Makalenin konusu geçen sene bugün dolar tartışılacak. DOLAR YORUM

DOLAR YORUM

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için geçen sene bugün dolar dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  ANTALYA; TARİHİ ESERLER, ANITLAR, SİTLER | Neyi Meşhur, Nesi Meşhur | Şehir Turu | antalyanin neyi meshur hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı içerikler geçen sene bugün dolar

Aldığımız borçların ödeme dönemi geliyor ve bu ay en az 12-13 milyar dolar gerekiyor, peki bu nasıl olacak? Zor hafta başladı. Sizin adınıza Ebru Güngör sordu, ben de cevapladım. İyi seyirler. 👉👉👉 Podcast dinlemek isteyenler için hesaplar Apple podcast kanalımız 👉👉👉 Spotify podcast kanalımız 👉👉👉 Önemli not: Kanalımızda video bulunmamaktadır. yatırım tavsiyesi! ekonomi, ekonomist yorumu, dolar yorumu, ekonomi yorumu, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorumu, ekonomi nerede, ekonomi gündemi, ekonomi analizi, ekonomi bülteni, ekonomi gündemi, ekonomi yorumları, ekonomist, konu ekonomi, ons altın yorumu, ons altın yorum, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haberleri, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları #dolar, #ekononom, #ekonomist, .

SEE ALSO  Tarsus Tarihi Evleri | Görmeden Gitmeyin!! | tarsus evleri ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Görüntüler geçen sene bugün dolar içeriği ile ilgilidir

DÖVİZDE ZORLU HAFTA BAŞLADI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM
DÖVİZDE ZORLU HAFTA BAŞLADI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM

EKONOMİST YORUM hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

geçen sene bugün dolar ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#DÖVİZDE #ZORLU #HAFTA #BAŞLADI #DOLAR #YORUM #EKONOMİ #YORUM #EKONOMİST #YORUM.

SEE ALSO  Tefenni Belediye Spor MAKÜ Spor BAL Play Out Müsabakası | tefenni nerede hakkındaki tüm bilgiler yeni güncellendi

ekonomi,ekonomik kriz,ekonomi haberleri,ekonomi yorumları,türkiye ekonomisi,ekonomist yorum,mesele ekonomi,ekonomist,ekonomi röportaj,ekonomi son dakika,ekonomi 2022,yeni ekonomi,ekonomi arası,krisis ekonomi,türkiye ekonomi,ekonomi gündemi,ekonomi panorama,ekonomi son durum,türk ekonomisi,dolar ne olacak,dolar ne olur,dolar yorum,ebru güngör,KKM,dolar,dolar yorumları,dolar düşer mi,dolar son dakika,dolar yükselir mi,Bayram Başaran.

DÖVİZDE ZORLU HAFTA BAŞLADI | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM.

geçen sene bugün dolar.

geçen sene bugün dolar içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın geçen sene bugün dolar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. SERDAR AYDIN diyor ki:

  Mevduat sahiplerinin yüzde yetmiş inin alinteri ni aldılar millet ev , araba hayalî ile biriktirdiği paraları aldılar,O manipülasyon u yaptıranların çocuk larından torunlarından çıksın inşallah, Amin.

 2. Abdulhamit Topuk diyor ki:

  Nasıl bir tedbir almalıyız ?
  Cash is King?
  Mal da kal hayatta kal?
  Ne mal ne cash ikisininde ölçülü olması mi daha mantıklı ?

 3. Ali Akyol diyor ki:

  Değerli iki insana selam olsun doğru dürüst anlatımlarınız ve objektif yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız sizler yolunuz açık olsun başarılar diliyorum

 4. Yasar Sahin diyor ki:

  Hani dolar 25 olucaktı ,ucucaktı,kacıcaktı aylardan beri böyle dikkat çeken baslıklara beğeni kasma pesindesiniz. Yemiyoruz artık sizin boş tahminlerinizi

 5. Mehmet Ölçer diyor ki:

  Merhabalar bayram bey
  3 milyar döviz artışı olduğunu ve bunun da rusyadan geldiğini belirliyorsunuz.
  Rusya'daki gelebilecek bir dolar transferi iban ozerinden gelmesi lazım. Abd nin ambargosuna rağmen nasıl olurda bu dolar transferi yapabildi. Ben ce gelen 3 milyar dolar karşılığı ruble olabilir bu para. Yani gelen parayı dolar olarak kulanamayiz.

 6. ilyas beşerler diyor ki:

  Hepiniz boş konuşuyorsunuz siz uçtu kaçtı dedikçe adamlar adamlar doları kıpırdatmıyor.Bir sussanız artık boş boş konuşmasanız.

 7. Barış İşgören diyor ki:

  İthal edilen insanlar sayesinde bizde çok daha güçlü bir talep enflasyonu oluştuğunu siz bilmezsiniz!!!

 8. İbrahim Türker diyor ki:

  Yaw hoca Yallen düne kadar enf. olmayacak dedi durum ortada !!! Powell teknik resesyon adı altında saçmalıyor !!! Siz kalkıp bunlara güzelleme yapıyorsunuz !!!

 9. Cahit Fıkırkoca diyor ki:

  Fırtına mı dersiniz, tsunami mi dersiniz; ne derseniz artık birşeyler üzerimize acayip bir hızla geliyor.
  Bu ülke insanı için kışlar hep zor geçmiştir. Ancak, bu sene bu kış, geçer mi geçmez mi, geçerse nasıl geçer hiç bilemiyorum.
  Allah ülkemizin ve halkımızın yardımcısı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.