Makalenin içeriği erzurum kars tren turu tartışacak. erzurum kars tren turu arıyorsanız, bu Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel) makalesinde erzurum kars tren turu konusuna açıklık getirelim.

Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel) içindeki erzurum kars tren turu ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için erzurum kars tren turu dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar erzurum kars tren turu

Arkadaşlar Nisan ayına kadar 10.000 abone hedefim var. Bu yolda bana destek olmak için kanalıma abone olursanız sevinirim. Diğer videolarım için kanalımı ziyaret edebilirsiniz. Tüm Doğu Ekspresi videolarım için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: #doguekspresi #örtülükuşetli #pulman #ankara #kars #doguekspresiyolculuğu #doguekspresibiletalmak #doguekspresibiletfiyatlari #doguekspresiyemek #doguekspresimanzara #doguekspresyatay #doguekspresprespres.

SEE ALSO  Artvin Ardanuç Borçka ve Murgul Gezimiz / Gezilecek Yerler | murgul nerede ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

erzurum kars tren turu içeriği ile ilgili bazı resimler

Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel)
Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel)

Görüntülediğiniz Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel) içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgiye bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Mersin'de Denize Girilecek Yerler | Narlıkuyu Marina | mersin deniz kenarı hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

erzurum kars tren turu ile ilgili bazı öneriler

#Doğu #Ekspresi #Hakkında #TÜM #DETAYLAR #Güncel.

motovlog,2020 yamaha r25,motosiklet,doğuekspresi,örtülükuşetli,pulman,ankara,kars,doğuekspresiyolculuğu,doğuekspresibiletalmak,doğuekspresibiletfiyatları,doğuekspresiyemek,doğuekspresimanzara,doğuekspresyatak,doğuekspresdetaylar,tren,doğueksprestreni,trenyolculuğu.

Doğu Ekspresi Hakkında TÜM DETAYLAR !! (2021 Güncel).

erzurum kars tren turu.

erzurum kars tren turu içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın erzurum kars tren turu içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. ugur kurt diyor ki:

  Dostum güzel video ben de �zmir'deki şehir arasında yolculuk yaptım hem gidiş hem dönüş bir hafta farklı şu kantin meselesi hala devam ediyor bardak bitiyor çorba bitiyor bisküvi çeşitleri bitiyor pandemi dolayısıyla zaten yemek çıkmıyor orada siz gittiğinizde tahmin ediyorum çorba yoktu şu an çorba da var

 2. Sultan Çetinkaya diyor ki:

  Karsa qidinçe oteldemi kalıçaz hemen bulunur mu birde dönüşüde önçedenmi alıyoruz beraber qeliş qidiş biletleri

 3. turgay donmez diyor ki:

  cift olarak seyahat ediyor isen ayni kamarayi baskasi ile paylasmamak icin 4 kisilik ucret odemek zorunda kalmak cok sacma ayrica yatakli kamara demek banyo odasi olmasi demektir sabah banyo yapmak istersem bu imkanin yok ayrica manzaralar guzel ama vagon penceresinden bakmak yerine buyuk bolumu kalin cam ile kaplanmis seyir vagonunun olmasi gerekir ki manzara seyr edilsin TCDD cagin cok gerisinde kalmis

 4. Mine arısoy diyor ki:

  Gonlunuze saglik ne guzel anlatmisiniz ..hic abarti vs yok gayet mutevazi ihtiyaca yonelik yurdum insanina bu ekonomik sikintida bir kapi aralamissiniz .bol keyifli saglikli gezmeler .yolunuz sizin gibi iyi durust insanlarla kesissin

 5. Hasan Akman diyor ki:

  80'li 90'lı yıllarda tren restaurantları cıvıl cıvıl idi.! Yok yoktu..Şimdi ise Arabistan demiryolları adeta…Özellikle yabancı turistler bir bira içmek istiyor, ama restaurant'ta maalesef yok.!!! Birde İstanbul'dan Türkiye coğrafyasına 2012 yılından bu yana tek bir tren seferi yok.!(Ankara -Konya dışında) Kısaca TCDD çağdaş işletme mantığından çoook uzaklaşmış durumda.! Bu yüzden TCDD tarihinin en büyük zararlarını yaşıyor.

 6. Erdem diyor ki:

  Çağ kebabını sırf adanalı olduğu için sevmeyen birini de ilk defa görüyorum. Sevmiyorum neden çünkü adanaliyiğ kardaaş:)

 7. Mert Hasan Işlamaz diyor ki:

  Adanalı olduğun tamamen iyi oldu bende Osmaniyeliyim şive o kadar yakın ki televizyondan dev akran açıp izledim teşekkürler hocam açıklık getirip anlatmışınız ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir