Makale, kafe pi denizli kahvaltı fiyatları hakkında netlik kazandıracak. kafe pi denizli kahvaltı fiyatları ile ilgileniyorsanız, bu Efsanevi EFES Antik Kenti ! – Selçuk, İzmir #13 makalesinde kafe pi denizli kahvaltı fiyatları’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Efsanevi EFES Antik Kenti ! – Selçuk, İzmir #13 içindeki kafe pi denizli kahvaltı fiyatları ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için kafe pi denizli kahvaltı fiyatları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  AÇELYA YÖRESEL YEMEKLER CAFE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI | odunpazarı kahvaltı hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan

kafe pi denizli kahvaltı fiyatları ile ilgili bazı içerikler

Herkese merhaba. Efes, Anadolu’nun batı kıyısında, İyonya kıyısında, bugünkü İzmir ilinin Selçuk ilçesinin üç kilometre güneybatısında, daha sonra önemli bir Roma kenti olan antik bir Yunan kentiydi. Efes, 2015 yılında Dünya Miras Alanı olarak tescillendi. Kurulduğu İzmir’in Selçuk ilçesinin Anadolu’nun en verimli topraklarından biri olması sayesinde ticaret yolları buradan geçiyor ve Efes’i birbirine bağlayan bir limanı var. dünyanın doğusu ve batısı, şehir oldukça gelişmiştir. Bu dönemde (M.Ö. 2.-1. yy) Efes, 200.000’i aşan nüfusuyla zamanının en büyük metropollerinden biri haline geldi. Bu videomuzda Efes’in bir çok yerini gezdik ve sizlere göstermeye çalıştık. Özellikle umumi tuvaletlerden, Celcus kütüphanesinden, Kuretes caddesinden ve antik tiyatrodan etkilendik. 🙂 Biz Efes’i çok beğendik, umarız siz de izlerken keyif alırsınız. Lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayınız. 00:00 Giriş, Meryem Kilisesi ve Liman Caddesi 06:47 Antik Tiyatro 10:50 Yürüyüşe Devam Ediyoruz 13:55 Ticaret Pazar Yeri 16:10 Celcus Kütüphanesi 20:09 Aşk Evi ve Billboard 23:47 Küretler Caddesi’nde Yürüyoruz 25:49 Umumi Tuvaletler (Latrina) 28:09 Küretler Sokağı ve Heykeller 32:57 Eski Oyunlar 34:36 Parlamento Binası 35:52 İkinci Giriş ve Eskiz 40:13 Merdiven Bantları ve Kalp Motifi 41:39 Yamaç Evler 50:17 Nekropol 50:54 Kapanış INSTAGRAM #efes #ephesus #izmir #turkey .

SEE ALSO  Bahçelievler Fabb's Canlı Müzik | ankara bahçelievler barlar hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

kafe pi denizli kahvaltı fiyatları hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Efsanevi EFES Antik Kenti ! - Selçuk, İzmir #13
Efsanevi EFES Antik Kenti ! – Selçuk, İzmir #13

Görüntülediğiniz Efsanevi EFES Antik Kenti ! – Selçuk, İzmir #13 hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  gorukle | coi görükle hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

Daha fazla haberi burada görün

kafe pi denizli kahvaltı fiyatları ile ilgili bazı öneriler

#Efsanevi #EFES #Antik #Kenti #Selçuk #İzmir.

efes,ephesus,izmir,turkey,selçuk,roma,italy,italya,celcus.

Efsanevi EFES Antik Kenti ! – Selçuk, İzmir #13.

kafe pi denizli kahvaltı fiyatları.

kafe pi denizli kahvaltı fiyatları hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘nin kafe pi denizli kahvaltı fiyatları içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.