Makale diyarbakır bayram çöreği tartışacak. diyarbakır bayram çöreği için arama yapıyorsanız, bu DİYARBAKIRIN ORJİNAL EFSANE BAYRAM ÇÖREĞİ NASIL YAPILIR ! TARİFİM❤️ makalesinde diyarbakır bayram çöreği’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

DİYARBAKIRIN ORJİNAL EFSANE BAYRAM ÇÖREĞİ NASIL YAPILIR ! TARİFİM❤️ içinde diyarbakır bayram çöreği ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için diyarbakır bayram çöreği dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar diyarbakır bayram çöreği

4 yumurta 1 lt süt 2 yk çörek otu 3 yk maya (rezene) 1 paket instant maya 2 yk mahlep 1 yk tuz 1 yk kepçe şeker 1 paket margarin ½ su bardağı sıvı yağ Ben hamuru toparlayıp alabildiği kadar un elde ederdim yumuşak bir hamur elde etmek için 🌹🌹

SEE ALSO  Sebzeli fırın makarna ustasından izle | sebzeli fırın makarna ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

diyarbakır bayram çöreği ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

DİYARBAKIRIN ORJİNAL EFSANE BAYRAM ÇÖREĞİ NASIL YAPILIR ! TARİFİM❤️

Görüntülediğiniz DİYARBAKIRIN ORJİNAL EFSANE BAYRAM ÇÖREĞİ NASIL YAPILIR ! TARİFİM❤️ hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Sonra Hometown Inn günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Patatesli Mantar Sote - Naciye Kesici - Yemek Tarifleri | naciye kesici ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

diyarbakır bayram çöreği ile ilgili birkaç anahtar kelime

#DİYARBAKIRIN #ORJİNAL #EFSANE #BAYRAM #ÇÖREĞİ #NASIL #YAPILIR #TARİFİM.

[vid_tags].

DİYARBAKIRIN ORJİNAL EFSANE BAYRAM ÇÖREĞİ NASIL YAPILIR ! TARİFİM❤️.

diyarbakır bayram çöreği.

diyarbakır bayram çöreği bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn diyarbakır bayram çöreği hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Şahide ERGÜN diyor ki:

    Dilek hanım elinize sağlık,güzel olmuştur bilirim.Fakat asıl Diyarbakır çöreği su ve yağla yapılır,süt ve yumurta konulmaz.Yıllarca bayramlarda yoğurduk.Hatta Vita yağı vardı onunla yapıyorduk.Ekşi hamur oluyordu mutlaka her evde, maya yerine de onu koyardık.Ama bende şimdi süt/su, sıvıyağ/margarin,maya, mahlep,mayana,kara çörek otu,susam ile yapıyorum.Aslını bilelim,ama damak tadına göre ekleme çıkarma yapılabilir.Afiyet olsun.

  2. Fatma Karaaslan diyor ki:

    hayir külünçe değil d.bakir çõreği bende urfaliyim d.bakirda yaşiyorum 35 yildir külünçe ayri çõrek ayridir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.