Bu makalenin içeriği, sirbistan para birimi ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. sirbistan para birimi ile ilgileniyorsanız, bu Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar makalesinde sirbistan para birimi’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar içinde sirbistan para birimi ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için sirbistan para birimi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  TURKEY 2020. AVSALLAR BAZAAR. Urlaub Türkei | avsallar nerede ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Konuyla ilgili bilgiler sirbistan para birimi

Merhaba güzel insanlar. Bu hafta Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da piyasa fiyatlarına göz atacağız. Türkiye’ye göre ne daha ucuz ne daha pahalı? Play Station, cep telefonu, market, beyaz eşya, televizyon vs. Sonra karşımıza ilginç fiyatlar çıktı. Bir gün Bosna Hersek’e giderseniz bilgilenmeniz için çok faydalı bir video olduğunu düşünüyoruz. İyi seyirler. KATIL butonu olmayanlar için link: Türkiye turumuzu bölge bölge izlemek ve nereye gittiğimizi görmek isterseniz; Güneydoğu Anadolu Bölgesi Doğu Anadolu Bölgesi Karadeniz Bölgesi Marmara Bölgesi İç Anadolu Bölgesi Akdeniz Bölgesi Ege Bölgesi Özel Bölümler Reklam ve işbirliği için: dunyadanbildiriyor@gmail.com Dünyadan Merhaba İzleyicilere Öncelikle Türkiye’de en az 60 şehri gezme hedefini bildiriyoruz, ardından Dünya turu. Yolda iki çılgın insanız. Mümkün olduğunca “ucuz seyahat etmeyi” bilmesek de öğrendikçe deneyimlerimizi youtube kanalımızda paylaşıyoruz. Etkileşime geçelim kim bilir belki bir yerde buluşur çay kahve içeriz. Aşk .

SEE ALSO  Balıkesir'in Gömeç İlçesine Bağlı Karaağaç Mahallesi'nin Sırataşlar ve Bünül Plajları | gömeç nereye bağlı hakkında en doğru genel bilgiler

Bazı görüntüler sirbistan para birimi konusuyla ilgilidir

Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar
Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar

Görüntülediğiniz Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman Hometown Inn her gün aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Nallıhan Tanıtım Filmi | nallıhan gezilecek yerler hakkında genel bilgiler doğru

Burayı tıklayın

sirbistan para birimi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bosna #Hersek39te #Dudak #Uçuklatan #Fiyatlar.

Gezi,Gezgin,Dünya turu,dünyadan bildiriyoruz,türkiye turu,dünyayı geziyorum,seyyah,seyahat,turizm,turistik yerler,tatil,yurtdışı,yurtdışı vlog,vlog,türk gezgin,türk gezginler,bosna hersek,saraybosna,sarajevo,bosna i hercegovina,balkanlar,market fiyatları,play station,cep telefonu,beyaz eşya.

Bosna Hersek'te Dudak Uçuklatan Fiyatlar.

sirbistan para birimi.

sirbistan para birimi hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn ‘ın sirbistan para birimi içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Dünyadan Bildiriyoruz diyor ki:

  Seyahatlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizi Instagram'dan (@dunyadanbildiriyoruz) takip edin sevgiler.

 2. İsmail Demir diyor ki:

  Bosna da siz fiyatları tl ye gore hesap yapmayın fiks 1500 euroya insaatta çalışıyorum ayda 4 gün istirahat ediyoruz neyse konumuza dönelim 1 euro yaklaşık 1.9 biz buna 2 mark diyelim 2×1500=3000 siz bu paranın yarısını bile mutfak alışverişyle bitiremezsiniz.

 3. Come to Besiktas diyor ki:

  Kasımda gidiyorum kısmetse 1 haftalıkta olsa yanlız oradaki asgarî ücrete rağmen enflasyon biraz yüksek

 4. The Furki diyor ki:

  İlk olarak oradaki pahalılığı Tl ye vurmanız yanlış bence ,TL ye vuracak olursanız oradaki maaşlar da asgari ücret 12.600 TL ona göre karşılaştırma yapın teşekkürler

 5. haşırt the blackbord diyor ki:

  Hayatında ilk defa sarı dolmalık biber görüyorsan sen ülkende pazara gitmemişsin yabancı ülkede ne işin var

 6. İlkay Etcioğlu diyor ki:

  selamün aleyküm geçen yıl çalıştım vitez şehrinde evet çok pahallı örneğin malbora sigarası türkiyede 18.500 biz 6 km yani 35 tly alıyorduk
  başarılarınızın devamını dilerim yolunuz açık olsun kardeşim

 7. Never Scream diyor ki:

  türkiye fiyatları ile aynı gibi diyen arkadaşlara sesleniyorum sizin 3 ayda alabileceğiniz telefonu bosnada 1 ay da 3 tane alabiliyorsunuz

 8. C diyor ki:

  Bosna da ortalama maaşlar 300-400 euro dur. En düşük 40m2 evin kirası 150 euro dur. Kış çok uzun sürer ve yaz kış ortalama enerji giderleri aylık 100 euro dur. Giyim, sağlık ve zorunlu ihtiyaçların çoğu pahalıdır. Kalanını da bozdur bozdur harca.

 9. Acemi Beyefendi diyor ki:

  Bizim paramız değersiz olduğu için bize pahalı geliyor diyen arkadaşlar videoyu atlamadan izleyin özellikle ilk 20 saniyesini izleyin

 10. Mehmet muhittin Alper diyor ki:

  Hemen hemen Türkiye ile fiyatlar aynı gibi.sizin gibi uyumlu gezginleri takip ediyorum çok güzel anlatıyorsunuz sadece size abone oldum.yurda döndüğünüzde lütfen bir Tokat programı yapın inşallah.pazartesi günü sakın gelmeyin müzeler kapalı.selamlar başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.