Bu makalenin içeriği bursa restaurantlar ile ilgili olacaktır. bursa restaurantlar ile ilgileniyorsanız, bu Bursa Turkey

Bursa Turkey

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için bursa restaurantlar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler bursa restaurantlar

Uluslararası Ödemeleri ucuz ve kolay Gönderin ve Alın! Her ülkede yerel banka bilgileriyle birlikte 70’den fazla para birimi! Dijital Göçebeler, Gurbetçiler ve Yaratıcılar için 1 Numaralı Çevrimiçi Banka: Bu filmin çoğu çoğunlukla bu kamerayla çekildi: YOUTUBE VE FİLM YAPIMI İÇİN ÖNERİLEN CİHAZ: Canon EOS-R Canon RF 15-35 G2 lens Tamron 15-30 Tamron 24-70 G2 Apature 120D Mark ii Light Apature light dome ii softbox Rode video mic pro Manfrotto Tripod & Fluid Head SanDisk SD Card Sure SM7B Seslendirme ve Podcast Studio MIC Değişken ND Filtre Su Geçirmez Dişli Çantası Yukarıdaki ortaklık bağlantılarını kullanarak kanalımızı desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Sorularınız için e-posta: yourbrosalmaan@gmail.com Bursa’ya 3 günlük bir geziye gittim. En son Bursa’ya seyahat ettim ve Türkiye’ye taşındım / Hicret to Turkey Video Birçok kişi Bursa’nın daha ayrıntılı bir videosunu görmek istedi. İşte burada – Tarihi bir mescit / cami olan Misi koprubaşı, koza han, ulu jami / ulu cami ziyaret ediyoruz. Osmanlı döneminden kalma İslam Mimarisini görebileceğimiz Bursa’nın tarihi semtinde yürüyoruz. Türkiye’ye gurbetçi olarak göç edenlerin çoğu İstanbul’a gidiyor ama bence Bursa, aileleri olan gurbetçiler, özellikle de Müslüman gurbetçiler için daha iyi bir seçenek olabilir. Beğeneceğinizi umuyoruz! .

SEE ALSO  Ayvagediği Meydan | MERSİN | sarnıç restaurant mersin ile ilgili en doğru içeriğe genel bakış

bursa restaurantlar içeriği ile ilgili bazı resimler

Bursa Turkey | A Restaurant In a River, an Ancient Market & a Lot of Kunafa!
Bursa Turkey | A Restaurant In a River, an Ancient Market & a Lot of Kunafa!

A Restaurant In a River, an Ancient Market & a Lot of Kunafa! hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  özsüt rezaleti | Yeni güncellenen korupark mado ile ilgili içeriğin özeti

Daha fazla haberi burada görün

bursa restaurantlar ile ilgili bazı öneriler

#Bursa #Turkey #Restaurant #River #Ancient #Market #amp #Lot #Kunafa.

SEE ALSO  Manzara Restaurant Kas Turkey 2017 | menzara restaurant hakkında en iyi içeriği sentezleyin

Bursa,Turkey,Immigrating to Turkey,Immigrating to Bursa,Visiting Bursa,Hijra to Turkey,Hijra to Bursa,Life in Turkey,Life In Bursa,Koza Han,Bursa Silk Market,ulu jami,ulu cami,Historic Bursa,Bursa Tour,Turkey Tour,Misi Koprubasi,Cafe In River Bursa,Restaurant in River Bursa,Bursa Restaurant in water,ancient silk market,islamic bursa,Muslims in Bursa,Bursa Family Life,Bursa Living,expats in turkey,muslim expats turkey,expats bursa,BURSA TURKEY.

Bursa Turkey | A Restaurant In a River, an Ancient Market & a Lot of Kunafa!.

bursa restaurantlar.

bursa restaurantlar içeriğiyle HometownInn ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bursa restaurantlar hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. moad a diyor ki:

  Mashallah my brother, I have enjoyed your videos of this one and all of your videos, may Allah bless your work.
  Inshallah I am planning to go to Istanbul and surrounding cities this coming August with my two boys and my wife. I am definitely to go to and visit specifically bursa.
  Maybe you may write me the lists of places I should visit other than that your videos gave my a lot of infos

 2. MM Mokhtar diyor ki:

  Salam Alikum,
  I hope all is well brother this video is 9 month old , now with the current world inflation and price increases , how is your stay in bursa can you please update us Jazaka Allah Khayr

 3. Shaikh Murad diyor ki:

  Assalam Alaikum brother, I wish you all the best for your effort, kindly update us on the location that you have finally identified also do help us with the price information as it would in turn help us in planning for ourself, also do check your email as i have sent one to you and please do respond.

 4. muhammad said diyor ki:

  As Salaam alaikum. may Allah reward you Akhi . Where do you like more as a Muslim to raise your kids in Islam Istanbul or Bursa? JazaakAllah hairan for answer

 5. ziana sayn diyor ki:

  Hey coach I'm about to come bursa may be the following month i decided to study there any advice and thank you how beautiful and kind u show us the country may Allah keep u and protect u

 6. Gabriel Al Romaani diyor ki:

  Coach – these vids are amazing. The cinematography is amazing mash Allah – ya shaikh maybe you need to look into producing more and do bigger projects and connect to some tourist org.

 7. a ali diyor ki:

  Really enjoying the content, mashaAllah!

  Are you aware of if there are any Muslim expat communities in Bursa that have some sort of online forum or social media group where they can be contacted?

  Would be really helpful to be able to make contact with those who have made the journey from UK especially (where I'm based).

 8. T A T diyor ki:

  7:55 İskender Kebab is named after the inventor of the kebab, who was a Turkish guy named İskender (an ordinary Turkish name). Also, Ummayyads never took Anatolian peninsula.

 9. Jamal Khan diyor ki:

  السلام عليكم و رحمة الله تعالي و بركاته
  Your video endorses my decision to make base in Bursa…when I undertake my Hijra from India to Turkey
  ان شاء الله

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.