı yatırımcıların ilgisini çekti. Alplerden sonra dünyanın en yoğun oksijenine sahip; Taylıeli Köyü Oksijen içeriği ile iyot ve zeytin tatlarının birleştiği muazzam bir hava sirkülasyonu olan WHO (Dünya Sağlık Örgütü) verilerine göre 300 milyon astım hastasına umut olacak gerçek bir cennet. istenildiği takdirde termal sudan yararlanılabilecek bir lokasyonda mevcut imarlı (5360 m2 olan arsamız tarla iken 5360 m2 olan) oyun, yarı olimpik havuz, kafeterya, zemin kat ve 60 araçlık otopark net 5160 m2 çekmeli ve arsaya çevrilirken tahsisli.) 5 katlı emsal: 2 adet 15610 m2 inşaat alanı var, 25 ila 5x 2322 m2 + 4000 m2 kottan. Yat limanına 1,68 km, Edremit uluslararası havalimanına 11,80 km uzaklıkta ve yeni yapılan Gebze köprüsü ile İstanbul’dan 2 saatte ulaşılabilen süper proje yatırımcısı arıyor. tel :+905424341314- 02327545023 — ( Balıkesir ili Burhaniye ilçesi Taylieli köyünde 400 yataklı Avrupa’nın en büyük Astım hastanesi olacak hastanemiz için yatırımcı arıyoruz. Kalp Hastanesi Başta AOK Sigorta Şirketleri olmak üzere İsviçreli, Hollandalı ve Alman yatırımcılar bu projeyi hastane planı dışında ele aldılar.Alp dağlarından sonra dünyanın oksijenin en yoğun olduğu Taylieli köyü, oksijen ve iyot miktarı, zeytin tatlar Taylieli köyünde kombine bir hava sirkülasyonudur.DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü) verilerine göre Astım Hastalarına umut olacak bu hastane İhtisas Hastanesine 300 milyon Kalbe ve Astım Kliniğine gerçek şifa olacak restoranları, oyun salonları, su oyunları, yarı olimpik yüzme havuzu, kafeteryası, termal suyu ile astım hastası olanlar alman firmasının projelendirdiği taban ile desteklenmektedir.hastane mar’a 1.68 kilometre uzaklıktadır. ina’ya, Edremit’e 11.80 km, uluslararası havalimanına uzaklık, Gebze’den uzakta yeni bir köprü ile İstanbul’a 2 saat sürecek. Süper projemiz için yatırımcı arıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Erdinç Kılınç +905424341314 – +902327545023 ile iletişime geçiniz.

SEE ALSO  Yuvarlakçay Yeşil Vadi RESTAURANT, Topgözü Mevkii Pınarköy, 48800 Köyceğiz/Muğla, Turkeyctto | yuvarlakçay yeşil vadi restaurant ile ilgili tüm en iyi bilgiler

Bazı fotoğraflar olimpik konak restaurant bursa hakkındaki bilgilerle ilgilidir

ASTIM -KALP-HASTANESİ_YATIRIMCI ARIYORUZ-SEEKING INVESTORS for ASTHMA & HEART HOSPITAL

Okuduğunuz ASTIM -KALP-HASTANESİ_YATIRIMCI ARIYORUZ-SEEKING INVESTORS for ASTHMA & HEART HOSPITAL içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Kavaklıpark'ta halkımızın tepkisi | En doğru kavaklıpark ataköy hakkında genel bilgiler

Daha fazlasını görün

olimpik konak restaurant bursa ile ilgili anahtar kelimeler

#ASTIM #KALPHASTANESİYATIRIMCI #ARIYORUZSEEKING #INVESTORS #ASTHMA #amp #HEART #HOSPITAL.

Astım Hastanesi,Balıkesir,Burhaniye,Edremit,İstanbul,İzmir,Ankara,Kalp,hastanesi,Astım,who,google,kardiyoloji,hospital,asthma,solution,tourism,Turkei,Turkey,investor,Dubai,Astma,Yatırımcı,emlak,health,kalp,sweden,market,heart,surcery,look,natural,wellness,aok,American,cure,diabetes,europa,eupean,union,europe,united,germany,Norway,Deutschland,France,england,states,china,australia,nations,canada,kingdom,russia,america,otel,turizm,sale,rent.

ASTIM -KALP-HASTANESİ_YATIRIMCI ARIYORUZ-SEEKING INVESTORS for ASTHMA & HEART HOSPITAL.

olimpik konak restaurant bursa.

olimpik konak restaurant bursa içeriğiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. hometown-inn.com ‘nin olimpik konak restaurant bursa içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.