Makalenin içeriği mai tai kokteyl tarifi tartışacak. mai tai kokteyl tarifi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu How to make MAI TAI by Mr.Tolmach makalesinde hometown-inn.com ile mai tai kokteyl tarifi hakkında bilgi edinelim.

How to make MAI TAI by Mr.Tolmach içindeki mai tai kokteyl tarifi ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için mai tai kokteyl tarifi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir mai tai kokteyl tarifi

Tarif: Orgeat şurubu – 10 ml Cointreau – 25 ml Limon suyu – 30 ml Baharatlı rom – 60 ml Angostura bitter – 2 çizgi Amargo chuncho – 2 çizgi Çalkalayın, soğutulmuş bardağa süzün ve limon kabuğu, şeker, kiraz ve alevle süsleyin ;)) *********************************** Beni Instagram’da takip edin: FB: Mr.Tolmach’ı destekleyin Patron: ****************************************.

SEE ALSO  Americans Try Micheladas For The First Time | Yeni güncellenen michelada ile ilgili içeriği kapsar

mai tai kokteyl tarifi hakkında bilgi ile ilgili resimler

How to make MAI TAI by Mr.Tolmach
How to make MAI TAI by Mr.Tolmach

Okuduğunuz How to make MAI TAI by Mr.Tolmach hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Dry Martini Kokteyl Nasıl Hazırlanır? | zeytinli martini ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

mai tai kokteyl tarifi ile ilgili bazı öneriler

#MAI #TAI #MrTolmach.

mrtolmach,mr.tolmach,cocktail,bar,bartender,barman,best bar,best bartender,best barman.

How to make MAI TAI by Mr.Tolmach.

mai tai kokteyl tarifi.

mai tai kokteyl tarifi içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. mai tai kokteyl tarifihometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Patrick MacIsaac diyor ki:

    Yeah sorry mate, I have making the classic Trader Vic Mai Tai as well as the Royal Hawaiian 1952 version for years and this is neither. You were close but there NO bitters in the 1944 version and where is the rock candy syrup?, nor is there absinth or the rest of the stuff you did as a garnish, just the spent lime shell and a sprig of mint!! If you were going for Don the beach comers 30`s version with the absinth then you are missing Falernum and white grapefruit juice!

  2. Garry Lelliott diyor ki:

    A Mai Tai made with spiced rum and bitters, not Jamaican rum and aged agricole, and missing sugar syrup? This is nothing like the original Trader Vic recipe, a very poor substitute in fact.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir