Bu makalenin içeriği bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu tartışacak. bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu arıyorsanız, bu GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM ! makalesinde hometown-inn.com ile bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu hakkında bilgi edinelim.

GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM ! içinde bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  DOĞA TERMAL OTEL REŞADİYE | En doğru reşadiye kaplıca otel ile ilgili genel bilgiler

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu

Herkese merhaba! Günlük ve ucuz Bursa gezimi dinlemeye hazır mısınız?! Öncelikle İstanbul/Pendik’ten vapura binip Yalova’ya geçtik. (Öğrenciler için 25 TL) Yalova’da indiğimiz yerin hemen solunda otogar var. Oradan Bursa otobüsüne bindik (30 TL). Bursa terminalinden çıktığımızda sağınızda köşk benzeri küçük bir büfe var. Oradan tek kullanımlık toplu ulaşım biletimizi (5 TL) alıp hemen karşıdaki otobüs duraklarından 38 numaralı otobüse bindik ve Atatürk Caddesi durağında indik. Koza Han, Ulu Camii’nin tam karşısındadır. Haritaya bakıp tarihi Irgandı Köprüsü ve Yeşil Türbe’ye yürüdük. Sonrasında Uludağ yolunda tekrar bilet almak zorunda kaldık ve biletler her yerde satılmıyor. Ulu Cami’nin bulunduğu sokakta (ya da Yeşil Türbe’den Ulu Cami’ye yürürken) orada satılan bir büfe var. Hangi otobüse bindiğimizi hatırlamıyorum. Çünkü biraz gergindim. 🙂 Ama bir kaç otobüs vardı ve kioska sorunca size söyleyecektir. Yemek yaklaşık 20-25 TL tutuyor. İskender yemeğini planlamıştık ama videoda da belirttiğim gibi tahinli pideyi büyük boy aldığımız için aç kalmadık. (Yetmez diye düşündük 🙂 Hadi gidelim 🙂 Umarım videomu beğenmişsinizdir ve seyahatlerinize ışık olmuştur… Sevgiyle kalın, güzel gezilerde görüşmek üzere… Şarkı: AGST – Rahatlayın (Vlog Telif Hakkı Yok Müzik) Vlog Telif Hakkı Yok Müzik tarafından sağlanan müzik. Video Linki: #Günübirlikbursagezisi #bursa #ulucamii #greentürbe #kozahan #tahinlipide #uludağ #teleferik #gençmimarınanıları #architect #architecture #buildings #mosque #architecture #architect

SEE ALSO  Yalova Thermal kaplıca havuzu | yalova aile kaplıcaları ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM !
GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM !

Okuduğunuz GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM ! hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com Güncelleme Güncellemesi’nin hemen aşağıda daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Mersin ve Adana Çıkışlı OLYMPOS Tatil Turu | adana çıkışlı ankara turları ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu ile ilgili birkaç anahtar kelime

#GÜNÜBİRLİK #BURSA #GEZİM.

[vid_tags].

GÜNÜBİRLİK BURSA GEZİM !.

bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu.

bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bursa çıkışlı günübirlik bozcaada turu hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Gacha Azra Aq - diyor ki:

    Abla ellerine sağlık bende bursadayım ve bu yerlerin hepsini biliyorum ♥
    birgün inşallah bursada görürürüm seni video çok güzel olmuş <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.