Makalenin konusu etli burrito etrafında dönecek. etli burrito arıyorsanız, bu EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! makalesinde HometownInn ile etli burrito’yi keşfedelim.

etli burrito ile ilgili içeriğin en eksiksiz EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! bölümündeki özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için etli burrito dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar etli burrito

MALZEMELER Guakamole sos için: 2 avokado 1,5 misket limonu 1 diş sarımsak 1 kırmızı soğan 1 avuç taze kişniş 1 domates Salsa sosu için: 2 domates 1 kırmızı acı biber 1 yeşil biber 2 diş sarımsak 1 soğan turşusu jalapeno 1 yemek kaşığı domates salçası 1 misket limonu 1 demet taze kişniş 1 tatlı kaşığı tuz Diğer malzemeler: 1 avuç çedar ve kaşar peyniri 2 patates Et için: Yarım kilo antrikot 3 yemek kaşığı soya sosu 1 tatlı kaşığı sarımsak tozu 1 tatlı kaşığı karabiber 2 sos yapacağız. Şimdi guacamole sosu yapmaya başlıyoruz. 2 adet avokadoyu kesip içini çıkarıyoruz. Avokadoları ince ince doğrayın. Bunları bir karıştırma kabına alın. Şimdi içine 1,5 parça kireç sıkıyoruz. 1 diş sarımsağı ince ince kıyın ve karıştırma kabına alın. Şimdi karıştırma kabına eklediğimiz malzemeleri biraz eziyoruz. Şimdi yarım kırmızı soğanı ince ince doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Şimdi taze kişnişi doğrayıp tekrar karıştırma kabına alıyoruz. Şimdi devreye domates giriyor. Domatesi küp küp doğrayın ve karıştırma kabına alın. Son olarak tüm malzemeleri karıştırıyoruz ve sosumuz hazır. Şimdi salsa sosunun yapımına geçiyoruz. Kousmatik üzerine 2 adet domates, 1 adet acı kırmızıbiber, 1 adet yeşilbiber, 2 diş sarımsak ve 1 adet soğanı ekleyip kavuruyoruz. Şimdi kavrulmuş malzemeleri doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Jalapeno turşusu, 1 yemek kaşığı salça ekleyip 1 limonu sıkıyoruz. Şimdi taze kişnişi doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Üzerine 1 tatlı kaşığı tuzu ekleyip blender ile ezin. Salsa sosumuz da hazır. Şimdi peynir ve diğer malzemeleri hazırlamaya geçiyorum. Bir avuç kaşar peyniri ve kaşar peynirini rendeleyin ve bir kenara koyun. Şimdi patates zamanı. 2 adet patatesi kesin ve kızartın. Patatesler kızarırken yarım kilo antrikot doğramaya geçiyoruz ve doğranmış eti bir karıştırma kabına alıyoruz. Bu arada patatesler haşlanır, kenara alıyorum. Şimdi ete 3 yemek kaşığı soya sosu, 1 tatlı kaşığı sarımsak tozu, 1 tatlı kaşığı karabiber ekleyip iyice karıştırıyorum. Şimdi etimizi tavada pişiriyoruz. Etimiz de pişti, şimdi lavaşa ekliyoruz. Üzerine peynir, bir avuç patates ve soslarımızı ekleyerek sunum aşamasına geçiyoruz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  BU ETLER AKLINIZI BAŞINIZDAN ALABİLİR - KUZU KÜŞLEME - YAĞLI KARA - MADALYON KEBAP - HİPNOZ KEBAP | kuzu küşleme nasıl yapılır hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

etli burrito hakkında bilgi ile ilgili resimler

EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!
EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!

Görüntülediğiniz EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  GERÇEK MAGNOLIA PUDDING MERAK EDENLER İÇİN / YEREL MALZEME-BİREBİR LEZZET | orjinal magnolia tarifi arda nın mutfağı ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Daha fazlasını görün

etli burrito ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#EVDE #CALİFORNİA #BURRİTO #TARİFİ.

california burrito,california burrito nasıl yapılır,california burrito tarifi,evde california burrito tarifi,meksika yemekler,burrito,burrito tarifi,antrikot,et,lavaş,dünya mutfağı,Meksika yemekleri,meksika yemeği.

SEE ALSO  BÜYÜK ,KÜÇÜK HERKESE SEVER BU JAPON PANKEKİ DORAYAKİYİ /DORAYAKİ NASIL YAPILIR? Dorayaki nedir? | dorayaki nasıl yapılır ile ilgili tüm içerik ayrıntılı olarak

EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!.

etli burrito.

etli burrito içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com etli burrito hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.