Makalenin bilgileri pidecioğlu bursa hakkında konuşacak. pidecioğlu bursa ile ilgileniyorsanız, bu Bursa Tarihi Kayhan Çarşısında Meşhur Cantık makalesinde Hometown Inn ile pidecioğlu bursa hakkında bilgi edinelim.

Bursa Tarihi Kayhan Çarşısında Meşhur Cantık içindeki pidecioğlu bursa ile ilgili bilgileri en doğru şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için pidecioğlu bursa dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Pasa Urla Kahvaltı, Et & Mangal | urla rahatla kahvaltı salonu hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

pidecioğlu bursa ile ilgili bazı içerikler

Cantık🌟 Cantık nasıl yapılır? ✔️Bursa’nın özel lezzetlerinden cantik için Kayhan’daki Pidecioğlu’na geldik. Bursa Vlog’u. . . . . . . . . . #bursa #cantık #pidecioğlu #pide #pideliköfte #iskender #kayhan #kayıhan #turkiye #bursayemek #bursavlog #bursavlogger #bursagurme #yemekvideo #yemekvlog #gastronomi #pide yapımcısı

pidecioğlu bursa hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Bursa Tarihi Kayhan Çarşısında Meşhur Cantık

Okuduğunuz Bursa Tarihi Kayhan Çarşısında Meşhur Cantık hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün yayınlanan daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Sakarya'da 2.Bölüm | En doğru sakaryanın yemekleri ile ilgili içeriğin tümü

Burayı tıklayın

pidecioğlu bursa ile ilgili bazı öneriler

#Bursa #Tarihi #Kayhan #Çarşısında #Meşhur #Cantık.

[vid_tags].

Bursa Tarihi Kayhan Çarşısında Meşhur Cantık.

pidecioğlu bursa.

pidecioğlu bursa bilgisiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin pidecioğlu bursa içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Ahmet Gürkan diyor ki:

    Burada herkes yanlış yorum yapmış cevap vereyim. Cantik 1860 yıllarında tarihi pidecioğlu pide fırınından çıkmıştır cantık uzun olur yuvarlak mazisi 30 sene uzun cantik mazisi 1 asır pidecioglu 4. Kuşak bağlan pidecioğlu tarafından devam etmektedir.

  2. Selma Korkmaz diyor ki:

    Harika bir lezzet yanlız sanırım bu tüm türkiye özgü kayseri develi de uzun pide üzerine döşenmiş etler cıvıklı olurken jayserids pide konyada etli ekmek oluyor buraya geliyor cantık oluyor hemen hepsi şekil değiştirerek farklı tür aynı güzel lezzetler olarak karşımıza çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir