Bu makalenin içeriği öz urfalı hacı dayı tartışacak. öz urfalı hacı dayı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış makalesinde öz urfalı hacı dayı hakkında bilgi edinelim.

Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış içindeki öz urfalı hacı dayı ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için öz urfalı hacı dayı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir öz urfalı hacı dayı

Bayburtumuzdan Hac İçin Yazmış Mustafa Özşimşekler Hocaefendi’nin Resmi Youtube Sayfasıdır. Yeni ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Mustafa Özşimşekler Hocaefendi’nin Resmi Sayfaları; www.mustafaozsimseklerhoca.com www.mustafaozsimsekler.com facebook.com/MustafaOzsimseklerHocaefendi/ twitter.com/mozsimseklerr instagram.com/mozsimseklerr youtube.com/MustafaOzsimseklerTv #MustafaÖzşimşekler #BizimBayburtluHaccaYazıldızlu #Baybur

SEE ALSO  Vehasıl Cafe Atakum | En eksiksiz orjin cafe atakum fiyatları hakkında genel bilgiler

öz urfalı hacı dayı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış
Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış

Görüntülediğiniz Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

SEE ALSO  Bolu Gölcük Milli Parkı / Gölcük Gölü ( Cennet Gölü ) / Drone Hava Çekimi | cemil piknik abant fiyat hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

öz urfalı hacı dayı ile ilgili bazı öneriler

#Bizim #Bayburtlu #Hacca #Yazılmış.

mustafa özşimşekler,nur pınarı,sohbet,vaaz,mustafa özşimşekler hoca,lalegül tv,ismail ağa cemaati,dini sohbet,dini vaaz,bizim bayburtlu,bayburtlu,mustafa özşimşekler bayburtlu,bayburt,hacca yazıldı,komik.

Bizim Bayburtlu Hacca Yazılmış.

öz urfalı hacı dayı.

öz urfalı hacı dayı içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. öz urfalı hacı dayıHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Catacata Soso diyor ki:

  Hocam ara ara izliyorum her izlemeye kopuyorum ehli sünnet âlimleri hepsi muhteşem var olun ehli sünnet âlimleri hakikianada yaşadıklarından sop hetleride hosdir tesirlidir

 2. ALİ SEMİRGİN diyor ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden. Her defasında gülüyorum. Anlatımınız çok güzel. Allah bize de nasip etsin inşaallah mübarek topraklara kavuşmayı. Denizli’den selamlar saygılar

 3. Kandil diyor ki:

  Muhterem Hocam. Allah (C.C.) sizlerden razı olsun inşallah. Sizin gibi Dinimizi bize sevdiren Hoca Efendilere çok ihtiyacımız var.

 4. Murat ASİL diyor ki:

  Vakti zamanında İstanbul'da bir evimiz vardı.Evde mutfak karanlık ta kalıyordu mutfağın penceresi yoktu gün ışığı görmüyordu.Mutfağa bir pencere açtık açtığımız pencere yan bine ile bizim binan boşluğuna bakıyordu .Yan bina 2 katlı bir bina ve 4 daireden oluşuyordu.Binanın sahipleride Bayburtluydu.Aradan bir zaman geçti bizim eve belediyeden kontrole geldiler yan binada ki Bayburtlular şikayette bulunmuş .Şikayet konusu evlerine açtıkları pencere yasal değil kapatılmasını istiyoruz diye.Hakikaketende açılan pencerenin binanın projesiyle alakası yoktu ama mutfak karanlık olduğu için ihtiyaç oldu.Belediye görevlileriyle görüştük ceza kesmediler ama aynı gün tuğla ile açılan pencerenin yerini kapattık.Bayburtlular çok iyi insanlardır adama bedava gün ışığı ve hava bile aldırmazlar.Bu olaya babam çok üzülmüştü üzülme baba dedim Allah'a havale edelim dedim.Gel zaman git zaman Bayburtluların 2 katlı ve 4 daireleri olan binalarına Bayburtlu bir mütaahit talip oldu ve evi yıkarak oraya ev yaptı. Allem etti kallem etti bu Bayburtlu mütehait sadece 2 daire vermiş Bayburtlulara geri kalan 8 daire bizim Bayburtlu müteahite kaldı.Zamanında 4 daireleri olan bizi şikayet eden o Bayburtluların artık sadece 2 daireleri ve 8 tane komşuları oldu.

 5. Mine Karadayı diyor ki:

  Hocam yasanmışlıktan çok sizin anlatımınıza bayıldım Rabbim sizin sayılarınızı artırırsın inşallah

 6. Muammer Ozkalp diyor ki:

  sakın ha dininizi şirkten rezillikten. masallardan korumak istiyorsanız bunlar yazdığı hiç bir kitaba yanalmayın. hem bunların. dğleymancılsrın menzilcileti, fetösünün asla yanşmayın kitablarınıda elinize almayın sakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.