Makale içeriğinde efes summer blue bira tartışacak. efes summer blue bira ile ilgileniyorsanız, bu Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur makalesinde Hometown Inn ile efes summer blue bira hakkında bilgi edinelim.

efes summer blue bira ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur kapsar

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için efes summer blue bira dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  08.01.2020 й. Сиёсий (маърифат) соати | Yeni güncellenen tuborg kaç kalori hakkındaki bilgilere genel bakış

Bazı açıklamalar efes summer blue bira ile ilgilidir

Anadolu Efes portföyünde yaza özel Efes Summer Blue deneyimimizi bira severler için sergiledik. Sağlıkla kalın 🍻 #bugünbiraradayiz #bugünbiraradayiztavsiyesi #biratavsiyesi #efessummerblue .

Bazı fotoğraflar efes summer blue bira hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur

Okuduğunuz Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

efes summer blue bira ile ilgili öneriler

#Efes #Summer #Blue #Yaza #Damga #Vurur.

SEE ALSO  26 Eylül 2022(1) | En alakalı tuborg bira alkol oranı ile ilgili içeriğin tümü

Bira,Efes Pilsen,Efes summer blue,Summer blue,Bira tavsiyesi,Artıbir,Blonde Ale,Ale bira,Beer,Efes,Bira dünyası,Yeni bira,Bugün bir aradayız.

Efes Summer Blue Bu Yaza Damga Vurur.

efes summer blue bira.

efes summer blue bira hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com efes summer blue bira hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. name surname diyor ki:

    Ben hiç beğenmedim. Sanki içine greyfurt suyu sıkılmış gibi. Sanki üretim sırasında bir hata yapılmış ve bi kısım bira bozulmuş, ama ziyan olmasın diye içine aroma ekleyerek "Yeni ürün" diye bize kakalamışlar gibi duruyor. O yüzden "sınırlı" sayıda… Ben 2 şişe almıştım, pişman oldum, ikinciyi içmedim arkadaşıma verdim denemek istedi, ondaki normal birayı aldım. O da beğenmedi. İlaç gibi tadı var. Bence Efes üretim hatası yapmış, zarar etmemek için dümenden yeni ürün çıkarmış

  2. cglr198484 diyor ki:

    Aynı birayı ben tam tahıldan yapmıştım. Her halde beceremedim diye döktüm. İpalara benziyor ama sevmedim. Kış birası winter blue güzeldi. Umarım tekrar üretirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.