Bu makalenin bilgileri esma sultan konağı bursa tartışacak. esma sultan konağı bursa ile ilgileniyorsanız, bu İstanbullu Gelin 5. Bölüm – Kim Tuttu Lan Seni? makalesinde esma sultan konağı bursa’yi Hometown Inn ile analiz edelim.

İstanbullu Gelin 5. Bölüm – Kim Tuttu Lan Seni? içindeki esma sultan konağı bursa ile ilgili içeriği ayrıntılı olarak özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için esma sultan konağı bursa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Table No. 21 (Uncut Trailer) | Paresh Rawal, Rajeev Khandelwal & Tena Desae | masa 21 hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bilgiler esma sultan konağı bursa

Bölümün tamamını startv.com.tr’den izleyin → İstanbullu Gelin Abone Ol → İstanbullu Gelin 5. Bölüm Özeti: Esma Sultan, Faruk’un sınırlarını zorlayacak büyük bir hamle yapar. Önünde boşanma protokolü olan Süreyya, Faruk’tan bunun hesabını sorar. Ancak bu hamle Esma Hanım’ın beklediği gibi sonuçlanmaz. Faruk ve Süreyya, Bursa’daki yeni hayatlarında Esma Sultan’la mücadele ederken Adem, Boran ailesini dört bir yandan sarmaktadır. Başta Süreyya olmak üzere Fikret’le olan dostluğu yavaş yavaş ilerler. Annesi Reyhan artık Esma’nın karşısındadır. Yeni hayatına alışmaya çalışan Süreyya, Bursa’da eski hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atıyor. En yakın arkadaşı Dilara ile çıkmak istediği bu yolculuk Süreyya’nın başına yeni sorunlar açar. İpek, Fikret’ten kaçmaya devam ederken bu sır köşkte yayılmaya başlar ve Kıymet’in kızını koruma tavsiyesi İpek’in başını daha da belaya sokar. Fikret, otogardaki şirketin sahibinin Adem olduğunu büyük açılışta öğrenir. Yeni rakiplerinin kim olduğunu araştıran Faruk’un aradığı tüm soruların cevapları, hiç ummadığı bir anda Boran konağında karşısına çıkar. Yapım: O3 Medya Yapımcı: Onur Güvenatam Yönetmen: Zeynep Günay Tan – Deniz Koloş Senaryo: Ali Aydın Oyuncular: Faruk: Özcan Deniz Süreyya: Aslı Enver Esma: İpek Bilgin Fikret: Salih Bademci Adem: Fırat Tanış Osman: Güven Murat Akpınar Murat: Berkay Hardal Senem: Neslihan Yeldan İpek: Dilara Aksüyek Değer: Nergis Çorakçı Nurgül: Pelinsu Pir Gülistan: Eren Balkan Mustafa: Ahmet Sabri Özmener Nazif: Muharrem Türkseven .

SEE ALSO  Kabak Tatlısı Nasıl Yapılır Nerede Yenir? | En eksiksiz en iyi kabak tatlısı nerede yenir ile ilgili tüm bilgiler

esma sultan konağı bursa ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

İstanbullu Gelin 5. Bölüm - Kim Tuttu Lan Seni?
İstanbullu Gelin 5. Bölüm – Kim Tuttu Lan Seni?

Görüntülediğiniz İstanbullu Gelin 5. Bölüm – Kim Tuttu Lan Seni? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Giresun - MAVİ GÖL KARADENİZ TURLARI NOSTALJİ - 2018 | mavi göl giresun restaurant ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Daha fazlasını burada görün

esma sultan konağı bursa ile ilgili bazı öneriler

#Istanbullu #Gelin #Bolum #Kim #Tuttu #Lan #Seni.

İstanbullu gelin izle,İstanbullu gelin oyuncular,İstanbullu gelin,İstanbullu gelin dizisi,yerli dizi hd izle,İstanbullu gelin müziği,Faruk ile süreyya,Aslı enver,Özcan deniz,Özcan deniz yeni dizi,Salih bademci,İstanbullu gelin fragman,Fırat tanış,03 medya,Star tv,Star İstanbullu gelin,Onur güvenatam.

İstanbullu Gelin 5. Bölüm – Kim Tuttu Lan Seni?.

esma sultan konağı bursa.

esma sultan konağı bursa bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn esma sultan konağı bursa hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.