Makalenin içeriği cevizli ekmek tartışacak. cevizli ekmek arıyorsanız, hometown-inn.com bu Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi makalesinde cevizli ekmek’yi açıklığa kavuşturalım.

Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi bölümünde cevizli ekmek ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için cevizli ekmek dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  SALMA PİLAV NASIL YAPILIR. ZEYTİN YAĞLI ET SULU PİLAV. | sulu pilav hakkında ayrıntılı bilgi

Bazı açıklamalar cevizli ekmek ile ilgilidir

Hurma Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Malzemeler: 1 paket Pakmaya Ekşi Mayalı Esmer Ekmek Karışımı 5 su bardağı (500 gr) un 1,5 su bardağı (300 ml) ılık su 2-3 yemek kaşığı zeytinyağı 2 tatlı kaşığı tuz 150 gr ceviz içi 150 gr Hurma Hazırlanışı: 1. Yoğurma kabına un, Pakmaya Ekşi Mayalı Esmer Ekmek Karışımı ve tuzu ekleyip karıştırın. 2. Zeytinyağı ve suyu ekleyip yoğurun. 3. Yoğurduğunuz hamuru toparlayın ve üzerini streç filmle kapatın. Hamuru 45 dakika bu şekilde dinlendirin. 4. Dinlenen hamuru unlanmış tezgaha alıp cevizleri ekleyin ve yoğurun. Birkaç parçaya bölünmüş hurmaları ekleyin ve tekrar yoğurun. 5. Toplanan hamuru yağlanmış ve unlanmış bir kalıba koyun ve 15 dakika dinlendirin. 6. Dinlendikten sonra önceden ısıtılmış 210 derecelik fırına verin. Fırının alt kısmındaki ısıya dayanıklı bir kaba sıcak su koyun. Ekmeği altın kahverengi olana kadar 30-40 dakika pişirin. Fırından çıkınca üzerine dilerseniz zeytinyağı gezdirin.

SEE ALSO  Tavuklu Makarna Tarifi | Aile Yadigarı Kıbrıs'ın ''Magarina Bulli'si'' | En doğru fırında tavuklu kremalı makarna hakkında tüm bilgiler

cevizli ekmek hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi
Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi

Görüntülediğiniz Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün HometownInn güncellemesi için daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Sezar Salata I Arda'nın Mutfağı | arda nın mutfağı somon tarifi ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

cevizli ekmek ile ilgili birkaç öneri

#Hurmalı #Cevizli #Ekşi #Mayalı #Ekmek #Tarifi.

[vid_tags].

Hurmalı Cevizli Ekşi Mayalı Ekmek Tarifi.

cevizli ekmek.

cevizli ekmek hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com cevizli ekmek hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.