Bu makalenin içeriği doların yıllara göre kuru hakkında tartışma sağlayacaktır. doların yıllara göre kuru hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Dolar kurunun 15 yıllık serüveni makalesinde doların yıllara göre kuru’yi açıklığa kavuşturalım.

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni içinde doların yıllara göre kuru ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Malatya'nın neyi meşhur | Yeni güncellenmiş malatyanın neyi meşhur ile ilgili bilgileri kapsar

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için doların yıllara göre kuru dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım doların yıllara göre kuru

Türk Lirası sert değer kaybıyla yeniden gündemde. Merkez Bankası’nın bağımsızlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faize ilişkin açıklamaları ve ekonomi yönetiminin performansı tartışmaların merkezinde yer alıyor. Peki Türk Lirası bu noktalara nasıl geldi? Para birimi neden hızlı değer kaybıyla gündemde? Son yıllarda ‘en kırılgan para birimleri’ listelerinden çıkamamasının nedeni nedir? Haber & Video: Enis Şenerdem, Mesut Ersöz BBC Türkçe web sitesi: Facebook: Twitter: Instagram: .

SEE ALSO  Cennet ve Cehennem namaz kılarken 2021 Cennetmi Cehennemi? (yorumlara yazın) | cehennem cennet hakkında genel bilgiler doğru

doların yıllara göre kuru içeriği ile ilgili resimler

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni
Dolar kurunun 15 yıllık serüveni

Okuduğunuz Dolar kurunun 15 yıllık serüveni hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Assos Sivrice Plajı | sivrice plajı ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

Daha fazla haberi burada görün

doların yıllara göre kuru ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Dolar #kurunun #yıllık #serüveni.

BBC Türkçe,www.bbcturkce.com,bbc,türkçe,bbcnewsturkce,dolar,kuru,enflasyon,kriz,albayrak,berat,yiğit bulut,ali babacan,merkez bankası,faiz,fed,euro,lira,işsizlik,usd,dolar yorumları,dolar ne olur,dolar ne olacak,dolar yorum.

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni.

doların yıllara göre kuru.

doların yıllara göre kuru hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin doların yıllara göre kuru içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mustafa Uzun diyor ki:

  Doların yüzünün en çok güldüğü ülke TÜRKİYE. Dolar karşısında en çok ezilen TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı.

 2. İlker Akgün diyor ki:

  Faiz felakettir. Geçmişe bakıldığında faiz yükseltme in hiç bir faydası olmamıştır, Kırılma noktası olan faiz + dış güçlerin oyunu bitirmek gerektiğini düşünüyorum.

 3. İlker Akgün diyor ki:

  Doların yükselmesinden medet umanlar, Türkiye ne zaman doğru olanı yapmaya kalkarsa, dış güç oyunları devreye giriyor. Türk halkı olarak görüşün ne olursa olsun kenetlenmedikçe bu oyunlar her zaman devam edecek Nokta

 4. Fatma Önlü diyor ki:

  Güncel yorum atayım dolar 11.08 Türk Lirası.
  Yorumumu guncelleyecgım aklıma gelmezdı dolar 14.40 Türk lirası

 5. ini nal diyor ki:

  ben merkez bankasının başına geçsem, faizi direkt 0,25e çekerim ve ülke batsa arttırmam birdaha. ölümüne 0,25te sabit bırakırım. atlı eşekli kısa bir süreden sonra düzlüğe çıkılır. mevcut durumdan iyidir en azından.o şokla dolar 15liraya zıplasa ne yazar 15 lirada sürekli sabit dursun yeterki. böyle giderse 50lirayı bulacak 10yıl olmadan.

 6. Atılla Mutlu diyor ki:

  İngiltere yayın kuruluşu .. burada ne işiniz var… Biz sizin dünyayı nasıl karıştırdığınız i çok iyi biliriz. Size bir Kızılderili atasözü anlatayım.. iki balık birbiriyle kavga ediyorsa biliniz ki oradan bir İngiliz geçmiştir … DW de bu videoya benzer bir video yapmış… Bir yerden yine düğmeye basılıyor. . dikkat….

 7. Mustafa BC diyor ki:

  Uyanık BBC ‘i 2016 da başarısız darbe girişimi diyor , batının medyası yine kendi gerçek yüzünü gösteriyor.

 8. Özgür Özen diyor ki:

  Herkes doların yükselişini siyasete bağlıyor.. kimse bir kağıt parcasinin ortadan kaldırılıp yerine altın ve gümüş ve bakır para kullanılması gerektigini konuşmuyor. Kimse liberal sistemin çöküşünü konuşmuyor.. bir dünya düzeni batıyor.. hergun bir önceki günü aratacak göreceksiniz..

 9. Burak Işık diyor ki:

  Siyasi istikrar iyi yönetim ekonomik dengelenmeyi koruyacaktır Türkiye bölgesel sorunları iç sorunları ılımlı okumalıdır.

 10. Eren Vurucu diyor ki:

  Euro :10 TL
  Dolar 8.37 TL
  Çeyrek altın 788 TL
  Gram altın 479 TL
  Nisan 2021 güncel verileri reisin dediği gibi nereden nereye nereden nereye geldi Türkiyem

 11. Mehmet Durmaz diyor ki:

  Öncelikle hiçbir siyasi taraf tutmamakla birlikte olaylari tarafsiz olarak anlatmak istiyorum,
  Turkiye 1946 yilindan bu yana cari acik veren bir ulkedir yani kazandigi dolar ile harcadigi dolarin dengesiz olmasidir.
  2002 yilinda liberal dinci lerin iktidara gelmesiyle birlikte, ulke ab reformlari, acilim surecleri ve benzeri tum dunyanin suyuna gidecek projeler ile geldi.Bu esnada ekonomide yapilan reformlar ile ulke dis borcu alabilecek bir yapiya kavustu, devaminda ise yaklasik 15 yil icerisinde soz konusu politikalar ile dis borcumuz 400 milyar dolara ulasti.
  Bu surec icerisinde yasanan feto vb. Yondeki turkiyeyi kusatma projesi neticesinde Turkiye uluslar arasi arenada bir diktatorluk ile yonetilen ulkr durumuna girdi.
  Bunun sonucu ise Artik cari acik veremeyecek duruma gelmemizdi.Yani kimse size borc vermek istemiyordu artik.
  Ulkenin 400 milyar dolar borcu var ve ulkemizde dolara olan talep o kadar fazla ki biz bize en buyuk ihaneti yapiyoruz aslinda.
  Sonuc olarak Berat Albayrakin politikasi dogru, Turkiye cari acikdiz buyumeli, borc ile buyumek demek tam bagimsiz guclu bir ekonominizin olmamasi demektir.
  Ancak Berat Albayrak bu projeyi yonetebilecek kapasitede degildi.Cogu seyi ongoremedi. Buda onun sonunu getirdi.
  Bu dolar sorununu anlamamiz icin kisaca ozet gecmek isterim Turkiyede ki enflasyonun ana sebebi dolardir.Bu yuzden turk lirasindan alti tane 0 atmak zorunda kaldik.TURKİYE NE ZAMAN CARİ ACİK VERMEDEN BUYUMEYİ BASARİRSA BİLİNKİ O GUN TURK EKONOMİSİ KURTULMUSTUR. AKSİ HALDE BİR YUZYİL DAHA BOYLE GİDER.
  SAYGİLARİMLA…

 12. BFME 1.03 CAMPAIGN MOD diyor ki:

  Doların yükselmesi yatırımcıların türkiyeyi terk etmesidir bu 2013 le başladı.
  2002 de 1.70 di 2003 de 1.76
  2008. 1.10

 13. ArnavuTürk diyor ki:

  Recep Bey'in paraları hep döviz. Yükseldik ce daha çok konuşuyor. Olan yine vatandaşa oluyor. Yastık altı Bozun diyor. Yastık altında kaldı mı diye sormuyor.

 14. Alper Öztoprak diyor ki:

  Haberde bigiler hatalı anlatılmış,2008 eylülde dolar 1.8 değil, 1.1 di, ayrıca mb mayıs 2018 de değil, sonbaharda faiz artırdı, haber özensiz hazırlanmış

 15. Yıldız Gencer diyor ki:

  Yurt geneli sanki asgari ücrete endekslendi, ekmekten suya herşeye vergi geldi, işverenlere iflas etmesi, veya işyerini kapatması yasaklandı, bizlere mesaj gönderip üstelik para istemek de ne demek, gazeteciler bunu yazarsa yandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir