Bu makalenin konusu bursa bademli mekanlar etrafında dönecek. bursa bademli mekanlar hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ev Turu / Aliki Interiors – Bursa Bademli Evi makalesinde HometownInn ile bursa bademli mekanlar’yi tartışalım.

Ev Turu / Aliki Interiors – Bursa Bademli Evi içinde bursa bademli mekanlar ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  TERS EV MACERASI...TERS EV ÇATALCA İZZETTİN ... | ters ev çatalca hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için bursa bademli mekanlar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım bursa bademli mekanlar

İç tasarımı Aliki Interiors’a, mimari tasarımı Taner Şekercioğlu’na ait olan tek katlı bir villadayız. Yüksek tavanı, geniş pencereleri ve cesur seçenekleriyle gönülleri fetheden bu projede ev sahibinin vizyonerliğinin de payı büyük. Her köşesinden farklı bir fikri olan projeyi izlerken aynı keyfi alacağınızı umuyoruz. .

SEE ALSO  Bursa metroda canlı müzik | Yeni güncellenen bursada canlı müzik hakkında genel bilgiler

Görüntüler bursa bademli mekanlar içeriği ile ilgilidir

Ev Turu / Aliki Interiors - Bursa Bademli Evi
Ev Turu / Aliki Interiors – Bursa Bademli Evi

Görüntülediğiniz Ev Turu / Aliki Interiors – Bursa Bademli Evi içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

bursa bademli mekanlar ile ilgili anahtar kelimeler

#Turu #Aliki #Interiors #Bursa #Bademli #Evi.

SEE ALSO  BELLA HOME MURAT TEKSTİL OSMANGAZİ BURSA | labella bursa ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

ev turu,daire,artı mekan,mekan,mekan ev turu,ev dekorasyon,dekorasyon,mimari,iç mimari,iç mimar,tasarım,ev tasarım,lüks evler,güzel evler,ev fikri,tasarım fikir,diy,mutfak dekorasyon,mimar,içmimar,dekor,ev turu videoları,yeni ev turu,boş ev turu.

Ev Turu / Aliki Interiors – Bursa Bademli Evi.

bursa bademli mekanlar.

bursa bademli mekanlar bilgisiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn bursa bademli mekanlar hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. selin a diyor ki:

  Zemin, yüksek pencereler, yüksek tavan ve bahçeyi çok beğendim. Koltuklar, yatak odasında koltuk ve masaj yatağı bir de misafir odası bence güzel olmamış.

 2. Yasemin Franzone diyor ki:

  Evin diyer koltuklari gost gibi olsaymis cok süper veferah olurmus, ama herkesin zevki baska , evin pencereleri ve yüksek tavan cok güzel ,dus mermeri süper ,evin geleni süper olmus ,

 3. Kübra Bilgin diyor ki:

  tek kelimeyle harika ince detaylara çalışıldığı aşikar büyük emek sarfedilmiş ancak giriş kapısından itibaren eve ilk defa gelen bir insana gezer gibi videonun çekilmesi gerektiğini düşünüyorum mekana daha hakim izleyebilmek isteriz 🙂

 4. Sibel Eskier diyor ki:

  Cok zevkli, kaliteli, üst düzey bir ev..çok beğendim.Designer hanımefendiye de bayıldım.Mutlu günlerde yaşasınlar:)

 5. Sevda Aytaç diyor ki:

  Evin planı, malzemeleri falan harika.. Ama mobilyalar hiç olmamış, çok karışık, karanlık, renkler uyumsuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir