Bu makalenin içeriği heisenberg bira hakkında konuşacak. heisenberg bira ile ilgileniyorsanız, bu Breaking Bad’in En İyi Sahneleri makalesinde HometownInn ile heisenberg bira’yi tartışalım.

Yeni güncellenen Breaking Bad’in En İyi Sahneleri içindeki heisenberg bira ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha fazla veri elde etmek için heisenberg bira dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Yeni Rakı Cocktails: Lion's Kiss | En ayrıntılı tekirdağ rakı 35 ile ilgili tüm bilgiler

Paylaşım konuyla ilgilidir heisenberg bira

Breaking Bad’in unutulmaz sahnelerini sizler için derledik. .

heisenberg bira konusuyla ilgili fotoğraflar

Breaking Bad’in En İyi Sahneleri

Öğrendiğiniz Breaking Bad’in En İyi Sahneleri hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, her gün hometown-inn.com güncelleme yapan daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

SEE ALSO  İnci Mercan-Ateşlerde Yanacağım | En doğru saki kara üzüm rakısı hakkında genel bilgi

heisenberg bira ile ilgili birkaç öneri

#Breaking #Badin #İyi #Sahneleri.

breaking bad,criminal,narcotic,drug,movie,series.

Breaking Bad’in En İyi Sahneleri.

heisenberg bira.

heisenberg bira hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn heisenberg bira hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. HEİSENBERG diyor ki:

  Dizi nedir senaryo nedir müzik nedir oyunculuk nedir final nedir gerçekçilik nedir karakter nasıl yazılır nasıl değişir karakter motivasyonu nedir her şeyi çok iyi yapan evrenin en iyi dizisi hiçbir karakter walter white olamaz

 2. Ömer Tekmen diyor ki:

  Hayatımda izlediğim en sıkıcı dizi millet neyini beğenmiş anlamadım oldukça fazla abartılıyo bunu beğenen dizi flim izlememiş

 3. VİDQCQ diyor ki:

  Bu dizinin bende bıraktığı psikolojik etkiyi yemin ederim başka hiç biri dizi bırakmamıştır. Böylesine inanılmaz bir dizi bir daha çekilemeyecek diye düşünüyorum. Çünkü hala bırakın bunun üstünde, bunun yakınına bile yaklaşamayan bir dizi daha çekilmedi dünyada. Zaten bizim ülkeyi falan sayma. Bizden böylesi bir dizi çıkarabilecek kimse henüz bulunmuyor. Siktiri boktan aşk meşk dizilerinden sıra gelmez böyle evrensel bir dizi yapmaya.

 4. Hatice Kara diyor ki:

  Bu nasıl nesi bu kadar çok beğenildi anlamadım hiç izlemedim sadece bi kaç kesit ama güzel yanını göremedim

 5. Rigby diyor ki:

  İmdb puanı en yüksek dizi ve 21.yüzyılın en iyi dizisi ödülünü aldı yani prison break,game of thronse tanda iyi sizin fikriniz birşey değiştirmez he

 6. Ali ŞAHİN diyor ki:

  Bence her kesiti iyi bir sahneydi ama en iyisi son bölümde Jesse'nin silah doğrulttuğu ve hiçbir şey söylemeden çekip gittiği ve W. White'n polis sirenleri eşliğinde ölümü beklemesi…

 7. KATSUMATO diyor ki:

  Diziyi bir emniyet amirinin tavsiyesi (bir suç devamını da getirir demişti) ile izlemiştim ilk çıktığın da.O zaman CNBC E gibi bir güzellik vardı televizyonda.Geceyarısı izliyorduk.Hangi düşünce ve kafa ile izlediğin önemli.

 8. Alper Duman diyor ki:

  İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz,izlerdiyseniz çok şey kaybetmişsinizdir.Bitirdim ve büyük bi boşluktayım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.