Makalenin içeriği uzun çekim espresso nasıl yapılır hakkında konuşacak. uzun çekim espresso nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız, bu Espresso nasıl yapılır? makalesinde uzun çekim espresso nasıl yapılır konusuna açıklık getirelim.

Espresso nasıl yapılır? içindeki uzun çekim espresso nasıl yapılır hakkında genel bilgiler yakın zamanda güncellendi

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için uzun çekim espresso nasıl yapılır dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Tek Tuşla Mükemmel Kahve | Kahve Makinesi İnceleme | Philips | İrem Güzey | americano sütlü mü hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Bazı açıklamalar uzun çekim espresso nasıl yapılır ile ilgilidir

Profesyonel kahve makineleri ile espresso yaparken sadece kahve ve su gereklidir. .

uzun çekim espresso nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Espresso nasıl yapılır?
Espresso nasıl yapılır?

Görüntülediğiniz Espresso nasıl yapılır? hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

SEE ALSO  EN BASİT ŞEKİLDE VOTKA YAPIMI 2,5 LT TARİF | votka yapımı hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

uzun çekim espresso nasıl yapılır ile ilgili anahtar kelimeler

#Espresso #nasıl #yapılır.

kahve,kahve çekirdeği,öğütülmüş kahve,kahve nasıl yapılır,kahve makinesi,espresso,cafe latte,americano,mocha,macchiato,cappucino,french press,filtre kahve,kahve uzmanı,Şerif Başaran,cevap.tv.

Espresso nasıl yapılır?.

uzun çekim espresso nasıl yapılır.

uzun çekim espresso nasıl yapılır içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com uzun çekim espresso nasıl yapılır hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Naz diyor ki:

  Merhaba benim espresso makinesi ile ilgili sormak istediğim sorular var. İlly y3.3 makineyi aldım uzun zamandır almak istediğim bir makineydi basit görünmesine rağmen kullanmakta ve ayarlamakta zorlandım açıkçası mesela espresso tuşuna basıyorum ilk 3 saniye kahve kalan sürede su akıyor onun nedenini hala çözemedim firmaya sordum basılı tutun öyle gelir dedi yinede aynı acaba arızalı mı onu çözemedim. İkinci olarak bu doldurulabilir kapsülleri tavsiye eder misiniz firmaya sordum onlar makineyi arızalandırma ihtimali çok dediler hem çeliğin hem plastiğin siz daha önce böyle bi şey kullandınız mı? Ben çelik bulamadığım için Türkiye'de plastik olanını aldım biraz önce denedim makineden duman çıktı resmen çok korktum bozulacak diye. Sonra da dedim ki nazlı espresso senin neyine 🙂 Gerçekten nasıl yapıyorsunuz bu kahveleri ben bir düğmeyle bile kahve doldurmayı beceremedim 😀 Hayır öyle deneyip öğreneyim deme şansımda yok sürekli çünkü kapsüller çok pahalı özellikle de İlly markasının 🙂

 2. Efsun Tan diyor ki:

  İsmi havalı olduğu için istediğim fakat geldiğinde 1 kahve fincanının yarısının yarısı olduğu için iptal ettiğim kahve..15 lira ver 1 yudum iç…

 3. Cemil Ulay diyor ki:

  Videoda yazan 8 gr kahveye 30-34 gr su yanlış. Portafiltreye çift doz espresso aldı yani 18 gr civarı. Çıkan espresso 30-34 gr.

 4. YoutubdaTEKnihat diyor ki:

  2:20 O kadar ustalaşmış ki, önce düğmeye basıyor, yeşil yanması ile taksicinin kornaya basması arasındaki sürenin yarısı kadar sürede fincanı yerleştirebiliyor.

 5. Roaster Barista diyor ki:

  aslındaen golayıda budur exspresso kayfeyi alıp makineye dakıp duğmesine basıp bardağıda altına koyup bekle babam bekle sonra minik bardağın bir kısmı dolana kadar bekle sonra durdur al bir dikişde bitir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir