extra efes bu makalede ele alınacaktır. extra efes arıyorsanız, hometown-inn.com bu Basketbol EXTRA – Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi makalesinde extra efes’yi açıklığa kavuşturalım.

Yeni güncellenen Basketbol EXTRA – Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi içindeki extra efes ile ilgili bilgilerin özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  4 PRATİK KANEPE TARİFİ | BavuldaYemekVar | En detaylı zeytinli kokteyl ile ilgili tüm içerikler

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için extra efes dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir extra efes

Basketball EXTRA canlı yayınımızda Anadolu Efes cephesinde Altar Tunçkol, Yiğit Almaç ve Alper Çapanoğlu Anadolu Efes ve Galatasaray Nef serisini, Fenerbahçe Beko’da Elie Okobo, İffe Lundberg ve Jonathan Motley transfer iddialarını ve Anadolu Efes cephesinde Zizic ve Josh Nebo transfer dedikodularını konuşacağız. Euroleague gündemini yakından takip edeceğimiz yayınınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. .

SEE ALSO  Yeni Rakı Global: "Cheers to Love" | kulüp rakı 100 lük hakkında yeni güncellenen içeriğin özeti

extra efes içeriği ile ilgili bazı resimler

Basketbol EXTRA - Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi
Basketbol EXTRA – Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi

Görüntülediğiniz Basketbol EXTRA – Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Kayseri Nevzine Tatlısı Tarifi - Nefis Yemek Tarifleri | En eksiksiz aside nefis yemek tarifleri ile ilgili genel bilgi

extra efes ile ilgili bazı öneriler

#Basketbol #EXTRA #Fenerbahçe #Efes39de #Transfer #Gündemi.

Fenerbahçe Bekoadolu,Anadolu Efes,Fenerbahce beko transfer,Anadolu Efes transfer,Efes Galatasaray,Dee Bost,Okobo Fenerbahce,Lundberg Fenerbahce,Josh Nebo,Cem Ağrak,Altar Tanrıkulu,Cem Duruk,Çubuklu Analiz,Altan Tanrıkulu,euroleague transfers,euroleague basketball,Larkin NBA,Murat Murathanoglu,Ugur Ozan Sulak.

Basketbol EXTRA – Fenerbahçe ve Efes'de Transfer Gündemi.

extra efes.

extra efes hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın extra efes içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Salim Balık diyor ki:

  Fenerbahçe'nin koçu bırakması büyük bir hata, takım takır takır oynuyor. Bu takıma yazık olur, yeni koç takıma en az bir sene daha kaybettirir

 2. Sin Ka diyor ki:

  Fenerbahçe yöneticileri o kadar beceriksizler ki ; yillarca Dixon benzeri genç bir ABDli guard almadilar. Larkin Celtic'te benchte çürürken, FB-Beko onu almadi.
  Bir Baskonia takimi kadar scout ekibi kuramadilar. Tamamen italyan menajerin eline bakiyoruz.

 3. Sin Ka diyor ki:

  Merhaba,
  Fenerbahçe'nin ne futbolda ne de basketbolda bir gerçek scout ekibi var. Fenerbahçe ABD'den direkt basketbolcu alamiyor, yani 2022de iletişim çağindayiz ama bir sistem yok.
  Fenerbahçede beyaz yabancilar daha fazla olmali. Siyahi oyincular disiplinden daha çabuk kopuyorlar.

 4. Mesut Bulut diyor ki:

  larkini alırsınız belki tabi fener kanalısınız istersiniz duygusalsınız da alamazsınız micic in nba gitme ihtimali çok az clyburn iyi iki pivot efes rüya kadro yu kurar korur siz hayallerinizi iki sene falan erteleyin bence yada murathaoglu üstadı dinleyin o daha gerçekçi sizden eldeki değeriniz vesely yi kaybetmek üzeresiniz birde gelmiş yorumcu arkadaş bence fener Efes ten iyi kadro kurar diyor hangi verilere göre söylüyor anlamak zor

 5. atılay yılmaz diyor ki:

  Programlar cok keyifli geciyor derya hanim kisminda altar abinin surati oldurdu beni:) bence bu larkin konusuna cok takildik efes son iki senenin sampiyonu. Mvp si nba dusunurken futbolun real madridi gibi butceye sahip efesden larkini almak hayal. Euroligin orta alti butceli bir takimi olarak basarisizligi coachlara baglamakta sacma. Elindeki tek yildizlari kronik sakat vessely yasli bir okadar sakat nando olan serbest biraksan kimsenin rotasyona bile almayacagi diger oyuncularla bence durumumuz normal. Hic kendimizi kandirmayalim elimizdeki ve ismi gecen oyuncularla ancak eurocup da f4 yapariz. En verimli oyuncumuz pierre barcada realde 5-6 dk dan fazla sure alamaz.

 6. Fexri Ibrahimov diyor ki:

  Gard rostasyonu larkin mayk james henry de bost 3 numaraya john brown veselinin gideceyine göre militinov şengelya çok iyi olur de colo starks melih shayok ahmet bartel gitmeli

 7. Murat Kayar diyor ki:

  Rakip Anadolu Efes oldu bakalım hayırlısı takım iyi bi dinleniyo inşallah deshawn Pierre,de döner bir an önce aramıza djordjevic muhtemelen son maçların olacak bari şampiyonluk yaşatarak gitmelisin zaten sezonu kötü geçirdik hiç olmazsa bir kupayla noktalamaliyiz

 8. berk bozkurt diyor ki:

  Allah aşkına Altar kaptana söyleyin birilerine ulaşsın. şu sadık kabacayı çekelim. 2.12 şutör ayakları hızlı yerli. Bu profil rotasyonu inanılmaz rahatlatır. 4 numarada john brown gibi şutu olmayan savunma spesiyalistlerinide oynatmamızı sağlar.

 9. Bilal Aydın diyor ki:

  Micic ve Larkin gitse de bekliyorsunuz ama kalacak 2 oyuncuda ve fener istediği takımı kursun yine efes süpürür

 10. Murat Sungur diyor ki:

  Hernry tutup grigonis- prepelic tarzı 2 numaradan şut atan adam lazım bana kalırsa de colo gidiyorsa yerine çok iyi bir kombo guard lazım okobo şutu düşündürüyor paraya kıyıp larkin ikna edliirse çok umut dolu takım olur

 11. Engin Yalçın diyor ki:

  Derya Yannier konusuna katılmıyorum.2 senedir şube başarısız ama başarısızlığın ana nedeni koç durumu ve piyasada koç havuzunun zaten dar olması,bu yüzden GM her ne kadar koçun seçiminde önemli faktör olsada tamamen tek başına başarısızlıktan sorumlu değil,GM'nin ve yönetimin Obradoviç gittikten sonraki bana göre en büyük hatası Erdem Can'ı getirmemek oldu,defalarca söylensede en azından benim fikrim böyle idi.Kendi kafalarına göre hareket ettiler.Bir de Sırf eski basketbolcu ve Fenerbahçe camiasını biliyor diye birisinin GM ya da yönetici olmasına karşıyım,birincisi basketbol havuzunu çok iyi biliyor olması,basketbol vizyonunun olması,transfer ya da iletişime geçmek istediği oyuncu,basketbolcu,yöneticiyle hemen iletişime geçebilicek yetenekte ve Avrupa,NBA basketbol camiasında tanınırlıkta olması aynı zamanda ciddiye alınan birisi olması,takımın ihtiyacı olan oyuncu tipine göre hem NBA,hem Avrupa basketbolcu havuzunu her an tarayan ve yeni yetenekleri bulabilip takımın ihtiyacı olanları belirleyebilicek vizyon,bilgiye sahip olmasi gerekiyor.Yani kolay şeyler değil bunlar.Gherardini zaten bu özelliklere sahip olduğu için burada,Derya Yannierde ondan işi ögrensin diye özellikle o gitmeden getirildi.İlla camiayı tanıyan eski basketbolcu olsun deniyorsa o zaman o eski basketbolcu en az iki sene önce Gherardini'nin yanına verilip işi ögrenmesi gerekiyordu.Nasıl her iyi futbolcu veya basketbolcu iyi antrenör ve koç olamıyorsa,her eski basketbolcu da GM ya da yönetici olamaz,onun kendine göre bir vizyonu var.Bir şeye katılıyorum bütçe 25 milyon euro civarında,ya bunu arttır biraz daha ve başarı gelsin,ya da şunu söyle ben iyice küçülmeye gidiyorum, kimse de heveslenmesin,ama gördük ki 25 milyon euro'larla başarı gelmiyor,ya hiç harcama ya da adam gibi harca çünkü bu parada boşa gidiyor.Artırılması gereken bütçe de Türkiye standartlarında büyük para olsa da ben Ali Koç için çok büyük paralar olduğunu düşünmüyorum 10-15 milyon euro'ların…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.