Bu makale, içeriğinde bademli mekanlar hakkında açıkça konuşacaktır. bademli mekanlar arıyorsanız, bu BURSA BADEMLİ'DE 4+1 DUBLEKS DAİRE // DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ// makalesinde bademli mekanlar konusuna açıklık getirelim.

BURSA BADEMLİ'DE 4+1 DUBLEKS DAİRE // DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ// içindeki bademli mekanlar ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için bademli mekanlar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Edirne Kahvaltı Mekanları - Köy Kahvaltısı - Kahvaltı - Saklı Bahçe | saklı bahçe bursa kahvaltı hakkında genel bilgiler doğru

bademli mekanlar ile ilgili bazı içerikler

AVLU BADEMLİ SİTE – 48 daireli villa konseptinde özel mimari dokunuşlarla tasarlanmıştır. -Olimpik açık yüzme havuzu 7/24 güvenlik ünitesi -Tenis kortu-Basketbol -kamelya-%70 çevre düzenlemesi-Fitness-Açık ve kapalı kafeterya-spa-Meditasyon-Açık otopark, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı -Tüm lavabo ve banyo armatürler hans GROHE- mutfak lavabo ve bataryaları franke-siemens ankastre ve belenco tezgahlar, dolap rayları HÂFELE -Kapılar, mutfak dolapları ve mobilyalar son teknoloji lake malzeme ile kaplanmıştır. -Akıllı ev sistemi teknolojisi kullanılmaktadır -Proje ortak su arıtma sistemi ile donatılmıştır -Bademli merkezde, okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. DUBLEKS ALT KAT PLANI 1-Salon: 35.65m2 2-Yatak Odası: 11.00m2 3-Mutfak: 17.80m2 4-Banyo: 4.00m2 5-Balkon: 19.80m2 6-Antre: 17.75m2 DUBLEKS ÜST KAT PLANI 1-Salon: 20.15m2 2-Yatak Odası: 28.40m2 3-Yatak Odası: 15.00m2 4-Çamaşır Odası: 5.80m2 5-Banyo: 7.75m2 6-Wc: 4.80m2 7-Salon: 13.20m2 8-Teras: 13.80m2 FİYAT VE DETAYLAR; KANI AĞALAR 0542 311 16 16 .

SEE ALSO  Bursa'da içkili mekanlara korona baskını | bursa içkili mekanlar ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bazı resimler bademli mekanlar içeriği ile ilgilidir

BURSA BADEMLİ'DE  4+1 DUBLEKS DAİRE //  DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ//
BURSA BADEMLİ'DE 4+1 DUBLEKS DAİRE // DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ//

Okuduğunuz BURSA BADEMLİ'DE 4+1 DUBLEKS DAİRE // DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ// hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  UZAKİ BURSA | uzaki bursa hakkında en eksiksiz bilginin özeti

Daha fazla haberi burada görün

bademli mekanlar ile ilgili öneriler

#BURSA #BADEMLİ39DE #DUBLEKS #DAİRE #DAİRE #TURU #3BÖLÜM #TURU #KEŞİFTEYİZ.

ev turu,daire turu,ev gezmesi,ev turu videoları,bursa daire,atış yapı,bursa satılık ev,dubleks daire,dubleks ev modelleri,mudanya satılık daire,bursa ev turu,bursa ev fiyatları,keşifteyiz,keşifteyiz ev turu,bursa örnek daire,projeden satılık daire,bursa daire projeleri,mutfak dekorasyon,mutfak dolapları,balkon dekorasyonu,örnek daire turu,modern mutfak modelleri,örnek daire,bursa projeden satılık,boş ev turu,bursa downtown,bakyapı.

BURSA BADEMLİ'DE 4+1 DUBLEKS DAİRE // DAİRE TURU #3.BÖLÜM // EV TURU KEŞİFTEYİZ//.

bademli mekanlar.

bademli mekanlar içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn bademli mekanlar hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Sünbül Tekin diyor ki:

    Keşke blogunuzu çekerken hangi site adı sanı nedir diye bilgi verseniz ayrıca site içindeki sosyal etkinlik alanları çekmeniz lazım ki tanıtım tam olabilsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir