Bu makalenin içeriği efe göbek rakısı fiyat hakkında net bilgiler sağlayacaktır. efe göbek rakısı fiyat ile ilgileniyorsanız, bu imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik. makalesinde efe göbek rakısı fiyat’yi Hometown Inn ile tartışalım.

imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik. içinde efe göbek rakısı fiyat ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için efe göbek rakısı fiyat dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

efe göbek rakısı fiyat ile ilgili bazı içerikler

çok miktarda alkol üretmiyorsanız. Veya ticaret yapmıyorsanız, ayda 20-30 litre alkol üretmek için mükemmeldir. Vaktiniz varsa istediğiniz kadar üretmeniz mümkün. Bir hobi edinmek ve zevk almak istiyorsanız hayatınız boyunca rakı, viski, votka vb. satın almayacaksın. KANALIMA ABONE OLUP BİLDİRİMLERİ ALIRSANIZ SÜREKLİ BİLGİ VİDEOLARI YÜKLEYECEĞİMİZE SÖZ VERİYORUM. Teşekkürler. İyi şanlar. SAĞLIĞINA.

SEE ALSO  Ağızda Dağılan ÇOK PRATİK ANNE POĞAÇASI TARİFİ 😋 | Yeni güncellenen nefis yemek tarifleri kıtır poğaça ile ilgili bilgileri kapsayan

efe göbek rakısı fiyat içeriği ile ilgili bazı resimler

imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik.
imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik.

Okuduğunuz imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik. hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  SCP Readings: SCP 261 Pan dimensional Vending Machine | object class safe | Food / drink scp | Yeni güncellenen ale bira markaları ile ilgili içeriği kapsar

Daha fazla haberi burada görün

efe göbek rakısı fiyat ile ilgili birkaç öneri

#imbik #yapımı #anlamsız #aynı #maliyetle #evladiyelik #imbik.

rakı yapımı,imbik yapımı,kolay imbik,viski yapımı,votka yapımı,evde rakı yapımı.

imbik yapımı anlamsız. aynı maliyetle evladiyelik imbik..

efe göbek rakısı fiyat.

efe göbek rakısı fiyat hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. HometownInn efe göbek rakısı fiyat hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. sevda tarçın diyor ki:

  engin bey iyi çalışmalar.ben maişeyi pekmez koymadan yaptım ve tyrbo mayayla yaptım.şimdi damıttığım zaman gönül rahatlığı ile içebilirmiyim ilk 50 mg dökmeden içsem olurmu.metonol htimali varmı Allah rızası için en kısa sürede cvp verin.

 2. aydın yankaş diyor ki:

  Engin bey sizden ricamız bu Distile cihazı hakkında detaylı bir video daha yaparsanız çok mutlu oluruz.. Küçük, dertsiz, çok kolay kullanımlı bir cihaz. Yıllar önce düdüklü tencere ile denediğimde evi batırmış, eşimle kavgalar etmiştik. Bir daha damıtma işine girmeme kararı almıştım, fakat sizin bu videonuzu izledikten sonra mini distile cihazı aldım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum. Lütfen cihazla ilgili bir video yapın. Tarif ettiğiniz Her şey için teşekkürler.. Saygılarımla…

 3. gungor ayar diyor ki:

  engin bey,birkaç yerde daha uazdım size ancak bu videoda dediğiniz bir şey le ilgili bir sorum var.termostatsız çalıştırdığınız bu cihaz için hiçbir şey yapmıyorsunuz diyorsunuz.yani kendi kendine çalışırken alkolu yüksek ısıda damıtırsak -ki hiçbirşey yapmayınca sanırım cihaz çok yüksek ısıya ulaşabilir-o zaman zaralı bir durum ortaya çıkar mı.ben harici termostatı devre dışı bırakıp sizin dediğiniz gibi yaparsam,nasıl olsa kendi kendine duruyor,maişeyi damıtmış olurmuyuz.çok teşekkürler.

 4. Sahan Gabar diyor ki:

  Abi bir soru soracağım. Bir seferligine alimünyum imbik yapsam olur mu ? Amacım içmek değil dezenfekte için etil üretmek. Olurmu acaba ? Bir bilginiz var mı? Tessekkür ederim

 5. aydın yankaş diyor ki:

  Engin bey seni izledikten sonra makine hoşuma gitti yeni model Termostatlısından aldım. Ustalar derler ki en güzel alkol 78.4 derece sıcaklıkta alınıyormuş. ben 85 cc de başlatıyorum çoook az damla damla veriyor alkolü. 85 de saatlerce çalışsa çıkmıyor bir şey ( çok az çıkıyor) Ancak 95 cc ye getirdiğimde veriyor alkolü. 95 cc de alsam alkolü olmaz mı? Nasıl yapmam gerekiyor? Bu makinada kaç cc sıcaklıkta alabilirim alkolü? Şimdiye kadar tüm öğrettiklerin için çok teşekkür ederim.

 6. Mert SAVÇIN diyor ki:

  Selamlar. sumayı 10 gün beklettikten sonra alkolmetre sıfırın altında gösteriyordu. Alkolmetreden mi benden mi anlayamadım. İlk distilasyondan sonra %10'luk bir alkol elde ettim. Daha önce böyle bir durumla karşılaltınız mı? Teşekkür ederim.

 7. Sanchez Morales diyor ki:

  Engin Bey merhaba.

  Bazıları mayşeye tuz karıştırıp suyun kaynama noktasını yükselterek daha yüksek dereceli ve daha berrak alkol elde ediyorlar.

  Benzer şekilde sodyum bikarbonat ilave edenler de var.

  Termostat bağlamaya ben de karşıyım bu cihaza.

  Zira dışarıdan müdahale cihazı bozar.

  Saygılar

 8. Semih ÇINKIR diyor ki:

  Bu cihazı bende eskiden almıştım. Bir kaç defa kullandım. En fazla 3-3.5 litre alıyor. Bu benim için sorun oldu. Ayrıca hava ile soğuttuğu için sıcak havalarda soğutma yapamaz. Bunlar dışında büyük kolaylık oluyor.

 9. Yiğit54 diyor ki:

  Engin abi merhaba.Abi ben şekerden mayşe kurdum.bu gün 9 gün oldu.Gaz salınımı devam ediyor.Bu mayşenin hazır olduğunu nerden anlıycam.boş güneş almayan,sürekli 24-25 derece bir odada tuttum 9 gündür.Abi bide en iyi rakı için anason ucu yağı mı tohum mu kullanmalayım.tohum dersen litre başı kimi 100 gr diyo kimi kimi 5 litreye 200 gr diyo.sen ne kullanıyosun anason olarak.

 10. Selahattin Tkn diyor ki:

  Ben gümüş suyu yapmak istiyom çocuğum astım ama hangi makine makine adı nedir elektironik malzeme olarak neler kullanacam ve nerden bulacam engin abim yardımcı olurmusun lütfen

 11. Yiğit54 diyor ki:

  hocam bu 2.3. damıtım tam olarak ne oluyor. elde ettiğimiz etil alkolü tekrar imbik ile damıtmak mı?yoksa mayşedekini düdüklü tek seferde alamayacağı için 2-3 partiye bölmek mi oluyor.

 12. Sanchez Morales diyor ki:

  Üstadım saygılar. Video için teşekkürler.

  1.damıtmada yüzde kaç, 2 ve 3.damıtmada yüzde kaç alkol verimi alıyorsunuz?

  Elde ettiğiniz alkolde maya kokusu gibi istenmeyen kokular oluyor mu?

  Aktif karbonu devamlı kullanıyor musunuz?

  Cevap verirseniz çok sevinirim.

  Saygılar üstadım..

 13. alip1974 diyor ki:

  ilk damıtmada baş ve çöp ayırımı yaparak 43 derece alkol aldım, 2. damıtmayı yapmadan anason yağı ekleyip içeilirmiyim? ilk damıtmada 70 cl aştan attım sonra 1 litre aldım anason ekleyip içsem sorun olurmu ?

 14. YUNUS EMRE ALTUN diyor ki:

  s.a usta şimdi biz ilk damıttımızda ısı 75 80 derece gelene kadarki damıttımızı attık 80 den sonrasını birikdirdik sonra alkolun bittini nası anlıyoruz ısı 80 den yukarı çıkdı zaman Su mu gelmeye başlıyor bide 2. ci damıtmaya geçdimiz zaman gene ısı 75 80 e gelene kadarki damıttımızı atcakmıyız

 15. Emin KÜÇÜKKILIÇ diyor ki:

  Engin bey, yeni başlayanım. Sizin videolarınız sorulara cevaplarınız nedeniyle en öğretici olanı. 1nci, 2nci vb damıtımlar bittiğinde diyorsunuz. Ancak bittiğini nasıl anlıyorsunuz bunun cevabını bulamadım. Artık damlama olmaması mıdır? evetse sürecin sonuna kadar nezaret mi ediyorsunuz? Nasıl bir damıtma süreci sonlanıyor / sonlandırıyorsunuz?

 16. TC ALİ ÇETİNKAYA diyor ki:

  1 damacanayı 5 6 seferde çekmek iş değil. 50 litre imbik alıyorum tek seferde 35 litre damıtacağım ve potstil olarak da kullanabileceğim. ayda bununla 20 30 litre alkol almak için makinanın sürekli çalışması lazım. 2 3 litre tüketen dersek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.