Makale, bursa kitap evi restaurant hakkında netlik kazandıracak. bursa kitap evi restaurant hakkında bilgi ediniyorsanız, bu BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE makalesinde hometown-inn.com ile bursa kitap evi restaurant’yi analiz edelim.

bursa kitap evi restaurant ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  Keyifli Bar Sezgin Can ile yeni yıla merhaba dedi | En alakalı keyifli bar ile ilgili içeriğin tümü

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için bursa kitap evi restaurant dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir bursa kitap evi restaurant

BKM Kitap Cafe, 1 Eylül’de Bursa Özlüce’de açıldı. Avrupa’nın en büyük kitabevi, 5000 metrekare, yaklaşık 5 milyon kitap mevcuttur. Bursa’da hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. İyi eğlenceler #bkmkitap #bkmkitapkafe #bkmkitapcom .

SEE ALSO  GEZELİM YİYELİM - AMASYA #9 | En doğru amasya yamaç bistro ile ilgili içeriğin tümü

Bazı resimler bursa kitap evi restaurant konusuyla ilgilidir

BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE
BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE

Okuduğunuz BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursa kitap evi restaurant ile ilgili öneriler

#BKM #KİTAP #KAFE39DE #BİR #GÜN #BURSA #ÖZLÜCE.

bkm kitap,bkm kitap kafe,avrupa’nın en büyük kitabevi,bursa özlüce bkm,özlüce,bkm,kitap kafe,bookshop,book cafe,bursa,ayşe ümit karabacak,kitap yorumu,kitabevi,kitap,bkm kitap kafede bir gün,tüyap kitap fuarı,tüyap,ekim ayında okuduklarım,tolkien,yüzüklerin efendisi,kitaplık turu,kitap okuyan teyze,kitap okuma,kitap okuma alışkanlığı,10 klasik kitap,klasik kitap,bursa kitap merkezi,kitap kanalı,booktuber,yılmaz özdil,okuyacağım kitaplar,kafe,bkmçocuk.

SEE ALSO  Ihlamur dalı kurna köy📋 | ıhlamur dalı pendik hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

BKM KİTAP KAFE'DE BİR GÜN l BURSA ÖZLÜCE.

bursa kitap evi restaurant.

bursa kitap evi restaurant hakkındaki bilgilerle HometownInn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn bursa kitap evi restaurant hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. özgen çevik diyor ki:

  Tesadüfen internette okul öncesi çocuklara kitap almak için araştırma yaparken keşfettim. Her türlü kitabı bulabiliyorsunuz. Bir kerede 25 tane kitap sipariş ettiğim oldu… o derece zengin bir envantere sahip….

 2. fatih çağrıtekin diyor ki:

  Önemli olan büyüklük değil,aradığın kitabi bulmaktır.Dunyanin en büyüğü olsa ne yazar.Bir gün özlücedeki bkm ye gittim.Ahraz kitabıni sorduğumda yok dediler.

 3. Yaşar Irmak ilahi Tasavvuf müziği ve fasıl grubu diyor ki:

  Ayşe hanım , emekleriniz ićin teşekkürler. Terminal yolundaki istanbul Bkm özlüceden daha büyük zannımca. Eğer orayı görmediyseniz uğramanızı tavsiye ederim.

 4. valalalaa balalalala diyor ki:

  Bursayı ikiye bolmusler resmen zengin fakir diye 2 ye bolmusler acemlerden nilufere dogru zenginler kukurtlu osmangaziye dogru fakirler bi ordaki bkmye bak bide heykeldekine bak bu sehri insaa edenler halkı ikiye bolmus

 5. Hüseyin Edebali diyor ki:

  Mükemmmmelllllllllllll bana hasan ali yücel tmrafını verseler vallllaha uçarım üzerine bide polise tarih rafının tamamını aldımmmı benden mutlusu yok

 6. English Teacher diyor ki:

  Bkmnin kitapla olan tek.bağı= PARA.
  Kendi çalışanlarına KÖLE muamelesi yapan bir anlayıştan bir etkililik beklemek.hata zaten.

 7. IX.Şerif diyor ki:

  Turkiyede kitap cok pahali en kotu kitap 25 lira. kalin genis bi kitap alayim desenis 70 80 liralari buluyor. Bu ulkede ancak karnini doyurursunuz.

 8. ilayda diyor ki:

  Gidip gezme fırsatım oldu. Tabi piyasayla da fiyat karşılaştırması yaptım ve kesinlikle kitaplar çok pahalı. Zaten kitapların üzerindeki etiketleri kapatmışlar hep işsiz gibi. Sorulduğunda ters ters o fiyattan vermiyoruz kendi fiyatımız var tarzında cevap veriyorlar. Sadece kafesinde oturup çalışmak/ders çalışmak için gidilir. Kitap alacaksanız, hele de çok kitap alan biriyseniz idefix ve kitapyurdu'ndan şaşmayın.

 9. fatma sc diyor ki:

  Teşekkürler emeğine sağlık. Ardahan' dan Bursa' ya ışınlanasım geldi. Peki fiyatları mağazada da indirimli mi kitapların ya da diğer ürünlerin?

 10. Burcu diyor ki:

  Kanalınızı yeni keşfettim ve abone oldum. Ben Bursa’da yaşıyorum. Size sormak istediğim herhangi bir kitap kulübüne üye misiniz ya da önerebileceğiniz bir kitap kulübü var mı? Nasıl üye olunuyor ya da olunabiliyor mu onu da bilmiyorum ama size danışmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir