Bu makalenin içeriği inözü vadisi beypazarı etrafında dönecektir. inözü vadisi beypazarı ile ilgileniyorsanız, bu #Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara) makalesinde hometown-inn.com ile inözü vadisi beypazarı’yi keşfedelim.

Yeni güncellenen #Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara) içindeki inözü vadisi beypazarı ile ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için inözü vadisi beypazarı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Maruf Kahvaltı & Unlu Mamülleri / İzmir | maruf kahvaltı ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler inözü vadisi beypazarı

Ankara Beypazarı İnözü vadisinde harika kalsedon ve ağaç fosilleri buluyoruz.

Görüntüler inözü vadisi beypazarı içeriği ile ilgilidir

#Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara)
#Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara)

Öğrendiğiniz #Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara) hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  Apo ako c?koo | En eksiksiz panpan ekmekçi ile ilgili tüm bilgiler

inözü vadisi beypazarı ile ilgili bazı öneriler

#Beypazarı #Vadisinde #Müthiş #Taşlar #Ankara.

Ankara,Beypazarı,Kalsedon,Yakut,Safir,Akik,Trend,Eniyi,Muhteşem #ruby #emerald #diaspor,Donald trump,Dünya,İran,Son dakika.

#Beypazarı Vadisinde Müthiş Taşlar (Ankara).

inözü vadisi beypazarı.

inözü vadisi beypazarı hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘ın inözü vadisi beypazarı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ayfer Dogan diyor ki:

  İYİDE HİÇ TOPLAMIYON SADECE YERİNDE GÖSTERİYORSUN BOŞA GİTTİ GÜZELİM TAŞLAR ONLARDAN NE GÜZEL YÜZÜK TAŞI OLURDU

 2. GÜNEŞİ KAYNATAN ADAM HASAN COŞTU diyor ki:

  Çinliler abd ve ısrail bu arazinin pesindeymiş kardeşlerim kafirler bu zenginlikleri yemeye çalışıyor rabbim bu topraklara nimetler sacmiş kardesim buradan herkese duyurdu gun iyi oldu burayı

 3. mehmet akif diyor ki:

  Burada taş arayacaksanız yazın gitmeyin. Bu sabah oradaydım. Su çok azalmış ve etraf kuru olunca taşlar birbirinden ayırt edilemiyor. Birkaç tane ağaç fosili buldum o kadar.

 4. Rita Chin diyor ki:

  Sevgili yakışıklı Şükrü, bu videoyu beğendim, yaklaşık 10 kez tekrar tekrar izledim, çünkü kırmızı taşlar için deliyim, ben de merak ediyorum!

 5. Rita Chin diyor ki:

  Merhaba Şükrü, ben Doğu Malezya Sabah'lıyım. Beypazarı Vadisi'ndeki bu videoyu güzel akarsu ve taşlarla beğendim, çok yakışıklısın. insan

 6. Ahmet Gülhan diyor ki:

  hindistan da taşcılık sanatı 30 sene önce bir video ile başladı 2.milyona yakın sanatkar yetişdi bizde video yapan abiler bu kervana katıldı çok büyük bir hizmet binlerce kişi taşa sevdalandı elyordamı olan insanlar bir gün gelişcek usta olcak her beldeye dükkan acacaklar hem vatana hem aile ye girdi getirecekler çok degil 20. sene sonra her taraf şenlenecek hepinize hürmetler saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir