Bu makale alkolun ham maddesi nedir hakkında net bilgiler sağlayacaktır. alkolun ham maddesi nedir hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EVDE COLA NASIL YAPILIR!!!

Cola Recipe (with English Subtitle) içinde alkolun ham maddesi nedir ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için alkolun ham maddesi nedir dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  What is Piccolo Latte ? Coffee knowledge, Latte art by Barista Joy | piccolo latte hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili paylaşım alkolun ham maddesi nedir

MALZEMELER 1,2 litre su 400 gram şeker 1,5 mL Limon yağı 0,5 mL Tarçın yağı 1 mL Portakal yağı 0,25 mL Neroli yağı 0,5 mL Hindistan cevizi yağı 0,25 mL Kişniş yağı 0,25 mL Narenciye yağı 10 gram Sitrik asit (limon tuzu) 1 yemek kaşığı Karamel gıda boyası 1 çay kaşığı arap zamkı 3,75 mL Vanilya özü 1 misket limonu suyu 2 kapsül kafein HAZIRLANIŞI Öncelikle kolanın aromasını hazırlıyoruz. Bir kaseye 230 mL su ekleyin. Limon, tarçın, portakal, neroli, hindistan cevizi, kişniş ve narenciye yağlarını ekleyin. Yağların erimesi ve tek bir lezzet olması için arap zamkı ekliyoruz. Bu karışımı iyice karıştırın ve bir kenara koyun. Şimdi bir tencereye 400 gram şeker ekleyeceğiz. Ama önce 400 gram şekerden yarım çay bardağı şekeri alıp tencereye ekliyoruz. Şeker eriyip sıvı hale geldikten sonra üzerine 1,2 litre su ekliyoruz. Hiçbir topak kalmayıncaya kadar karıştırın. Topak gittikten sonra kalan şekeri ekleyin. Şeker eriyene kadar sürekli karıştırın. Şeker eridikten sonra içine sitrik asidi ekliyoruz. Sitrik asit eridikten sonra ocağı kapatın ve karışımı başka bir kaba aktarın. Bu karışımın üzerine limon suyu, vanilya özü, kafein, karamel gıda boyası ve ilk başta yaptığımız aromanın sadece 3 mL’sini ekliyoruz. Karışımı güzelce karıştırıyoruz. Karışımın oda sıcaklığına gelmesini bekliyoruz. Oda sıcaklığına gelen kokuyu asit makinasında asitlendiriyoruz. Asitlenmiş kolaları şişelere aktarıyoruz ve kapakları kapatma makinesinde basıyoruz. Son şişeleri buzdolabında soğutup keyifle tüketiyoruz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  Duvel - The Pouring Ritual | duvel bira hakkında en doğru genel bilgiler

Bazı resimler alkolun ham maddesi nedir konusuyla ilgilidir

EVDE COLA NASIL YAPILIR!!! | Cola Recipe (with English Subtitle)
EVDE COLA NASIL YAPILIR!!! | Cola Recipe (with English Subtitle)

İzlediğiniz EVDE COLA NASIL YAPILIR!!! , Ardından Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  ev birası yapımı pratik şişetemizleme #beer #alkol #bira #evdebira #temizlik #alkohol | Yeni güncellenen carlsberg bira alkol oranı ile ilgili içeriğin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

alkolun ham maddesi nedir ile ilgili birkaç öneri

#EVDE #COLA #NASIL #YAPILIR #Cola #Recipe #English #Subtitle.

Cola tarifi,coca cola nasıl yapılır,evde cola nasıl yapılır,ev yapımı coca Cola,coca cola tarifi,coca cola recipe,Pepsi tarifi,pepsi recipe,cola nasıl yapılır,ev yapımı Pepsi,gazoz tarifi.

EVDE COLA NASIL YAPILIR!!! | Cola Recipe (with English Subtitle).

alkolun ham maddesi nedir.

alkolun ham maddesi nedir içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘nin alkolun ham maddesi nedir içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Hatay Sandık İçi diyor ki:

    Sürpriz tarif buydu. Çok istenen tariflerden biriydi. Çok deneme yaptım. Sonunda başardım. Umarım beğenirsiniz.

  2. Serkan Bey diyor ki:

    Meyan kökü, şerbet, karbonat bu üçlüden yapılmıyor muydu. Renk karamel yani şekeri kaynatıp karameliza yaparak olmuyormuydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir