Bu makale içeriğinde kahveli içki hakkında konuşacak. kahveli içki için arama yapıyorsanız, bu il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian makalesinde kahveli içki’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian içinde kahveli içki ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı veriler için kahveli içki dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Cafe Latte | cafe latte içeriği ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı açıklamalar kahveli içki

30 saniye içinde il caffè shakerato #learnitalian #italianfood #italian Kanalımı destekleme yolları: – kanal üyeliği (çeşitli katmanlar, bonus içerik ve egzersiz materyalleri) – Dersi beğendiyseniz bağış yapmak için her videonun altındaki “Grazie” düğmesi – Yorum yapın, beğenin ve kanalıma abone olmak için abone olun (bu ücretsiz!) TAVSİYE ETTİĞİM İTALYANCA DİL BİLGİSİ KİTAPLARI ➡️ Grammatica Pratica della Lingua Italiana (Bonacci Editore) [A1-C1] (bağlı kuruluş bağlantısı) (İngilizce sürüm) (ortaklık bağlantısı) ➡️ Parla e Scrivi (Cendali Editörü) [A1-C1] (bağlı kuruluş bağlantısı) ➡️ Nuova Grammatica Pratica della Lingua Italiana (AlmaEdizioni) [A1-B1] (bağlı kuruluş bağlantısı) ➡️ Grammatica Avanzata della Lingua Italiana (AlmaEdizioni) [B1-C1] (bağlı kuruluş bağlantısı) ➡️ Grammatica d’Uso della Lingua Italiana (Hoepli) [A1-B2] (bağlı kuruluş bağlantısı) ➡️ GrammaticAvanzata (Edilingua) [B2-C2] (bağlı kuruluş bağlantısı) KURSLARIM / EGZERSİZLERİM 🎓 Dinlediğini Anlama Alıştırma Kursu A2-B2: 🎓 Dinlediğini Anlama Alıştırma Kursu B2-C1: 🎓 (ÜCRETSİZ) SoundCloud’da İtalyanca C, CH, G, GH: MY PODCAST 🎙️ seslerinin telaffuzunda ustalaşın: 🎙️ Apple Podcasts’te: 🎙️ Spotify’da: 🎙️ Amazon Music ve Audible’da: 📸 Instagram @lucreziaoddone 🎵 Seçtiğim İtalyanca şarkıları dinleyin: 🗣️ Ana dili İtalyanca olan kişilerle konuşma alıştırması yapın ve 20$ değerinde kredi satın aldığınızda 10$ değerinde italki Kredisi kazanın : (ortak bağlantı) 📖 TuttoItaliano Audiomagazine ile İtalyanca okuma ve dinleme alıştırması yapın: (ortak bağlantı) LEZIONI PIÙ RICHIESTE / EN İSTENEN DERSLER: ⏩ CI nasıl kullanılır: ⏩ NE nasıl kullanılır: ⏩ Imperfetto VS Passato Prossimo: ⏩ Pronomi direktifi ( doğrudan nesne zamirleri): ⏩ Pronomi indiretti (dolaylı nesne zamirleri): FAYDALI OYNATMA LİSTELERİ ⏩ İtalyanca Vlog’lar: ⏩ İtalyanca deyimler: ⏩ Metinlerimi Düzelt videoları: İzlediğiniz ve benimle İtalyanca öğrenmeyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! .

SEE ALSO  En İyi Zincir Pizzacı Hangisi?(Domino's,Pizza Hut,Papa John's,Little Caesars) | En alakalı margarita çeşitleri ile ilgili içeriğin tümü

Görüntüler kahveli içki içeriği ile ilgilidir

il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian
il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian

Okuduğunuz il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Evde Bira Yapımı Şişeleme ve Tat Part ll | En doğru lager bira ile ilgili içeriğe genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

kahveli içki ile ilgili bazı öneriler

#caffe #shakerato #secondi #shorts #italian.

Learn Italian with Lucrezia,Learning Italian,Lucrezia Oddone,Italian with Lucrezia,lucrezia oddone vlogs,lucrezia vlog italiano,lucrezia italiano,caffè shakerato a casa,caffè shakerato,italian summer vibes,italian summer coffee drinks,italian summer coffee,summer coffee in italy,caffè shakerato italian,italian coffee,come fare il caffè shakerato in casa,how to make italian shaken coffee,italian food shorts.

il caffè shakerato in 30 secondi #shorts #italian.

kahveli içki.

kahveli içki hakkındaki bilgilerle HometownInn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com kahveli içki hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. SL Konnaris diyor ki:

    Bravissima Lucrezia! Quando ero a Gibraltar ho chiesto un caffè freddo tipo il caffè shakerato. Il cameriere al lido ha scoppiato a ridere e mi ha risposto “vuole caffè preparato con ghiaccio??!!” Come se fosse una cosa stupidissima. Evidentemente lui non aveva mai assaggiato per scoprire come è buono!

  2. Judith Ricca diyor ki:

    Lucrezia, ho una domanda. Quando è cambiato a Roma, di prendere caffè freddo nel estate. Sono stata a Roma l’ultima vola in 2018 e ho chiesto questo e il risposto era come questa Americana ha fatto un grande peccato.

  3. (مريم) diyor ki:

    خي اول كلامي انا اقسم بالله على كتاب الله اني لااكذب عليك ولا انصب ولا احتال اني اختكم من اليمن  نازحين  انا واسرتي بيننا اجار  والان علينا متاخرات حق 3 شهور وصاحب البيت من الناس الي ماترحم والله يا اخي انه يجي كل يوم يبهدلنا  يااخي اني اختك يااخي اني في وجه الله ثم في وجهك ثم في وجه امك ثم في  وجه ابوك  يااخي اني اسالك بالله وكتاب الله يااخي لاتركتني اقسم ب كتاب الله القران الكريم اني مااتكم بهذا  الا من حاجه يااخي   لو تشوف امي كيف  تبكي عليه البكاء  من الجوع اللي فيهم اخواتي موتى من الجوع بين البيت كما يعلم الله يااخي  أننا من الصباح لحد الآن ماأكلنا شي اني ابوس جزمتك ياخي واني اسالك بالله العظيم وفي كتاب الله ياخي اني ابوس جزمتك يااخي غير علينا غيره ياخي حتي بقيمة كيلو طحين  نشتري لاخوني الصغار  يااخي ارحم من في الارض يرحمكم من في السماء ارحمنا الله يرحم والديك..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir