Bu makalenin içeriği mersa otel tartışacak. mersa otel hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Bera Alanya, Selge Beach Resort & Grand Akca Resort I Halal hotels in Antalya makalesinde Hometown Inn ile mersa otel’yi keşfedelim.

Bera Alanya, Selge Beach Resort & Grand Akca Resort I Halal hotels in Antalya içindeki mersa otel ile ilgili içeriğe en doğru genel bakış

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için mersa otel dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir mersa otel

Bu, Antalya, Türkiye’deki diğer üç helal otel ve tatil köyünün bir derlemesidir. Adenya Hotels & Resorts ve Wome Deluxe otellerini daha önce gördük. Tüm bu otellerin fiyatlarını kontrol etmek ve helal otel rezervasyonu yapmak için aşağıdaki linke tıklayın; 00:22 – 5* Bera AlanyaBu otel bir süredir buralarda ve yerel halk arasında çok popüler. Bay ve bayanlar için ayrı yüzme havuzları bulunmaktadır. Bayanlar havuzu aslında otelin çatı katında! Ancak plaj özel değildir ve diğer otellerle paylaşılır. Otel ayrıca çok iyi ayrı spa hizmetlerine sahiptir ve kapalı jakuzi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu ve masaj hizmetlerine sahiptir. Bir masaj için ödeme yapmanız gerekiyor ve 30 dakikalık normal bir masajın fiyatı 150 TL (yaklaşık 21 £) ancak 100 TL’ye (yaklaşık 14 £) kadar pazarlık yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için bir oyun odası ve kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için cömert bir açık büfe servisi bulunmaktadır. Otelin kendi mescidi tam zamanlı imamıyla birlikte mescit olup, tüm namazları mescitte kılmaktadırlar. Bu otel ile ilgili olumsuz noktalar oldukça eski ve yenilenmemiş olması, bu nedenle odaların durumu biraz harap. . İkincisi ve en rahatsız edici olanı, videodan anlayabileceğiniz gibi, komşu otel şafaktan itibaren ve alacakaranlığın çok ötesinde müzik patlatıyor ve konaklamanızı kesintiye uğratabiliyor. 02:12 5* Selge Beach Resort & Spa Antalya’nın en büyüklerinden biri olan bu otel, 1700 odaya kadar ev sahipliği yapıyor ve otel sahiplerinin yüzme havuzunun ortasına duvar örerek oteli tamamen helal hale getirmeye karar vermesiyle manşetlere taşındı. erkek ve kadınların ayrı yüzme tesislerine sahip olmalarına izin vermek. Çok düzenli ve tatil beldesi, özellikle büyük su kaydırakları olmak üzere tüm aile için farklı etkinliklere ev sahipliği yapan birçok binaya sahip! Kendi mescidi ve kendi plaj alanı vardır, ancak diğer turistler plajı geçebilir. 03:41 4* Grand Akça Resort Hotel Antalya’nın en uzak otelidir ve Antalya (AYT) Havalimanı üzerinden seyahat ediyorsanız 2 saatten fazla sürecektir. Bu otele en yakın havaalanı, arabayla yaklaşık 35 dakika uzaklıktaki Gazipaşa havaalanıdır. Konumu nedeniyle bu bölgede daha az turist var ve bu nedenle plajlarda çok daha fazla alan ve mahremiyet elde ediyorsunuz. Plaj aslında yolun karşısındadır ve otelden yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu küçük bir oteldir ve odalar yüksek standartlarda yenilenmiştir ve hoş bir hava hissi vardır! Türkiye’deki tüm otellerde olmasa da çoğunda olduğu gibi müzik her zaman bir sorundur, ancak otelinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz, daha turistik bölgelerden uzakta olduğundan emin olmanız, helal tatilinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sorun. Size konumların seslerini tam anlamıyla dinleme deneyimi yaşatmak istediğimizden, videolarımızın hiçbirinde nasheed veya ek sesler yoktur. Telgraf: t.me/hajjandumrah.

SEE ALSO  Karadeniz Turları - Tarih Keşfi / Jolly | antalya çıkışlı uçaklı balkan turları ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

mersa otel hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Bera Alanya, Selge Beach Resort & Grand Akca Resort I Halal hotels in Antalya

Okuduğunuz Bera Alanya, Selge Beach Resort & Grand Akca Resort I Halal hotels in Antalya içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Charm Beach Hotel, Akyarlar, Bodrum, Turkey | charm hotel bodrum akyarlar hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Daha fazla haberi burada görün

mersa otel ile ilgili birkaç öneri

#Bera #Alanya #Selge #Beach #Resort #amp #Grand #Akca #Resort #Halal #hotels #Antalya.

SEE ALSO  Top 5 Hotels 5* Mersin, Turkey | mersin noax hotel hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

bera alanya,grand akca,selge,halal,no alcohol,women only,men only,islamic holiday,islamic,halal holiday,halal travel,travel,istanbul,marmaris,antalya,alanya,gazi pasa,ertugrul.

Bera Alanya, Selge Beach Resort & Grand Akca Resort I Halal hotels in Antalya.

mersa otel.

mersa otel içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn mersa otel hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Divine Cooking & Baking diyor ki:

  I am thinking of booking wome deluxe for mid August this year. Please can anyone advise on:

  1) if they have separate beach sunbathing/swimming for ladies only and also what the beach is like

  2) kids activities

  3) swimming pools

  4) food quality

  5) Hotel and staff

  Much appreciated. JazakAllah

 2. Al Chigui diyor ki:

  Franchement bera a éviter si vous voulez passer de très bonne vacances je l ai appris a mes dépend, selge beach, il top

 3. R Nadim diyor ki:

  I have booked for summer selge beach but I'm worried about people wearing bikini in beach and swimming pool. Can you tell me so I can cancel it.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.