balkan evi bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. balkan evi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Balkan Ninnisi 5. Bölüm makalesinde balkan evi konusunu netleştirelim.

Balkan Ninnisi 5. Bölüm içindeki balkan evi ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için balkan evi dışında bilgi ekleyebilirsiniz Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  BU SOFRA SİZİ ÇILDIRTACAK ! ||| ARSUZ LEYLA ABLANIN YERI | En eksiksiz arsuz kahvaltı hakkında tüm bilgiler

balkan evi ile ilgili içerik

⦿ Balkan Ninni Kanalına Abone Ol: Balkan Ninni 5. Bölüm Özeti Pavel, günlüğünü Jovanka’ya geri verir ancak genç kızla ilgili sırları şimdilik açıklamayacağını söyler. Çekimlerin bir an önce tamamlanmasını isteyen Jovanka, yapımcıdan parayı alıp konaktan ayrılmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Bu sırada Köfteci Süleyman, Neriman ve aile fertleri, Daniel yüzünden Makedon ailesini saklamakta zorlanır. Onları Türkiye’den misafir olarak komşularına tanıtmaları gerekiyor. Bu durumun farkında olan ve rahatsız olan Zübeyir Ağa, başta Süleyman olmak üzere her iki aileyi de bu yalandan kurtarmak için büyük bir plan yapar. Karşılarına sık sık çıkan Pavel’den rahatsız olan Ertan, bir şeylerin ters gittiğini anlar. Pavel’den şüphelenen Mustafa ve Luran’ı da peşinden götürür… Ertan, Pavel hakkındaki gerçeği öğrenebilecek midir? Tüm sıkıntıların üstüne Mendo’nun aileyi ziyarete gelmesi Süleyman’ı heyecanlandıracak ve çarşı beyi için ona umut verecektir. Yıllarca market bekçiliği yapan Süleyman, hayaline yaklaştığı sırada Daniel ve Elena’nın oyunlarıyla uğraşmak zorunda kalacak… #BalkanNinnisi her Salı 20.00’de TRT 1’de! Resmi Balkan Ninni Facebook Sayfası: Balkan Ninni Resmi Twitter Sayfası: Balkan Ninni Resmi Instagram Sayfası: … Balkan Ninni Resmi YouTube Kanalı: … —————————————————— TRT1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1 Resmi Twitter Sayfası: TRT1 Resmi Instagram Sayfası: TRT1 Resmi YouTube Kanalı: #TRT #Dizi #BalkanNinnisi .

SEE ALSO  ЫСЛАМА КЁФТЕ( МОКРЫЙ) 🔥 ISLAMA KOFTE #shorts #short | ıslama köfte nerede yenir ile ilgili en eksiksiz bilgileri özetleyin

balkan evi hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Balkan Ninnisi 5. Bölüm
Balkan Ninnisi 5. Bölüm

Görüntülediğiniz Balkan Ninnisi 5. Bölüm hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  UHA SULTANBEYLİ TEMSİLCİLİĞİ KAHVALTI PROGRAMI | sultanbeyli kahvaltı hakkında en iyi içeriği sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

balkan evi ile ilgili birkaç öneri

#Balkan #Ninnisi #Bölüm.

balkan ninnisi 5. bölüm,balkan ninnisi 5,balkan ninnisi teaser,balkan ninnisi son bölüm,balkan ninnisi başlıyor,elvada rumeli,erdal özyağcılar,rumeli dizisi,makedonya dizisi,balkan nininisi trt,trt balkan,Özlem Türkad,Emre Bey,Hakan Boyav,Can Kolukısa,Suzan Akbelge,Sarp Bozkurt,Gözde Çığacı,Deniz Gürkan,Emine Halil,Burak Rahman,Süleyman Kara,Merih Öztürk,Erman Saban,Kaan Turgut,tövbekar yeni dizi,kara yeni dizi.

Balkan Ninnisi 5. Bölüm.

balkan evi.

HometownInn ‘ın sağladığı balkan evi bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘nin balkan evi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ben kimim_nee diyor ki:

  Lannnn bizim öğretmen orda oynuyor yani dizide. DIZI SANA SESLENIYORUM haci zekir diye biri burda oynuyosa yorumumu begen veya cevap ver ne olurr

 2. Fatma nur Akkaya diyor ki:

  Pavel de elveda Rumeli' nin son sezonunda oynamıştı postacı rolündeydi ve sütçu Ramizin kucuk kızına aşıktı

 3. N Bika Candas diyor ki:

  Düğün sahnesini rüyaya bağlamaları çok iyi olmuş. Ertan Gülsüm'ü, Jovanka Pavel'i masada bırakacak sanmıştım ama böylesi çok daha iyi oldu.

 4. MEHMET COŞKUN diyor ki:

  Çok güzel dizi yaa Lütfen diğer kanallarda da olsun Bu kadar kaliteli diziler Hiçbir şey katmayan saçma sapan şeyler den bıktık

 5. Özlem Durmuş diyor ki:

  Hey gidi elena meyremden elenaya çok başarılı elveda Rumelide mükemmel bir performans göstermişti gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir