Makalenin içeriği bursanin koyleri tartışacak. bursanin koyleri hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Babasultan Köyü – Kestel / Bursa makalesinde Hometown Inn ile bursanin koyleri’yi keşfedelim.

bursanin koyleri ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Babasultan Köyü – Kestel / Bursa özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Dünyayı Geziyorum - Dalaman | 7 Mart 2021 | En detaylı turgutlu da gezilecek yerler ile ilgili tüm bilgiler

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için bursanin koyleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar bursanin koyleri ile ilgilidir

Bursa’nın Kestel ilçesine bağlı Babasultan Köyü’ndeyiz. Bursa’nın en eski köylerinden biri olan Babasultan; Orhan Bey döneminin ünlü dervişlerinden Geyikli Baba tarafından kurulmuş bir köydür. Geyikli Baba’ya Baba Sultan denildiği için köy bu ismi almıştır. Geyikli Baba’nın türbesi bu köyde bulunmaktadır. Çekim Tarihi: 29 Kasım 2008 / Cmt. Yayın Tarihi: 13 Aralık 2008 / Cmt. (Etkinlik Televizyonu) .

SEE ALSO  MİNİ İZMİR TURU 🛳️ KARŞIYAKA KONAK VAPURU 🌊 BİR GÜNLÜK VLOG 💯 | günlük turlar izmir hakkında en doğru genel bilgiler

bursanin koyleri Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Babasultan Köyü – Kestel / Bursa

Okuduğunuz Babasultan Köyü – Kestel / Bursa hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bursanin koyleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Babasultan #Köyü #Kestel #Bursa.

SEE ALSO  Bozcaada'da Gezilecek 5 Yer: Gezilecek Yerler!

yeşil mavi yolculuk,ebru yıldız,ebruyildiz,köy,bursa,bursa köyler,bursanın köyleri,köyler bursa,doğa,doğada yaşam,karacabey,kemalpaşa,inegöl,osmangazi,iznik,bursa osmangazi,bursa nilüfer,yenişehir,bursa orhangazi,bursa keles,bursa kestel,bursa uludağ,bursa dağ köyleri,bursa harmancık,bursa orhaneli,ebru köy programı,olay tv,olay tv köy programı,köyde yaşam,köy hayatı,köy hayrı,köy şenliği,hıdırellez,dağ şenlikleri,babasultan köyü,geyikli baba.

Babasultan Köyü – Kestel / Bursa.

bursanin koyleri.

bursanin koyleri hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn bursanin koyleri hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.