Makalenin bilgileri 21 masa etrafında dönecektir. 21 masa ile ilgileniyorsanız, bu Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020 makalesinde hometown-inn.com ile birlikte 21 masa hakkında bilgi edinelim.

Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020 içindeki 21 masa hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için 21 masa dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Örnek Et Lezzeti adından söz ettiriyor! | dobruca sosyal tesisleri iftar menüsü 2019 hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bilgiler 21 masa

SPT PPh Pasal 21 Table Desember 2020 Insentif PPh 21 DTP (Ditanggung Pemerintah) .

Bazı görüntüler 21 masa ‘in içeriği ile ilgilidir

Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020
Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020

Okuduğunuz Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020 hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Sonra HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

21 masa ile ilgili birkaç öneri

#Cara #menghitung #PPh #Pasal #Masa #Desember.

SEE ALSO  Bursa Mudanya’yı Geziyoruz 😎 Sokak Şarkıcılarıyla Karşılaştık 🥳 | mudanya da canlı müzik hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

PPh Pasal 21,Insentif PPh Pasal 21 DTP,SPT PPh Pasal 21,PPh 21 Desember.

Cara menghitung PPh Pasal 21 Masa Desember 2020.

21 masa.

21 masa hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. 21 masahometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Eko Raviki diyor ki:

  Maaf Pak untuk iuran pensiun bukanya Maximal 200rb/Bln yah, kalo di setahun kn jadi 2.400.000

  Itu ko di tulis nya tetep 330.000/Bln ya

 2. Yulita_Natalie diyor ki:

  Selamat sore Pak , saya mau bertanya berarti kalau karyawan ikut insentif pajak dari Agustus – December perhitungannya tetap spt biasakah ? Hanya insentifnya nanti dilaporkan di SPT Orang Pribadi ?

 3. djasa sumatera diyor ki:

  Mohon penjelasaanya jika suatu perusahaan karyawannya kurang dari 20 orang, dan gajinya dibawah PTKP, dan setiap bulannya tidak ada pemotongan Pph pasal 21. bagaimana cara penghitungan dan pelaporan PPh pasal 21 Desember nya.

 4. i9 diyor ki:

  knpa yg bulan oktober itu tdak dpt di restitusikan? krna biasa nya klau ada lbh potong itu kan bole utk di restitusikan, apa karena pada bulan oktober yg lbh potong itu trmasuk pajak insentif?

 5. shally octa diyor ki:

  Kalau ada beberapa karyawan yg perhitungan setahunnya ini statusnya kurang bayar (KB), apakah nilai seluruh kurang bayar ini bisa DTP? atau hanya pph terutang desember saja yg DTP?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.