Bu makale, martin pub hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. martin pub ile ilgileniyorsanız, bu Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts makalesinde hometown-inn.com ile martin pub konusunu tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts içindeki martin pub ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için martin pub dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Tarihi Merinos Tren İstasyonu - Düğün.com | merinos istasyon restaurant hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

Konuyla ilgili bazı bilgiler martin pub

Chris Martin bir Somerset barında sürpriz bir şekilde göründü ve nişanlı bir çifte bir Coldplay klasiği söyledi. 45 yaşındaki hit yapımcısı, Glastonbury’den dönerken Bath yakınlarındaki Hinton Charterhouse’daki Stag Inn’e geldi. 47 yaşındaki ev sahibi Chris Parkin, içkideki atmosferi “gerçeküstü” olarak nitelendirdi ve şunları ekledi: “Zamanımda birkaç şey gördüm ama böyle bir şey yok.” Solist, 32 yaşındaki kız arkadaşı aktris Dakota Johnson ile içeri girdiğinde neredeyse yerinden fırlayacaktı. 29 yıldır barı işleten Chris, “Az önce iş arkadaşlarımdan biriyle barda oturuyordum. “Birdenbire içeri girince yürüdü ve iki Guinness sipariş etti. ‘Crikey, bu herif aynı Chris Martin’e benziyor!’ diye düşündüm. Sonra PA’sı döndü ve ‘o!’ dedi. “Gidip dışarıda oturdular ve bardaki herkes biraz çıldırdı, ne yapacağımı sordu vb. “Ama ben sadece hiçbir şey yapmayacağımı söyledim ve onları yalnız bıraktım. Bir İskoç Güneş Abonesi olun ve ilk öğrenen olmak için zile basın Güneşi Okuyun: Facebook’ta Güneşi Beğenin: Güneşi Twitter’da Takip Edin: #chrisMartin .

SEE ALSO  Mangal(Barbekü) Nereden Alınır | Çeşit Çeşit Mangallar ve Fiyatları. mangal nereden alınır | çalı et mangal fiyat listesi ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

martin pub hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts
Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts

Görüntülediğiniz Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Sineklerden Kurtulmanın 4 Doğal Yolu | bahçede sinek kafe hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Daha fazla haberi burada görün

martin pub ile ilgili anahtar kelimeler

#Chris #Martin #surprise #appearance #Somerset #pub #singing #Coldplay #classic #engaged #couple #Shorts.

coldplay,Chris Martin,chris martin,Somerset pub,singing at piano,piano,chris martin piano,Dakota Johnson,Glastonbury,A Sky Full of Stars.

Chris Martin surprise appearance in Somerset pub singing Coldplay classic to engaged couple #Shorts.

martin pub.

martin pub bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. martin pub hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir