Makalenin içeriği 50 cl tekirdağ rakı fiyatı tartışacak. 50 cl tekirdağ rakı fiyatı’yi arıyorsanız, bu Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Şüpheli Yakalandı makalesinde 50 cl tekirdağ rakı fiyatı’yi keşfedelim.

50 cl tekirdağ rakı fiyatı ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Şüpheli Yakalandı

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için 50 cl tekirdağ rakı fiyatı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  BiraVer Bölüm 1 "Duvel" | En eksiksiz duvel alkol oranı hakkında genel bilgiler

Paylaşım konuyla ilgilidir 50 cl tekirdağ rakı fiyatı

Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Zanlı, Şüpheliler Yakaladı, Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, kaçak/sahte içki üreterek ve bu içecekleri ortaya koyarak insan sağlığıyla oynayan kişi ve kuruluşlara karşı piyasaya arz etmek ve haksız kazanç elde ederek Devlete vergi zararı vermek. yapılan çalışmalarda; Döşemealtı semtindeki bir villada sahte içki üretildiği bilgisinin alınması üzerine; Kiralanan şahsın villa, depo ve aracına eş zamanlı yapılan operasyonda (RK) isimli kişinin Döşemealtı semtinde kiraladığı villada sahte içki imal ettiği ve ürettiği içkileri kiraladığı bir depoya taşıdığı belirlendi. Muratpaşa semti; – (659) çeşitli markalara ait sahte likör şişeleri, – (119) farklı likör markalarına ait boş likör şişeleri; – Farklı likör markaları için (780) adet likör kapağı, – (5) litrelik bidonlarda (20) litrelik şişelerde doldurulmaya hazır sahte rakı; – (7) alkol test kiti ele geçirildi. Olayla ilgili olarak (RK) isimli şahıs yakalanarak hakkında “5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet” suçundan gerekli işlemler başlatıldı. Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak kaçak/sahte içki üreterek ve bu içecekleri piyasaya sürerek insan sağlığıyla oynayan, haksız kazanç elde ederek Devlete vergisel zarar veren yasa dışı örgütlerle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ .

SEE ALSO  Ice Americano nasıl yapılır? | buzlu americano nasıl yapılır hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

50 cl tekirdağ rakı fiyatı konusuyla ilgili bazı resimler

Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Şüpheli Yakalandı

Okuduğunuz Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Şüpheli Yakalandı hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Evde Tütünü Şarapla Yıkama | En doğru ithal bira markaları ile ilgili bilgilere genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

50 cl tekirdağ rakı fiyatı ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Döşemealtı #İlçesinde #Kiraladığı #Villada #Sahte #İçki #Üreten #Pazarlayan #Şüpheli #Yakalandı.

Antalya Polisi,Sahte İçki,Gümrük Kaçağı.

Döşemealtı İlçesinde Kiraladığı Villada Sahte İçki Üreten ve Pazarlayan Şüpheli Yakalandı.

50 cl tekirdağ rakı fiyatı.

50 cl tekirdağ rakı fiyatı içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. 50 cl tekirdağ rakı fiyatıHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.