Bu makalenin konusu nevale özlüce etrafında dönecek. nevale özlüce ile ilgileniyorsanız, bu ‘En Baba’ hizmet neferleri makalesinde nevale özlüce konusuna açıklık getirelim.

nevale özlüce ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı ‘En Baba’ hizmet neferleri

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için nevale özlüce dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Walking in IZMIR KORDON | Walking Tour | July 2021| 4k UHD 60fps | Yeni güncellenmiş izmir kordon cafe ile ilgili bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı içerikler nevale özlüce

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında Büyükşehir ve BUSKİ’de görev yapan ‘en kıdemli’ ve ‘en yeni’ babalarla bir araya geldi. Anneler Günü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personele yönelik farklı etkinliklere imza atan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu kez babalara özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi ve BUSKİ bünyesinde görev yapan 2 ‘en kıdemli’ ve 2 ‘en yeni’ babayı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya getirdi. BUSKİ’de görev yapan 65 yaşındaki Memur Durmuş Öztürk, 41 yaşındaki kızı Nagihan Kılıç ve 61 yaşındaki Ayhan Başaran, Merinos Park Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya 41 yaşındaki eşiyle katıldı. – yaşındaki kızı Neval Avcı. Ziyarete Büyükşehir ailesinin en yeni babaları olarak 15 gün önce baba olan Büyükşehir personeli Emirhan Taş ve 17 gün önce baba olan BUSKİ çalışanı Mehmet Öz de katıldı. En yaşlı ve en yeni babalarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir’in çok büyük bir aile olduğunu ve özel günlerde farkındalık yaratmak için zaman zaman bu tür etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

SEE ALSO  Kemer Ayışığı Koyu Robert’s Coffee | robert's coffee kemer ile ilgili genel bilgiler en doğru

Bazı görüntüler nevale özlüce konusuyla ilgilidir

‘En Baba’ hizmet neferleri

Görüntülediğiniz ‘En Baba’ hizmet neferleri hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  SAKARYA'nın Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | sakarya nın nesi meşhur ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

Daha fazlasını burada görün

nevale özlüce ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Baba #hizmet #neferleri.

[vid_tags].

‘En Baba’ hizmet neferleri.

nevale özlüce.

nevale özlüce bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn nevale özlüce hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir