Makalenin bilgileri bira bomonti tartışacak. ŞİŞLİ HALKI YIKIMIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI makalesinde bira bomonti konusunu tartışalım.

Bu Kez Hedefte Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Var

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için bira bomonti dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Efes Endless Summer | efes duvel hakkında en iyi bilgileri özetleyin

Konuyla ilgili bazı bilgiler bira bomonti

1890 yılında Feriköy’de kurulan Bomonti Bira Fabrikası ve binaları, 1998 yılında İstanbul 1 No’lu Koruma Kurulu tarafından “korunması gereken kültür varlığı” olarak tescil edilmiştir. Binaların Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu tarafından 13 Haziran 2019 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı’na tahsis edildiği öğrenildi. İstanbul’un merkez noktalarından biri olan Bomonti Bira Fabrikası’nın kalan son binalarının da olduğu belirtildi. yıkılarak yerine mescit ve yatakhane yapılması planlanmıştır. Bu Kez Hedef Tarihi Bomonti Bira Fabrikası | ŞİŞLİ’LİLER YIKIM ÖNÜNDE HAREKET ETTİ #Diyanet #YolTV #Haber 👉KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 💳PATREON’DA BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ: ❓Patreon’u nasıl kullanırım? .

SEE ALSO  En detaylı ve gerçek şekliyle Evde rakı yapımı | gerçek rakı nasıl yapılır hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

bira bomonti içeriği ile ilgili bazı resimler

Bu Kez Hedefte Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Var | ŞİŞLİ HALKI YIKIMIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI
Bu Kez Hedefte Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Var | ŞİŞLİ HALKI YIKIMIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI

ŞİŞLİ HALKI YIKIMIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

bira bomonti ile ilgili birkaç öneri

#Kez #Hedefte #Tarihi #Bomonti #Bira #Fabrikası #Var #ŞİŞLİ #HALKI #YIKIMIN #ÖNÜNDE #EYLEM #YAPTI.

SEE ALSO  Motosiklet Aküsü Alım Rehberi | İzlemeden Akü Almayın | Hayat Motorla Güzel | efe 50 lik rakı fiyatı hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

diyanet,ali erbaş,tarikat,ayasofya,bomonti,bomonti bira fabrikası,akp,erdoğan,yıkım,rant,recep tayyip erdoğan,diyanet işleri başkanlığı,diyanet ayasofya,ali erbaş ayasofya,ali erbaş kılıç,gündem,güncel,siyaset,politika,tarikatlar,diyanet işleri başkanı,ali erbaş diyanet,ali erbaş cuma hutbesi,erdoğan açıklama,ali erbaş skandal,skandal,türkiye,ali erbas,tayyip erdoğan,erdoğan ali erbaş,şişli,istanbul,ekrem imamoğlu,imamoğlu,show haber,show ana haber,fox haber.

Bu Kez Hedefte Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Var | ŞİŞLİ HALKI YIKIMIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI.

bira bomonti.

bira bomonti içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn bira bomonti hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Silver Coin diyor ki:

  Ulan bir de bir Fabrika açın madem herşeyi yıkıp yok ediyorsunuz.Bu yıkımı bir de Osmanlıcılık yapanlar yapıyor, düşündürücü.

 2. istanbulportrait diyor ki:

  Köhne ve hiçbir işe yaramayan saçma sapan yapıların yıkımı yapılmak zorunda ayrıca depreme dayanıklı değiller. Devlet işini bilir.

 3. can can diyor ki:

  diyanet baskani devran dönünce hesap vereciksin.senin ömrün yetmezse. cocuklarin torunlarin verecek. bunun bedeli agir olacak

 4. MKA diyor ki:

  Kuranın kadinlara ve insan haklarina (köle-efendi) yönelik hakaret iceren sureler:

  Kölelik Kuran tarafından tanınır. Müslümanlar kadın köleleriyle evlenmek hakkına sahip (sura IV.3):

  "Eğer öksüz kızlarla evlendiğinizde onlara karşı adaletli davranamamaktan korkarsanız, hoşunuza giden diğer kadınlardan iki, üç ve dörde kadar evlenebilirsiniz. Eğer adaleti gözetmemekten korkarsanız, o zaman bir tane ile veya elinizin altındakiyle (sahip olduğunuz câriye ile) yetinin. Doğruluktan ayrılmamak için bu daha elverişlidir."

  Evli olsalar bile köleleriyle arzularını tatmin etmelerine izin verilir (sura IV.24):

  "Bir de harb esiri olarak sahibi bulunduğunuz cariyeler müstesna, evli kadınlarla evlenmeniz de size haram kılındı. Bütün bunlar Allah’ın üzerinize farz kıldığı hükümlerdir. Bunların dışında kalanlar ise iffetli olarak zina etmeksizin mallarınızla mehir vermek suretiyle evlenmek istemeniz size helal kılındı. O halde onlardan nikah ile faydalanmanıza karşılık mehirlerini kendilerine verin ki, bu farzdır. O mehri takdir edip kesinleştirdikten sonra birbirinizi razı etmenizde bir mahzur yoktur. Şüphesiz ki Allah her şeyi çok iyi bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir."

  Köle konusunda, efendisine karşı ümitsiz durumu yaratıcılarının huzurunda Arap sahte tanrılarınınkini gösterir (sura XVI.75-76):

  "Allah, hiçbir şeye gücü yetmeyen, başkasının malı olmuş bir köle ile, kendisine güzel bir rızık verilen ve o rızıkdan gizli ve açık olarak harcayan hür bir insanı misal verdi. Hiç bunlar eşit olur mu? Bütün hamd Allah’a mahsustur. Doğrusu insanların çoğu bilmezler."

  "Allah şu iki adamı da misal verdi: Bunlardan biri dilsizdir, hiçbir şeye gücü yetmez; efendisine bir yüktür. Onu nereye gönderse bir hayır getiremez. Şimdi, bu adamla, adaletle emreden ve doğru yolda bulunan adam eşit olur mu?"

 5. aydin Esra diyor ki:

  Allahım sesimizi duy Etfal hastahanemizi bile taşımaya kalktilar meğer tapuda şerh konmuş hastahane olarak kalması zorunlu kılınmış taaa seyranyepelere sariyerlere nasıl gider mecidiyekoydeki ali Sami yeni taşıdılar likör fabrikası ağaçların yokettiler havayı kesen gökdelenlerle doldurdular Maçka taşlık gqzinosunun yerine Swiss oteli kondurdular bomonti gökdelenlerle yine dolu Osmanbey in arka tarafları mahmutpaşa gibi toptancı tekstilcilerle dolu Nişantaşı na da yabancı markalar i getirtip kafeler açıp seçkin semt diye sunuyorlar yine hertaraf otele döndürülüyor mesken işyeri Otel trafik derken yıkıp yıkıp yerine Şişli halkı ne istiyor ona kulak verin

 6. EMINE Fakili diyor ki:

  MECIDIYEKOY LIKOR FABRIKASI NE OLDU TORUN CENTER E VERILDI..IEET GARAJI CEVAHIRE VERILDI.TOKAR ASTORIA OLDU.Z,KUYU YUNUSLARIN BINASI IDI.OLDU ZORLU AVM REZIDANS.ECZACIBASININ ILAÇ FABRIKASI OLDU KANYON. ONUN YANINDA METROCITY ONUN YANINDA KILERIN YAPTIGI SAFIR,DAHA DA DEVAM EDIYOR.YANYANA GÖKDELENLER AVM LER REZIDANSLAR BITMIYOR.BUNLARIN ARALARINDA
  NEBIR BOŞ ALAN VAR NE DE 1M2 BOŞ BIR TOPRAK VAR,HICBIRSEY .SADECE BINALAR VAR.NEDIR BU BAŞIMIZA DIKILEN BINALAR,ISTANBULUN GÜCÜ VARMI BUNLARI TAŞIYACAK KALDI MI ACABA.HIC MI BU SEHIRDE DOĞMUŞ BÜYÜMÜŞ YAŞIYAN INSANLARIN HÜKMÜ DEGERI YOK .YOK TABII KI.BEN NE ISTERSEM YAPARIM.NEFES ALAMIYORUZ.NEM NEM NEM ACABA NEDEN BUKADAR NEM VAR.YUZDE 90LARA CIKAN NEM. BUKADAR GÖÇ ALAN BIR SEHIR.BUKADAR INŞAAT YAPILAN BIIR SEHIR DAHA VAR MI

 7. EMINE Fakili diyor ki:

  Taksimden YÜRÜ yok alan yok.siginacagin bir yer yok.cok lazım mescid yurt çok lazim.16 adet vakıf var. neymiş bu iş bir yeme yutma bir talan bir rant. BIKDIK ya BIKDIK inşaat inşaat..biryerede dokunma ya kalsın ya kalsın.yikacaksaniz gelin benim binayı yıkın deprem yıkmadan.

 8. ozzy ozzy diyor ki:

  İTİLAF DEVLETLERİ İNTİKAMINI ALIYOR

  Ayasofya Camii’nin tamamının ibadete açılması 24 Temmuz Lozan Antlaşması’nın 97. Yılına denk getirildi. Lozan Antlaşmasının kutlaması engellendi. Yasaklandı.
  20 yıldır Lozan Antlaşmasına önce sinsi, sonra açıktan saldırmaya başladılar.
  Merdiven altı fısıltı ile yıllardır Lozan Antlaşmasının 100 yıllığına yapıldığı yalanını yaydılar. Neden? Çünkü T.C. Devletini yıkmak için bir gerekçe üretmeleri gerekiyordu.
  Lozan Antlaşması Türkiye Cumhuriyeti Devletinin TAPU SENEDİDİR. O TAPU SENEDİNİ YIRTMAK İSTİYORLAR. Kimin için? Kimlere hizmet ediyorlar?
  Atatürk’e en aşağılık biçimde saldırıyorlar.
  Atatürk Türk demektir. Atatürk son Türk Kağanıdır. Atatürk üzerinden TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR. Tıpkı Osmanlı devşirmeleri gibi..
  O zaman soralım; Bunlar hangi etnik bakiyenin çocukları? Kimlik bunalımı üzerinden din maskesiyle Atatürk ve kurduğu Türk Devletine NEDEN saldırıyorlar.
  Türk Milletini Anadolu’dan kim kazımak istedi?
  İtilaf Devletleri..
  Peki, Yunan Kazansaydı diyen Atatürk düşmanı haini en yüksek düzeyde kim ve kimler ziyaret etti?
  Ziyaret etmek, üstat demek kişinin fikirlerine sahip çıkmak demek olduğuna göre, bu haini ziyaret eden herkes, ama herkes Yunan Kazansın diyen tarafta değil mi? Akdeniz adalarımız Yunan kazansın diye mi Yunan’a hediye ettiler?
  Yunanistan İngilizler adına Osmanlı topraklarına girdiğinde yaptığı zulüm korkunçtur. Amcam o savaşta olanlara anlatırken gözyaşlarını tutamazdı. Esir alınan Yunan askerlerinin cebinden Türk kadınlarının memelerinden kestikleri meme uçları çıkıyormuş. Tecavüz ettiler, yaktılar, yağmaladılar. Yunan kazansaydı diyeni el üstünde tutanlar bütün bu tecavüzleri, yağmayı, talanı, yakılan şehirlerimizi de onaylıyor, hatta sahip çıkıyor demektir. Kısacası;
  DÜŞMANDIR! DÜŞMAN İÇİMİZDE ve biz hala aval aval bakıyoruz.
  * *
  Ali Erbaş adında bir Diyanet İşleri Başkanı var. Cumhuriyetin yıkılmasında önemli bir rol almış görünüyor. Ayasofya’da Atatürk’e lanet okuyacak kadar kendine güveniyor. Bu utanç da bu millete yetip artar!..
  Ali Erbaş uzun süredir verdiği fetvalarla Kuran dinine saldırıyor. Papazlar gibi cennetten yer tahsis ediyor. Kendi lüks bir yaşam sürerken millete fakirliği övüyor. Yani diyor ki, zenginlere, senin sofrandan çalanlara itiraz etme. Mutlu ol. Zengine, haramzadeye köle ol!
  Kur’an dinini emperyalizme uyumlu, kullanışlı hale getiriyor.
  * *
  İki gün önce televizyonda bir haber ile sarsıldım. İstanbul Kadıköy’de gece yarısı bir anne bağırarak çocukları için bir tabak yemek istiyordu. Bu çığlık bu milletin parasını çalan hırsızlar ile bu hırsızlığa göz yuman bütün suç ortaklarını ilelebet mahkum etmiştir. Bu çığlığa kulağını kapatan Ali Erbaş’ın arkasında namaz kılanlar, namazınızı kaza edin! Bir annenin aç kalan çocukları için attığı çığlığa kulağını kapatan her kim olursa olsun artık İNSAN DEĞİLDİR!
  * *
  Bu millete özgürce yaşayabileceği bir ülke kuran Atatürk için kimler ne demiş bir bir de buna bakalım:
  -2000 yılında ABD Siyasi İşler Müsteşarı John Kuntadter Bekaroğlu’na;
  “Kemalizm, Türk halkının da dünyanın da önünde engeldir; artık güçlenmesine izin verilmemeli.” Diyor.
  -Huntington, “Türkiye İslam’ın lideri olmalıdır. Bunun için Atatürk’ün mirasını reddetmelidir.” Demiştir.
  – Püsküllü Kadir Mısıroğlu:
  "BOP Türkiye için nimettir. ABD kendine bağlı halife ve taşeron istiyor. O ülke Türkiye'dir. " Demiştir.
  Bir başka konuşmasında; “Allah ABD’den razı olsun. BOP hilafeti ihya projesidir.” Demiştir.
  –CIA ajanı Graham Fuller: "Türkiye Müslüman dünyaya liderlik etmeli ama bunun olması için, önce Atatürk'le hesaplaşmalı." Demiştir.
  -K.Ziemke; “Yapılması gereken Atatürk’ün hem din hem de Kürt düşmanı olduğu fikrini yaymaktır.”
  -S.Huntington; ”Türkiye Atatürk’ün mirasını reddetmelidir.”
  -P. Henze; ”Atatürkçülük öldü nurcular ileri.”
  G. Fuller; ”Kemalizme son verin Osmanlıyla övünün.”
  Lozan antlaşmasına gelince;
  Sevr Anlaşmasının tatbikçisi İngiltere Başbakanı David Lloyd George 28 Temmuz 1923 günü Daily Telegraph gazetesinde yazdığı makalesinde;
  “Lozan’da Türkiye’nin başarısı, medeniyetin yenilgisidir.”Demiştir.
  * *
  Şimdi sormak hakkımızdır!
  Atatürk düşmanlığını politika haline getirenler, Atatürk’e lanet okuyanlar, SİZ, EVET SİZE SORUYORUM!
  İtilaf devletlerinin yenilgisinin intikamını almak için taşeronluğunu siz mi aldınız?
  Kurtuluş Savaşında Kuva-yi Milliye’ye karşı savaşan ve yenilen İngiliz+saray ortak yapımı Kuva-yı İnzibatiye ile akrabalık bağınız var mı? Soruyorum, çünkü Kurtuluş Savaşı’nda İngiliz ve Yunan ile işbirliği yapan kim varsa sahip çıkıyorsunuz. Kiminin heykelini diktiniz, kiminin adını okullara verdiniz.
  Atatürk’e saldırma görevini kimden aldınız? G. Fullerden mi? P. Henze’den mi? S.Huntington’dan mı? K. Ziemke, Huntington, John Kuntadter’den mi?
  * *
  Lozan’a saldırdığınıza göre, “Lozan’da Türkiye’nin başarısı, medeniyetin yenilgisidir.”
  Diyen İngiltere Başbakanı Lloyd George’un duyduğu acının intikamını mı alıyorsunuz?
  * *
  Değerli okur, AKP 2023 YILINA HAZIRLANIYORDU. Rejim değişikliğini 100. Yılında Cumhuriyeti yıkarak ilan edecekti. Bütün kurumlar bu hedef için çökertildi. Silahlı özel yapılar oluşturuldu. Millet fert fert fişlendi. Bütün kurumlar bu hedefe göre şekillendirildi. Bu hedefe kilitlenen yargı, Cumhuriyet ve kurumlarına, Atatürk’e yapılan en aşağılık saldırılara sessiz kalarak, suçun faillerini cezasız bırakarak destek verdi. Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları Ordunun paramparça edilmesine göz yumarak destek verdi. Muhalefet ılımlı muhalefet yaparak cesaret verdi. Halk susarak, küçük çıkarları uğruna cahile yatarak destek verdi.

  Şimdi;
  Yağmalanan ve sıfırı tüketen ülkemizde AKP’nin 2023’ü görmesi mümkün görünmüyor. 2023’ü beklemek risklidir. O yüzden 2023 tarihinin öne çekildiği anlaşılıyor. DİB Ali Erbaş ön saflarda görev almış görünüyor. O kadar kendilerine güveniyorlar ki, aleni T.C. Devletini kuran lidere aşağılık bir biçimde hakaret ediliyor.
  Püsküllünün dediği gibi;
  “BOP Türkiye için nimettir. ABD kendine bağlı halife ve taşeron istiyor. O ülke Türkiye'dir.” İtirafının hedefi işleme konmuş görünüyor.
  Bu süreçte bazı FETÖ elemanları yeniden görev aldı. AKP Genel Başkanı FETÖ ile mücadele ediyor diyen bazı saflarla, korunmak için safa yatanların ağzını bıçak açmıyor.
  Ben size nedenini izah edeyim;
  FETÖ’CÜLERE GÖREV VERMEK BİR POLİKADIR. Her an içeri atılabilecek, mal varlığına el konabilecek birilerine görev verirseniz, o kişi her dediğinizi yapan bir köle olur. Kraldan kralcı olur. Artık yasası da, devleti de, dini de emir aldığı, görev veren kişidir. Tıpkı MAN ADASI davası gibi. Ali Erbaş gibi… Ve diğerleri… FETÖ’cü memurlar, bakanlar, valiler, kaymakamlar, bürokratlar artık AKP’nin hem yük, hem mayın eşeğidir. Söylenecekleri onlara söyletip mayınlı alanlara sürecekler. Yasadışı ne varsa onlara yaptıracaklar. HEPSİ BUDUR!
  Zahide UÇAR(25.07.2020)

 9. Biz Mustafa Kemal'iz diyor ki:

  Size ne tarih ne orman nede kültüre değer hiç birşey lazım değil ….hepsini yıkın yakın avm ,cami yapın ….
  Aç gözlü ,adaletsiz , zorbalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir