Makalenin içeriği ısparta lavanta zamanı ne zaman etrafında dönecektir. ısparta lavanta zamanı ne zaman arıyorsanız, bu Gül Masalı 1. Bölüm @atv makalesinde hometown-inn.com ile ısparta lavanta zamanı ne zaman’yi keşfedelim.

ısparta lavanta zamanı ne zaman hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Gül Masalı 1. Bölüm @atv

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için ısparta lavanta zamanı ne zaman dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Yenidoğan ilk bakımı AİDİN SALİH EKOLÜ | aidin salih bebek uyutma hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Bazı açıklamalar ısparta lavanta zamanı ne zaman ile ilgilidir

Gülün Öyküsü her Pazar 20:00’de ATV’de.🌹 Gülün Öyküsü 1. Bölüm Özeti: İstanbul’da yaşayan genç mühendis Gonca, projesinin hayata geçirildiği gün geçmişten günümüze şaşırtıcı bir haber alır. çalındı ​​ve kovuldu. Bu, beş yaşındayken kaybettiği annesinden gizemli bir mirastır. Gonca’nın mirasa sahip olabilmesi için Isparta’ya gitmesi ve Fatma Ana’nın şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Ancak Gonca’nın babası Tahir bu yolculuğa şiddetle karşı çıkar. Tahir’in saklamaya çalıştığı ve kızının bilmesini istemediği gerçekler vardır. Aklındaki ve kalbindeki tüm soruların cevabını bulmak için Isparta’ya giden genç kadının hayatı, şehrin önemli ailelerinden Atabeyler’in oğlu Toprak Atabey ile karşılaşmasıyla beklenmedik bir şekilde yön değiştirir. Çünkü her aşk kalbe inmek için mevsimini bekler. Oyuncular: Gülper Özdemir (Gonca Aydın), Erdem Kaynarca (Toprak Atabey), Sarp Can Köroğlu (Arda Seçkin) Zehra Yılmaz (Ece Kardaş), Gülçin Hatıhan (Canan), Arif Pişkin (Tahir), Ayşenil Şamlıoğlu (Fatma) gül YouTube Kanala Abone Ol: Gül Masalı Facebook: Gül Masalı Instagram: Gül Masalı Twitter: atv YouTube Kanalına Abone Ol: .

SEE ALSO  izmir çıkışlı kapadokya turları | izmirden kapadokya turları ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

ısparta lavanta zamanı ne zaman hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Gül Masalı 1. Bölüm @atv
Gül Masalı 1. Bölüm @atv

Görüntülediğiniz Gül Masalı 1. Bölüm @atv hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  kpop'a en çok para harcayan ülkeler sıralaması | türkiye kaçıncı sırada | türkiye para sıralaması ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

ısparta lavanta zamanı ne zaman ile ilgili bazı öneriler

#Gül #Masalı #Bölüm #atv.

gül masalı ilk bölüm,gül masalı son bölüm,gül masalı full,gül masalı tek parça,gül masalı oyuncuları,gül masalı atv,gül masalı dizisi konusu,gülper özdemir,erdem kaynarca,gül masalı dizi oyuncuları,gul masalı dızısı,sarp can köroğlu,zehra yılmaz,arif pişkin,gülçin hatıhan,ayşenil şamlıoğlu,مسلسل حكاية وردة,شاهد حكاية وردة,مسلسل حكاية وردة الحلقة الاخيرة,مسلسل حكاية وردة الحلقة 1,1. bölüm,gül masalı 1 full bölüm,ısparta gül masalı,ısparta gül.

Gül Masalı 1. Bölüm @atv.

ısparta lavanta zamanı ne zaman.

ısparta lavanta zamanı ne zaman hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn ısparta lavanta zamanı ne zaman hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mller Mller diyor ki:

  Neden arapca altyazi var burada? Dikkatim dagiliyor. Heryere arapca koymazlarsa olmaz. Bir daha bu kanali asla izlemeyecigim.

 2. Özкαи ѕαναŞ diyor ki:

  Gül deyince Isparta akla geliyor lakin bende de kaziklanmak akla geliyor askerliğini Isparta da yapmış biri olarak….

 3. M N diyor ki:

  Başroldaki kizi cok mu aradiniz ya.sanki ağzini acsa dişleri dokulecek dişini sıka sıka konusuyor kafam karisiyor agzini oyle acip yumdugu icin.

 4. Kenan Coşar diyor ki:

  Avrupa ve Dünyanın hemen hemen her şirketinde bir çalışanı hiç kimse sözlü işten çıkaramaz, sadece yazılı ve objektiv kanıtlara dayalı olması gerekir. Senaryo yaramaz…

 5. Kenan Coşar diyor ki:

  Az önce mahalle sokak komşu muhabbetinde kızın yüzünde sade görüntülenen makyaj lı hali, Baba sı ile mezarlık ziyaretinde kızın dudak boyası çok kırmızı , kaşlar acaip???

 6. Ello diyor ki:

  Bu yazın en güzel dizisi , çekimler harika . Eğridir gölünün ve Isparta gülünün muhteşem buluşması ve sürükleyici senaryosuyla biz izleyenlere güzel dakikalar yaşatıyor

 7. Jennifer Ermis diyor ki:

  Müzik ve ses huzur verici
  Kız ne kadar doğal
  Takma kirpikli dolgulu yanaklı kızlar görmekten çok iyi neticede genç masum bir kız
  Kadro süperrr
  İlk bölümü beğendim inşallah kötü ruhlu insanların cirit attığı bir dizi olmaz
  Baba ,sultan murat rolündede burdada çok başarılı sanırım tıyatro kökenli
  Baba-kız dıyalogları sevgi dolu ve örnek olacak gibi seviyeli

  Sevgi
  Hoşgörü
  Umutlu ümitli
  İyilik bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir