Bu makalenin içeriği başrol bursa hakkında açıklama sağlayacaktır. başrol bursa arıyorsanız, bu Domatesler Acele Etmez!

Domatesler Acele Etmez!

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha fazla veri elde etmek için başrol bursa dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Emine, Haşmet'in teklifini kabul edecek mi? - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. Bölüm | En detaylı haşmetli cafe hakkında tüm bilgiler

Konuyla ilgili açıklamalar başrol bursa

Domatesler Acele Etmeyin! Sanatçı/Yönetmen – Sanatçı/Yönetmen Bu konuşma, yerel bir topluluk tarafından bağımsız olarak düzenlenen ancak TED konferans formatı kullanılarak bir TEDx etkinliğinde verildi. adresinde daha fazla bilgi edinin.

SEE ALSO  EVREN KAHRAMAN EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ (AKUSTİK) KLİP | Yeni güncellenen evlilik yıldönümü kutlama mekanları hakkında genel bilgi

başrol bursa konusuyla ilgili bazı resimler

Domatesler Acele Etmez! | Müfit Can Saçıntı | TEDxBursa
Domatesler Acele Etmez! | Müfit Can Saçıntı | TEDxBursa

Öğrendiğiniz Domatesler Acele Etmez! , O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

başrol bursa ile ilgili anahtar kelimeler

#Domatesler #Acele #Etmez #Müfit #Saçıntı #TEDxBursa.

SEE ALSO  Dim Cay, Ada piknik 2019 | Alanya Turkey | ada piknik alanya hakkında en doğru içeriği sentezleyin

TEDxTalks,Turkish,Turkey,Life,Mental health,Nature.

Domatesler Acele Etmez! | Müfit Can Saçıntı | TEDxBursa.

başrol bursa.

başrol bursa içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn başrol bursa hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Bi SANAT diyor ki:

  Mandıra filozofunda tanımıştım, fikirleri beni etkilemişti, Diyarbakır'da denk geldim, eğer karşı değilseniz bir fotoğraf çekinebilir miyiz diye sormuştum, tebesüm edip kırmadı çekindik. Çok tatlı mütevazı ve bir o kadar bilgili. Şimdi de stressiz yaşamın anahtarını elimize tutuşturdu. Aldık abi mesajı, iliklerimize nufuz etti. Teşekkür ederiz

 2. Fatih Murat diyor ki:

  Allah insanı mükemmel olarak yaratmıştır.İnsanın sonsuz istekleri,sınırlı zaman ve imkanlar ile karşılanamaz.İnsanın amacı rabbinin rızasını kazanıp sonsuz zaman ve imkana kavuşacağı cennete gitmek olmalıdır.

 3. Dahiyo medar diyor ki:

  İnsan ihtiyaclarını karşılayıp yetinse mutlu olur zaten isteklerin karşılanamaması insanı mutsuz ediyor.Hayatta sağlıklıysan ve sevip-sevilebiliyorsan,ihtiyaclarını karşılayabiliyorsan mutsuz olmak için bir sebep yok aslında.

 4. Fatih Özsudur diyor ki:

  tamam içimden gelmiyor yapmak ama hayat şartlarından ötürü sürekli bir mecburiyet var
  şuan 2022 den bahsediyorum gerçekten hayatından memnun olan var mı acaba

 5. Yav Ne diyor ki:

  Ulan domatesin bilinci mi var da acele etsin aw, büyümek domatesin elinde olan bir şey değil, ondan bağımsız olan doğal bir süreç, bu adam kadar ağır boş yapan birini görmedim. Her saçmalayıp, saçma argümanlarını bir yere bağlayana filozof deyip her söylediği doğru bu diyorlar. Filozof olup olmaması umurumda değil. Zaten mesele adamın mesaj vermesi de değil o mesajı verirken sunduğu argümanların absürt ve akıl dışı olması.

 6. Deniz Can diyor ki:

  Adam hayati hizli yasamayin diyo. videyo 2X hizinda izliyeyip bitirince anladim adami. Nyse yasandi artik yapcak bisey yok

 7. Gulgun Engin diyor ki:

  son iki dakikası hariç güzeldi…ben inançlıyım ve bana göre özgürlük inancımı yaşamama engel olan şeylerden kurtulmaktır.misal futbolcusun ve oruç tutamazsın deniyor o zaman futboldan vazgeçeceksin. oruçtan değil…şu işi yaparsan şu günaha gireceksin dendiğinde o işi yapmamalısın.inanın başta zor olsa da Allah öyle kapılar açacak ki …

 8. Alican Deler diyor ki:

  İnanın kendimi daha iyi hissediyorum bu gerçekten doğru hiçbirşeye mecbur değilim herşeyi çözüyor vede o kadar doğru ki

 9. T. S. diyor ki:

  Bu tarz popüler ve gerçek dışı konuşmalar zaman zaman trend oluyor fakat hiçbir zaman devam edemezler çünkü faydasız ve gereksizdirler.

 10. Tuğçe Kaya diyor ki:

  Çok fazla cümle tekrarı ve laf uzatması olmuş. Bu adam birilerinin ufkunu açıyorsa iyi, benim açmıyor. Marka ve gösteriş meraklısı Z kuşağı dinlesin bunu ama paraya vuranlar dinlemez, vurmak isteyenler de umursamayacaktır. Çünkü her şeyin başı maddi özgürlükten geçiyor. Kapitalist sistemi anlatmak yerine insanlara öğüt vermeyi seçmiş. Dünyayı yöneten bir şey için insanlara "bu sizi yönetmesin" diyor. Türkiye'de yaşıyorsanız eğer hızlı olmak, yüksek olmak, avantajlı olmak zorundasınız, bazı insanlar bir şeyleri iyi yolla değil kötü yolla elde ediyor ve her alanda kötülük hakim bu dünyada veya Türkiye sisteminde. Biz zenginlerin yaşadığı, sorunu olmayan İsviçre değiliz. Öyle olsak zaten kimse bu kadar koşturmak zorunda kalmaz. Yarış ama kendinle yarış veya kendinin en iyi versiyonu olmaya çalış. Başkalarıyla yarışacağım diye kendini harap etme. Çok detaya girmeyeceğim, yaz yaz bitmez. Ama insanların hayatta kalmak için yapmaya mecbur oldukları şeyler hakkında yapma diyemezsin, kısacası. Herkes kendisi gibi dandik bir filmle voleyi vurup sonra kazandığı parayla hayatı ot gibi geçirmiyor. Kaldı ki söylemek isterim ki ot gibi yaşayan ve hiçbir halta yaramayan insanlardan hiç haz etmem. Buna sen de dahil.

 11. Levent Aydemir diyor ki:

  "Sığır yavaştır ama toprak sabırlıdır" Uzak doğu atasözü. Bunlar anlatılması zor şeyler Müfit bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.