Bu makalenin içeriğinde bursa romantik mekanlar ele alınmaktadır. bursa romantik mekanlar hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Gelin Evi Best Of 887. Bölüm

22 Haziran 2022 içindeki en doğru bursa romantik mekanlar ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için bursa romantik mekanlar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  BURSA İŞKEMBE - OSMANGAZİ / BURSA | bursa işkembe ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Konuyla ilgili bilgiler bursa romantik mekanlar

Gelin Evi’nin 887. Bölümünde; 27 yaşındaki 5 yıllık evli Nevra Bilem’in evine konuk oldu. Nevra Gelin’in çeyizi atıldı, düğün fotoğrafları izlendi ve videoları izlendi. Özenle hazırladığı sunumlarla rakiplerine iddiasını gösterdi. İkram yok, ben bana güveniyorum gelin gelin evime gelin… Mutfaktaki hünerlerinden geleneklerine kadar her konuda mücadeleye hazır yeni evli gelinler bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altın, çeyiz ve dahası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirlerinin evine misafir olacak beş yeni gelin, final gününde 10 Çeyrek Altın kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de! Gelin Evi YouTube Kanalına Abone Ol → Gelin Evi Facebook hesabını takip etmek için → Gelin Evi Başvuru Formu: #ShowTV #GelinEvi #AslıHünel .

SEE ALSO  Mustafa Keser - Jolly Joker Ankara | fasıl meyhane ankara ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

bursa romantik mekanlar içeriği ile ilgili resimler

Gelin Evi Best Of 887. Bölüm | 22 Haziran 2022
Gelin Evi Best Of 887. Bölüm | 22 Haziran 2022

Görüntülediğiniz Gelin Evi Best Of 887. Bölüm , O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bursa romantik mekanlar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Gelin #Evi #Bölüm #Haziran.

SEE ALSO  Gece Yolculari - Meyhaneler Sen... (Official Video) | En detaylı meyhane levent ile ilgili tüm içerikler

gelin programı,damat,gelin giydirme,evlenme programı,gelinlik,program,gelin evi tek parça,evlilik programları,yarışma,gelin oyunları,gelin evi başvuru,İzdivaç,gelin damat,show tv izle,gelinevi,gelin evi son bölüm,gelin evi youtube,yeni gelin evi,gelin evi bugün,gelin evi izle,gelin evi tek part,gelinlik modelleri,gelin buketi,düğün hikayesi,gelinevi show tv,gelin evi full,gelin evi,glnevfull,gelin,gelin evi full bölüm.

Gelin Evi Best Of 887. Bölüm | 22 Haziran 2022.

bursa romantik mekanlar.

bursa romantik mekanlar içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com bursa romantik mekanlar hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Lachin 41 diyor ki:

  İmkan vernir ki ağzın açsın Zeynəb xanım ,bele ev yeyesi olmaz ki ,bir imkan ver ,qoy sözün desin ,məni vurma ,məni vurma

 2. Buse Yılmaz diyor ki:

  Nurdan Hanım neden katıldı tekrar ya resmen konuştuğu yerleri geçtim boş konuşuyor konuşmasının bir anlamı yok

 3. Eliza yıldız diyor ki:

  Nurdan çok yapmacık itici eğreti çok abartı tavırları itici gülüşü herşeyi bi insanım bu kadar abartı ve itici resmen kendini belli edermiş yapmacık

 4. Hatice Recal diyor ki:

  Bu salon kesinlikle avangart ,spor tarafını göremedim ,chester koltuğun oyması olmasaydı evet spor denilebilirdi ama değil..

 5. TOGG diyor ki:

  Gayette güzel ve yeterli bir mutfak ve pembe aksesuar da tam uyumlu gri tonun hafifletici rengidir pembe.. herkes bilir de bir bunların dünyadan haberi yok ahahasssssss..

 6. Canan kandemir diyor ki:

  Zeynep hanımı niye hedef tahtasına oturttunuz.Gelinler onu eleştireceğiz derken ne kadar kaba ve çirkin gorundugunuzun farkında mısınız.Insanin gençlerden korkacağı geliyor.

 7. Canan kandemir diyor ki:

  Zeynep hanımın evindeki bütün gelinler, saygısızca saldirircasina konuşuyorlar.Böyle olmamalı.Müdahale edilmeli,çok çirkin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.