Bu makalenin bilgileri efes extra kalori ile ilgili olacaktır. efes extra kalori ile ilgileniyorsanız, bu Bonbons with 4 different fillings makalesinde HometownInn ile efes extra kalori’yi analiz edelim.

En eksiksiz Bonbons with 4 different fillings içinde efes extra kalori ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için efes extra kalori dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar efes extra kalori

4 farklı dolgulu bonbon. Birçoğunuz, bonbonlar için bazı dolgu tarifleri göndermemi istediniz. Şimdi 4 tarif bile alacaksınız. Umarım beğenirsiniz ve yapmaya çalışırsınız. Harika bir tada sahiptirler. 2 komposto ve ganaj var. 4 çeşit dolgu. Bonbonlar çok basit bir tasarıma sahiptir, çünkü odak daha çok doldurma ve son kesim üzerindeydi. Umarım videoyu beğenirsiniz. Ahududu/yaban mersini kompostosu 190 g Ahududu veya yaban mersini püresi (Boiron’dan) Veya taze/dondurulmuş meyveler kullanın. %10 şeker ekleyin, karıştırın ve eleyin! 75 gr glikoz şurubu, 100 gr şeker, 4 gr pektin NH, 80 gr şeker, 35 gr sorbitol tozu, 2 gr sitrik asit Neden sorbitol? Üçte bir oranında daha az kalori ile sakarozun tatlılığının %60’ına sahiptir ve tatlı, serin ve hoş bir tat bırakır. Hacim ve tatlılık sağlamasının yanı sıra mükemmel bir nemlendirici ve tekstüre edici ajandır, diş çürüklerine katkıda bulunmaz ve şeker hastaları için faydalı olabilir! Kiraz püresini ve glikozu yavaşça 40 dereceye ısıtın. 20 gr şekeri pektin ile karıştırın ve püre haline getirin. Kaynamaya bırakın. Sorbitol ve kalan şekeri karıştırın ve karışıma azar azar ekleyerek çırpın. Kaynama noktasında kaldığından emin olun. Her şey bittiğinde, tavayı ocaktan alın ve sitrik asidi çırpın. Sıkma torbasına doldurun. Sıcaklık kullanıldığında 86° Fahrenheit veya 29° Celsius’u geçmemelidir! Fıstık ezmesi ganaj 115 gr krema %38, 5 gr sıvı bal, 29 gr sorbitol tozu, 30 gr glikoz şurubu, 1.5 gr ince deniz tuzu, 30 gr kremalı fıstık ezmesi, 175 gr Callebaut Gold çikolata, 20 gr fıstık yağı (kaliteli) Kremayı, tüm şekeri ve tuzu kaynatın. Altın çikolatayı 104-122° Fahrenheit veya 40-50° Santigrat’a eritin. Sıcak kremayı eritilmiş çikolatanın üzerine koyun ve kısaca karıştırın. Fıstık ezmesini yağla birlikte ekleyin ve karıştırın. Pürüzsüz bir kıvama sahip olmalıdır. Sıkma torbasına doldurun ve 86°Fahrenheit veya 29°C sıcaklığa soğutun. Fındıklı ganaj 126 gr krema %38, 4 gr sıvı bal, 24 gr toz sorbitol, 25 gr glikoz şurubu, 1 gr ince deniz tuzu, 95 gr fındıklı pralin (Callebaut kullandım) 125 gr kaliteli sütlü çikolata (Callebaut 823 kullandım) Kremayı, tüm şekeri ve tuzu kaynatın. Çikolatayı 104-122° Fahrenheit veya 40-50° Celsius’a kadar eritin. Sıcak kremayı eritilmiş çikolatanın üzerine koyun ve kısaca karıştırın. Pralin ekleyin ve karıştırın. Pürüzsüz bir kıvama sahip olmalıdır. Sıkma torbasına doldurun ve 86°Fahrenheit veya 29°C sıcaklığa soğutun. Altın çikolata Ahududu saf Callebaut sütlü çikolata Fındıklı pralin Sorbitol .

SEE ALSO  BOY UZATAN FORMÜL BUNUNLA BOYUNUZ UZAYACAK | Yeni güncellenen nescafe ve süt tozu kilo yaparmı ile ilgili dokümanların özeti

Bazı resimler efes extra kalori hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Bonbons with 4 different fillings
Bonbons with 4 different fillings

Okuduğunuz Bonbons with 4 different fillings hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Caipirinha Cocktail | caıpırınha kokteyl ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazlasını görün

efes extra kalori ile ilgili bazı öneriler

#Bonbons #fillings.

Bonbons with 4 different fillings,bonbons chocolate,Bonbon filling recipe,peanyt butter jelly recipe,peanut butter in bonbons,bonbons with peanut butter,how to make filled bonbons,peanut butter filling.

SEE ALSO  UNUTULMAYAN YABANCI ŞARKILAR 1 - 10 | 70 cc yeni rakı hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

Bonbons with 4 different fillings.

efes extra kalori.

efes extra kalori bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. efes extra kalori hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ahmad faizal diyor ki:

  Helo sir. I'm trying to make a colour cocoa butter with cocoa butter + powder colour for chocolate decorations. But, the result turn out my colour cocoa butter taste bitter. Is it cause by the colour powder I'm using? Thanks

 2. Fanny Martinez diyor ki:

  I temper the chocolate, for the moment of adding it to the mold at what temperature should it be? . It has happened to me that either you melt the design or it is complicated and then put it to drain

 3. Happy Cakes Amersfoort diyor ki:

  Hi. I look at youre videos a lot and i learnd a lot. There is one problem i always have. In our country we have the big airbrushes. I have a lot of small ones but all of them seem to stop spraying verry quickly. Can you explain why they stop? And where can i find a cheap airbrush to start with? Kind regards.

 4. axelpawlik diyor ki:

  Ah, Markus, you're my hero of the week! The ganache-flattening trick is a life-saver. Well, nearly… 🙂 No more messing about with spoons… Great recipes, too, thanks! Sch

 5. cottonclarksa diyor ki:

  As others have mentioned, the cellophane wrap is an outstanding idea to rid yourself of the unwanted peaks of sticky ganache in each shell. My sense is that timing is everything; you can't wait too long after making the ganache and cooling it down to working temperatures.

  Also, the blueberry compote makes me think of rum, a really dark rum. I know there is already a lot of "science" in the making of the compote, what with the various sugars (glucose, sorbitol, etc) PLUS the pectin. Would it be possible to add an alcohol like rum, say, 80-90 proof? (which would be about 40-45 percent alcohol). Said differently, would alcohol affect the gelling reaction of the sugars + pectin?

  Thanks for advancing your videos to actual ganache recipes! I enjoy the various color schemes you've been doing these past years; it's good to see your tutelage expanding to what happens INSIDE the bonbon now! 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.