iced caramel latte nasıl yapılır bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. iced caramel latte nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız, bu Ice Latte nasıl yapılır? makalesinde hometown-inn.com ile iced caramel latte nasıl yapılır’yi analiz edelim.

Table of Contents

Ice Latte nasıl yapılır? içindeki en doğru iced caramel latte nasıl yapılır ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için iced caramel latte nasıl yapılır dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  BEYOĞLU RAKI PREMIUM B.R.P TESTİ (İçinde Buğday alkolüde mevcut) (BÖLÜM 1) | saki rakı premium ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

iced caramel latte nasıl yapılır ile ilgili birkaç açıklama

Ice Latte yapmak için, servis edilen kabın üçte ikisini dolduracak kadar buz alınır. Süt ve double shot espressoyu ekleyin. Hafifçe karıştırılarak servise hazırdır. .

iced caramel latte nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Ice Latte nasıl yapılır?
Ice Latte nasıl yapılır?

Okuduğunuz Ice Latte nasıl yapılır? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

iced caramel latte nasıl yapılır ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Ice #Latte #nasıl #yapılır.

SEE ALSO  Alkol Neden Sarhoş Eder? | En doğru içki neyden yapılır ile ilgili içeriğe genel bakış

ice latte,buzlu kahve,buzlu kahveler,buzlu kahve nasıl yapılır,buzlu kahve tarifi,buzlu kahve yapımı,soğuk kahve,soğuk kahve yapımı,soğuk kahve nasıl yapılır,barista eğitmeni,Akın Parlak.

Ice Latte nasıl yapılır?.

iced caramel latte nasıl yapılır.

iced caramel latte nasıl yapılır hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin iced caramel latte nasıl yapılır içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. melike cekic diyor ki:

  Shakerde sütü köpürtün buz ile birlikte makine yok ise 1 tatlı kaşığı granül kahve 3-4 tatlı kaşığı şeker size göre değişir köpürtün bir ml su ile bardağa buz koyun ondan sonra köpük ile birlikte sütü koyun üstüne kahve karışımını çok güzel görüntü oluyor

 2. Earthlings diyor ki:

  espresso makineniz yoksa 2 tatlı kaşığı kahveye (toz veya granül) , 2 yemek kaşığı su , isteğe bağlı da şeker koyup bunları karıştırın sonra ki aşamaları video da ki gibi yapabilirsiniz <3

 3. Neslihan Demir diyor ki:

  Kahve öyle sıcak konmaz süte. Arkadaşlar siz çektiğiniz kahvenin içine 2-3 tane buz atıp şoklayin. Öyle dokun sütün üstüne . Aksi takdirde sıcak kahve sütte kesme yapacaktır . Hoş görünmeyecektir .

 4. Kaan AKGÖK diyor ki:

  Bu Iced Latte Machiato'ya benzedi. Ayrıca köpük nerede. Kahveyi zemine koy. Sütünü haliyle buharda değil milkshaker'da köpürt. Sütü kahvenin üzerine dök bir de o görüntüye bak. İnan satmak istemeyeceksin. Kolay gelsin.

 5. Yaşar Parlatır diyor ki:

  İlk önce shaker içerisinde buzlarla sütü köpürtün. Daha sonra bardağa koyun 0.3 CM köpüğünüz bardağınızda mutlaka olsun lattede amaç köpüğü sağlamaktır. ve en son esprresonuzu üstten akıtın daha hoş bir görüntü alacaksınız kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir